فدرال سلامت روان تزار خواستار پول بیشتر برای گسترش خدمات برای کمک به افراد مبتلا به میان انزوای اجتماعی اعمال شده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان یک مطالعه جدید برآورد مرگ و میر ناشی از الکل و مواد مخدر مصرف بیش از حد و خودکشی می تواند به 150,000.

“ما بسیار نگران کننده نشانه های سراسر کشور گفت:” دکتر Elinore McCance-Katz, معاون وزیر در وزارت بهداشت و خدمات انسانی و سر از سوء مصرف مواد و بهداشت روان اداره. “بیشتر وجود دارد سوء مصرف مواد بیشتر مصرف بیش از حد بیشتر خشونت و غفلت و سوء استفاده از کودکان است.”

McCance-کاتز گفت: این سازمان می خواهد پول بیشتری برای ارائه خدمات به آدرس پیش بینی افزایش نیاز برای سلامت روان و درمان اعتیاد که در حال حاضر در تامین کوتاه مدت. او اشاره کرد HHS خود سوء مصرف مواد و سلامت روان تحقیقات و فوریه گزارش در مجله لانست در اثرات روانی شده است.

لانست مطالعه گفت: این عوارض می تواند شامل اختلال استرس پس از سانحه و خودکشی و “گسترده و قابل توجه است و می تواند در طولانی مدت است.” که به ویژه درست است اگر وجود ندارد یک پایان روشن در چشم مانند در حال حاضر گفت: McCance-Katz.

“انگیزه است COVID-19 اما این نیاز وجود دارد و قبل از آن درست شده افزایش یافته است چه چیزی اتفاق افتاده است به عنوان یک نتیجه از ویروس” او گفت:.

مطالعه جدید منتشر شده جمعه با خوب بودن اعتماد و آکادمی آمریکایی پزشکان خانواده در میان انزوا و عدم اطمینان که آن را محاسبه می رود مرگ و میر ناشی از خودکشی و الکل و مواد مخدر بر اساس نه بیکاری حالات.

به احتمال زیاد تلفات از این “مرگ و میر ناشی از ناامیدی” از دست دادن اضافی 75,000 زندگی این مطالعه نشان داد. مرگ برآورد از محدوده 27,644 اگر اقتصاد بهبود به سرعت به 154,037 اگر بازیابی کند.

“ما در حال حاضر به یک مشکل عمده در دست ما” گفت: روانشناس بنجامین میلر رفاه اعتماد ارشد استراتژی افسر. “در حال حاضر مردم قطع شده و تنها با یک سطح عدم اطمینان و ترس و ترس.”

پیشگیری از خودکشی: Self-مراقبت tips, داستان های واقعی در مورد نحوه مقابله بازماندگان

فروش الکل باید مشخصی از پناهگاه در محل سفارشات تحمیل شده بود. گذشته از اقتصاد و امنیت و داشتن یک شغل را فراهم می کند مرزهای بالقوه برای مصرف کنندگان مشکل است که به کمک آنها خود را تنظیم میلر گفت.

McCance-کاتز نیز اشاره کرد گزارش هایی که از مردم به دنبال درمان برای مشکلات مصرف الکل در مناطق که در آن coronavirus ضربه سخت از جمله شرق. مراکز درمان اعتياد گزارش مراتب بالاتر حجم تماس و درمان سرپایی در حال حاضر به طور معمول انجام شده است ،

“وجود دارد یک سطح ناتوانی با اقتصاد صندوق های بازنشستگی و بیکاری و تلاش برای دریافت چک بیکاری” گفت: Doug Tieman مدیر عامل شرکت کارون مراکز درمانی در پنسیلوانیا است. “همه آنها اضطراب زا و مردم احساس شپشو و سپس آیا دیدن یک نور در انتهای تونل.”

ویروس رویاهای: coronavirus همه گیر قطع زندگی ما است. این ممکن است توضیح دهد که چرا شما با داشتن رویاهای رنگی.

بزرگسالان و حتی نوجوانان با سوء مصرف مواد و اختلالات در تلاش برای آشتی دادن اغلب خرد کردن اعتیاد با ترس خود از پیمانکاری COVID-19. شانس coronavirus انتقال ترکیبات والدین نگرانی که بچه دزدکی حرکت کردن به خرید مواد مخدر به خصوص زمانی که پدربزرگ و مادربزرگ در خانه زندگی می کنند گفت: دکتر جوزف لی مدیر پزشکی Hazelden بتی فورد بنیاد جوانان پیوسته.

در حالی که مارس مسکونی پذیرش در Hazelden شد پایین در حدود 2 درصد بیش مارس 2019 فشرده سرپایی پذیرش افزایش یافت 17 درصد با تشکر از خدمات مجازی راه اندازی در مه لی گفت.

آیا سم زدایی به تنهایی: ترک الکل می تواند کشنده: صدها نفر در آمریکا در هر سال می میرند

داستان منجر به درمان می تواند شگفت انگیز.

جدید Hazelden بیماران عبارتند از: “بچه ها چند که نوشیدن هر چیز در خانه” و دیگران که استنشاق محصولات خانگی از جمله “هوا dusters” استفاده می شود برای تمیز کردن صفحه کلید کامپیوتر, لی گفت.

یک دختر نوجوان معتاد به هروئین به او گفت مادر که او خواهد خودش را بکشد اگر مادر خود را نمی خرید هروئین. دختر از ترس ابتلا به ویروس لی گفت: پس مادر پیروی.

بازیابی می رود virual: ‘تنها چیزی که از دست رفته هستند آغوش’: چگونه مردم مبارزه با اعتیاد در میان coronavirus اجتماعی فاصله

لی گفت: دختر در حال ورود به درمان با وجود ترس از پرواز به گرفتن وجود دارد. به عنوان با دیگر خارج از دولت بيماران لی گفت که او صحبت را از طریق خطرات ناشی از هر دو coronavirus و اعتیاد به کمک خانواده “مشکل را حل کند.”

“برای کسی که باور نکرد اعتیاد شد اعتیاد ما شاهد آن را در تمام شکوه و عظمت خود را در حال حاضر گفت:” لی که با این نسخهها کار میکند 14 – 25-ساله. “شما ببینید قدرت اجباری رانندگی و این آموخته پاتولوژیک مطبوع است.”

باب Poznanovich, Hazelden معاون رئيس جمهور از کسب و کار و توسعه افزود: “نیازهای در حال رشد هستند و ما به طور کامل انتظار و آمادگی برای افزایش تقاضا به زودی”

برای جلوگیری از یک “فاجعه موج مرگ و میر ناشی از ناامیدی” جدید بودن اعتماد و AAFP گزارش توصیه می کند افزایش تمرکز در کاهش بیکاری دسترسی آسان تر به درمان و سلامت روان و اعتیاد خدمات یکپارچه به سیستم بهداشت و درمان.

“منابع بیشتر برای سلامت روانی چیز خوبی است” میلر گفت:.. “اجازه دهید فقط مطمئن شوید که ما در حال سرمایه گذاری در استراتژی ما می دانیم که کار را برای جوامع و ادغام بهداشت روان به اماکن مردم آن را می خواهم.”

12-مراحل نزدیک به هوشیاری: مطالعه جدید نشان می دهد که چگونه موثر الکلی های گمنام واقعا

SAMHSA کردم $425 میلیون از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی اقدام به افزایش خدمات بهداشت روانی و اعتیاد. که در مقایسه با بیش از 100 میلیارد دلار برای بیمارستان و به دور از آنچه منتقدان می گویند مورد نیاز است.

“این شرم آور از عدم توجه ما کنگره مکان بر سلامت روان در بحران” میلر گفت.

این SAMHSA بودجه است که برای استفاده از خدمات در گواهی سلامت رفتاری جامعه کلینیک که تعریف شد در سال 2017 با برتری در سلامت روان و اعتیاد به عنوان یک راه برای افزایش درمان اعتیاد خدمات و هماهنگی مراقبت های بهداشتی برای افراد محروم.

این کلینیک ارائه سلامت روان و اعتیاد, درمان, همراه با مراقبت های اولیه در همان امکانات. مداخله در بحران و خدمات در دسترس در سراسر ساعت برای نگه داشتن مردم دچار خرابی از اتاق اورژانس.

McCance-کاتز گفت: آنها به عنوان مثال “که در آن موفقیت هستند” در سلامت رفتاری و او امیدوار به گسترش آنها بیشتر است.

“ما این فرصت را به دولت آنچه ما فکر می کنیم نیاز است” McCance-کاتز گفت. “من معتقدم که آنها در حال گوش دادن بنابراین من امیدوار هستم که ما به منابع بیشتر است.”

اگر شما در حال مبارزه با مسائل ذکر شده در این داستان و شما می خواهم به ارتباط با دیگران آنلاین پیوستن به ایالات متحده آمریکا امروز “من جان سالم به در برد” Facebook گروه پشتیبانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de