نظر: یک چهارم جولای بدون لیگ اصلی بیس بال-و شاید که یک چیز خوب

گیب Lacques ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 11:10 AM EDT Jul 4, 2020واشنگتن — آن را در چهارم جولای, وجود خو

توسط NEWSAMINS در 16 تیر 1399

واشنگتن — آن را در چهارم جولای, وجود خواهد داشت هیچ لیگ اصلی بیس بال و واقعا که خوب است.

برای بخشی بهتر از یک ماه بوده است وجود دارد مقدار زیادی از wringing دست بیش از بیس بال "باد" شانس خود را برای قدرتمند و نمادین بازگشت به عمل dickering بیش از پول به عنوان کشور زمینی در مبارزه با یک بیماری همه گیر و چنگ زدن با یک عقب افتاده بیداری در نژادپرستی نظاممند.

با سلام اگر شما می خواهید برای راه آهن در برابر لخت knuckled brawlers در MLB روابط کار وزارت و یا زخمی خرس رفع برای مبارزه در MLB بازیکنان ارتباط خوب است. خود را بسیار عمومی و جدال شد ناخوشایند و تا حد زیادی غیر ضروری.

در عین حال در اینجا ما در مواجهه با یک توپ بیس بال-کمتر چهارم برای اولین بار پس از یک سال 1981 اختلاف کار و آن را احساس می کند مانند آخرین چیزی که ما باید انجام nudging بازیکنان بر روی یک فیلد برای ما لذت مشاهده. به عنوان اولین رمان coronavirus نابسامانی کشور و در نتیجه سابقه و رکورد مورد شمارش و سرشار مراقبت ويژه MLB است که در حال حاضر قرار دادن در چرخ آموزش و تست تدارکات در مرحله یک فصل در میان یک بیماری همه گیر.

جمعه و شنبه به عنوان ترافیک trickled در جهت از ما سواحل و دریاچه های جهان بزرگترین ballplayers رهبری برای خود ballparks به همین ماسک و شلوارک و ادامه فرایند یادگیری به بازی بیس بال با حداقل بخشی از مغز خود را مصرف آن چیز دیگر.

ما تمام شده وجود دارد: در پی سفر کردن سوپر مارکت راهرو احتمال فراموش کردن حداقل چند آیتم مورد نظر در حالی که غلبه بر میل به جهنم از وجود دارد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. مغز گرفتگی عضلات خروج از خانه گرفتن صورت خود را پوشش اما نه کیف پول خود را و یا بالعکس و شلیک تانک خالی است و ضد عفونی کننده دست خوب خواهد بود بعد از پمپ گاز.

حالا تصور کنید بازگشت به دوباره طراحی محل کار بوت کردن از خود را معمول چهارم و پانسمان در یک بداهه اتاق قفل و یا دوباره با هدف لوکس, مجموعه, فکر کردن به همان اندازه در مورد ضد عفونی کننده دست به نوسان مکانیک و پس از آن تلاش برای ضربه 95-mph fastball.

همه ما باید دسترسی به چنین دقت repurposed کار محله های امن ساخته شده اما نه کاملا رویین تن توسط فراوان ایمنی و بهداشت سند MLB و این اتحادیه را امضا کرده است. که نمی شود آن را کمتر از یک ذهن بازی برای حتی بیشتر نیز جبران در میان ما.

"من تا به حال برای متوقف کردن خودم از تف کردن در ماسک می گوید:" واشنگتن به اتباع مدیر دیو مارتینز.

"این است که قطعا عجیـب, عجیب ترین چیزی که من تا کنون مواجه می شوند در زمین بیس بال می گوید:" Baltimore Orioles اول baseman Chris Davis. "در آن شما شروع به احساس طبیعی. اما تا آنجا که راه اندازی آن بسیار متفاوت از من می خواهم آن تصور است."

بیس بال بازگشت این آخر هفته است تقریبا ساکت است. استادیوم خالی هستند, صرفه جویی برای بازیکنان و کادر چرخش از طریق به حداکثر رساندن فاصله و بیش از سه ده از رسانه های عضو مجاز در دو تا سه سطح بالاتر از سطح بازی برای مختصر کردن زیرچشمی نگاه کردن در یکی از آموزش شیفت.

آن را آرام به اندازه کافی برای شنیدن پرده از یک دوربین و یا punchline از یک شوخی به اشتراک گذاشته شده در بیرون از محیط. و بالا بردن حواس اطراف بازی ساده لذت.

"در خارج وجود دارد و با شنیدن یک توپ کردن خفاش این باور بود که موسیقی برای گوش خود را" مدیر مایک Matheny گفت: پس از کانزاس سیتی رویالز' اولین تمرین. "تا زمانی که آن را برده اند گاهی اوقات شما را درک نمی کنند که چقدر شما به آن نیاز دارید, چقدر شما در آن زندگی می کنند چقدر شما آن را از دست."

میلیون ها نفر بیشتر قطعا به اشتراک گذاشتن احساسات خود را. در عین حال که ails ما هنوز هم به دور از شفا. و این مفهوم که بیس بال می تواند ما را به دور از آن نادرست است روایت در بهترین و فرصت طلبی زدگی در بدترین حالت.

حداقل 31 بازیکنان و هفت کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus پس از بازگشت به حق رای دادن خود را به شهر و بسیاری از آزمون ها در انتظار.

ایالت فلوریدا است برای 25 روز متوالی شکسته آن رکورد قبلی برای هفت روز نورد متوسط مثبت coronavirus آزمون گزارش بالا از 10,109 در روز پنج شنبه. ملت را شکست تک آن روز مورد تعداد روز متوالی با بیش از 55 ، 000 پنج شنبه پس از 52,000 گزارش شد چهارشنبه. بیمارستان در هیوستون و فینیکس در حال ورود به حالت بحران.

در یک راه عجیب و غریب مجادله بین صاحبان و بازیکنان ممکن است مانع بالاتر ميزان عفونت در میان تمام MLB کارکنان پس ما در تلاطم افتضاح بخش دوم از موج اول.

سه هفته پیش در اطراف این زمان بازیکنان شده اند که عبور این کشور با هدف رسیدن به اردوگاه این بود که دروغ گفتن در منتظر است. در ژوئن 10, میامی افتتاح شد شنهای ساحل جنوبی و سه جنوب فلوریدا قمار بازگشایی شد. فلوریدا گزارش شده فقط 1,371 جدید موارد یک چشم انداز مثبت است که هنوز هم می تواند توضیح داده شود دور توسط "افزایش تست." و پوشش هنوز هم تا حد زیادی به عنوان غیر ضروری و یا حتی ظالمانه توسط رهبران دولت در سخت ضربه متحده و در سطح فدرال.

این "anecdata" اگر شما باید, اما در اینجا حدس زدن اواسط ژوئن فشار برای باز کردن اردوگاه را متوقف کرده اند این فصل بیس بال و قبل از آن رسیده و پیش بینی مدینه فاضله از یک جولای 4 بازکن.

در ضمن لوایح دیگر در حال آمدن است به علت. ردسکینز واشنگتن ممکن است در نهایت خود را تغییر عینی نژادپرستانه نام. سرخپوستان کلیولند می تواند آینده دومینو به سقوط دو تحول که مطمئنا بهره مند از آرامش نسبی که به ما اجازه بازبینی بسیار در شش هفته پس از جورج فلوید درگذشت زیر زانو از مینیاپولیس افسر پلیس است.

شما فکر می کنم سرخپوستان مکث در نظر گرفتن پیامدهای خود را حق رای دادن نام روز جمعه اگر آنها در حال آماده شدن برای یک شنبه بازکن?

آن را هنوز هم خوب به نشستن با برخی از چیزهایی که. این چهارم را با ارزش چند راهپیمایی و scattershot آتش بازی به جای شکوه مدنی اتش بازی را نمایش می دهد. و هیچ بیس بال.

عدم وجود آن قطعا ضربه سخت تر در برخی از بازارها است.

در پایتخت کشور تعطیلات به طور معمول به ارمغان می آورد فوق العاده و تقریبا راز بیس بال سنت است. مانند بسیار ballyhooed پرستان' روز جشن در بوستون اتباع بازی 11 صبح هر بازی چهارم جولای آوردن تقریبا بیس بال جوانان احساس به روز و اجازه می دهد طرفداران به را در یک بازی بلکه بازگشت به خانه به کوره خود را در یک ساعت مناسب و معقول و یا قطره ای به شهرستان برای آتش بازی بعد.

امروز وجود خواهد داشت هیچ بازی تنها کمی بیشتر reunions ساحل به ساحل.

"من از دست رفته این محل است. من دوست دارم که در اینجا" کلیتون Kershaw گفت: پس از بازگشت چاوز به دره در روز جمعه. "ورزشگاه طفره زن بسیار ویژه برای من است. اگر این سه ماه به من آموخت هر چیزی, آن, من واقعا از دست رفته بازی. من عاشق بیس بال. من از دست رفته تبادل. من از دست رفته بچه ها. این احساس بزرگ به عقب می آیند."

با هر نوع شانس بازی خواهد آمد ، روزی طرفداران پشت در می ایستد هر چند هر گردان-کلیک کردن قبل از سال 2021 به نظر می رسد بسیار غیر مسئولانه است.

در حال حاضر, هر چند آن را فقط آرام -- برای بازیکنان در repurposed خانه و برای کسانی از ما به دنبال انحراف و الهام بخش است. اگر شما زنده و سالم و شاغل و احاطه شده توسط برخی از دوستان و یا خانواده شما انجام می دهند به مراتب بهتر از بسیاری از این سال است.

یک توپ کوچک شده اند که امروز شاید حتی یک بیت از یک مزیت برای این ورزش است. اما کمی آرام نیست, بد, یا, به ویژه هنگامی که ما به عنوان جمعی باید خیلی بیشتر کار را به انجام.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de