AUSTIN تگزاس – Top تگزاس مقامات از جمله رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت گفت: روز شنبه یک دالاس تصمیم قاضی به زندان یک سالن مالک به صورت غیر قانونی بازگشایی مغازه او رفت و بیش از حد.

نظرات خود را یک روز پس از این زن زندانی بوده و دو روز قبل از اینکه مرحله بعدی ابوت طرح برای استراحت coronavirus محدودیت اجازه می دهد تا آرایشگر مغازه ها و مو و ناخن سالن برای بازگشایی در سراسر کشور.

ابوت سپس اصلاح خود در سطح ایالت اقامت در خانه سفارش پنجشنبه منع مقامات محلی از اسامی تگزاسی برای نقض هر یک از های متعدد خود را coronavirus مرتبط با دستور اجرایی.

“پرتاب تگزاسی در زندان که تا به حال کسب و کار خود را تعطیل از طریق هیچ گسل از خود را مزخرف و من نمی خواهد اجازه می دهد آن را به اتفاق می افتد” ابوت در بیانیه ای گفت. “همین دلیل است که من اصلاح من دستور اجرایی برای اطمینان از سلول است نه یک مجازات برای نقض یک نظم است.”

شلی لوتر دالاس صاحب سالن زیبایی شد, محکوم به یک هفته در زندان بسته با $7,000 خوب پس از او نقض سفارش به سالن خود را. او بازگشایی فروشگاه, سالن, à la Mode نزدیک به دو هفته پیش و نادیده گرفته شده بس-و-دست برداشتن از order by Dallas County قاضی رس جنکینز. با توجه به Dallas Morning News, جنکینز ارائه شده به اجازه لوتر با فقط یک خوب اگر او عذرخواهی کرد اما او خودداری کرد.

ابوت گفت: “منظور “اگر به درستی اعمال می شود” باید رایگان Luther.

قبلا: دالاس سالن مالک که بازگشایی در سرپیچی از تگزاس coronavirus محدودیت محکوم به 7 سال زندان

دولت رسمی ارائه می دهد به گام تا و پرداخت ” جریمه

ابوت که اقامت در خانه سفارش در ماه مارس برای اولین بار مورد نیاز سالن ها و دیگر غیر ضروری کسب و کار به قبلا گفت: زندان باید آخرین راه حل برای افرادی که نافرمانی اجرایی خود را سفارش دهید.

“انطباق با دستور اجرایی در طول این بیماری همه گیر است که مهم است برای اطمینان از ایمنی عمومی” ابوت گفت: در بیانیه ای در روز شنبه. “اما مطمئنا وجود دارد محدودیت کمتر وسیله ای برای دستیابی به این هدف از اسامی تگزاس مادر.”

اما نظرات خود را دریافت پوش بک از هر دو طرف راهرو با قانونگذاران دموکرات انتقاد ابوت تنها مراقبت در مورد احکام زندان از سفید تگزاسی و محافظه کار فعالان این استدلال که نظرات خود را رفتن نیست به اندازه کافی دور.

دولت سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک و دادستان کل کن Paxton به نام برای او فوری از آزادی از زندان با پاتریک حتی گفت که او می خواهم او را در هفت روز بازداشت و “گام به گام تا و پرداخت” لوتر خوب است.

“و اگر او می خواهد به جای من برای او و حکم من به مدت هفت روز از بازداشت خانگی است که خوب” پاتریک به خبرنگاران گفت: در یک تماس پنج شنبه.

پکستون به نام حکم او “ظالمانه و از لمس.”

“قاضی دادگاه نمی نیاز به قفل کردن شلی لوتر” پکستون در بیانیه ای گفت. “سفارش خود را شرمآور قضایی سوء استفاده از اختیار که به نظر می رسد مانند یکی دیگر از سیاسی کاری در دالاس.”

نظرات لوتر حکم زندان قرار گرفتند در امتداد خط حزب بعد از ظهر چهارشنبه.

در مصاحبه با تگزاس تریبون کنگره ایالات متحده تراشه روی, R-Austin به نام مجازات “راست بالا اشتباه است.”

و پلیس آمریکا تد کروز سناتور تگزاس توییتی حمایت خود را از لوتر و او تصمیم به عذرخواهی نیست برای نگه داشتن او به فروشگاه باز است.

“7 روز در زندان برای برش مو?? این آجیل است,” او نوشت. “و مقامات دولت نمی تواند به منظور شهروندان به عذر خواهی به آنها شجاعانه برای به دست آوردن یک زندگی.”

باز کردن ؟ بسته ؟ در اینجا چگونه 50 states, DC و پورتوریکو در حال کاستن اجتماعی محدودیت فاصله میان شیوع کروناویروس

اما چند قانونگذاران دموکرات از جمله دولت Rep. ژن وو هوستون دموکرات در مقایسه لوتر مجازات به اقلیت که در طول تاریخ مواجه شده اند احکام خشن برای جرایم غیر خشونت آمیز.

“من آرزو می کنم سیاه و سفید و قهوه ای مردم ارائه می شود می تواند فرصتی برای عذر خواهی به جای رفتن به زندان” وو گفت: در یک سری از توییت در روز شنبه.

لوتر مجازات عناوین ساخته شده فقط قبل از ابوت اعلام کرد که شل محدودیت برای آرایشگر مغازه ها و مو و ناخن و سالن های برنزه گفت: دولت آماده بود برای یک مرحله به مرحله بازگشایی کسب و کار.

ابوت سفارش در هفته گذشته اجازه داده فروشگاه های خرده فروشی و مراکز سینما و رستوران ها به بازگشایی در 25 درصد از نرمال خود را اشغال. با اشاره به دولت را افزایش COVID-19 تست قابلیت کاهش میزان عفونت و ثابت بستری شدن در بیمارستان ابوت اعلام کرد مرحله بعدی از طرح بازگشایی پنج شنبه.

شهر اوکلاهما مک دونالد عکسبرداری: کارگران مجروح در تیراندازی پس از مشتری دیدم غذاخوری بسته شد, پلیس می گویند

سرد هوا در این روز آخر هفته: رکورد سرد بمب cyclone thundersnow ممکن است در شیر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de