DeAndre بیکر پرچم قرمز موجب غول پیش نویس ‘نبرد’

DeAndre بیکر تنها کسی نیست که در قمار.

غول نادیده گرفته و پرچم قرمز در کشف سراغ بیکر قرار داده و شرط استعداد با انتخاب cornerback در دور اول 2019 پیش نویس NFL با وجود سازمانی تقسیم در مورد اینکه آیا او به ارزش خطر است.

“وجود دارد یک نبرد در ساختمان ما در مورد اینکه آیا ما بودند رفتن به DeAndre یا نه” یک منبع ضروری برای غول’ پیش نویس تفکر گفت: پست “از آنجا که داستان او تا به حال به او یک لگد هر روز سخت کار در گرجستان — حتی رفتن به تمرین. ما می دانستیم که ما هنوز پیش نویس و از روز 1 آن را مانند گرفتن یک پسر در دور اول که شما تا به حال برای آموزش تقریبا همه چیز است.”

مدیر کل دیو Gettleman را غیر قابل توضیح از اولویت حذف شخصیت می تواند هزینه غول صمیم قلب در عمق نمودار — که در آنها هیچ جایگزینی مناسب — و در بانک (بیکر امضا چهار سال $10.2 میلیون قرارداد).

پلیس در فلوریدا با صدور حکم بازداشت پنج شنبه برای نانوایی 22 ساله در چهار فقره سرقت مسلحانه با اسلحه گرم و چهار فقره از تشدید حمله.

بیکر و Seahawks cornerback Quinton دانبار — متهم به چهار فقره سرقت مسلحانه با اسلحه گرم — گفته از دست داد $70,000 قمار پیش از آن در هفته قبل از آنها و یک نقاب همدست به سرقت برده 12000 $به صورت نقدی و حدود 61,000 در ساعت در زور اسلحه در طرف دیگر با بیشتر قمار شاهدان گفت: در پلیس استشهاد.

ادعاها طولانی و دشوار به پیش بینی جهش از زمزمه ها در مورد انگیزه و اخلاق کار و تعهد و مسئولیت است که به دنبال بیکر قبل از پیش نویس — به خصوص پس از ناامید کننده NFL سراغ ترکیب عملکرد هر دو در آموزش و رها مصاحبه — و باعث شد تیم های متعدد به اسلاید او را در تابلوهای خود را.

غول معامله دوم-چهارم و پنجم دور میدارد به حرکت تا هفت لکه از شماره 37 به شماره 30 به بیکر اولین cornerback کردن هیئت مدیره. دیگران در ساختمان ترجیح معبد Rock Ya-Sin (کلت) مرکزی میشیگان شان مورفی-پارچه سست بافت پرچمی (Buccaneers) و LSU را حریص ویلیامز (Browns).

آن سه در میان هفت دور دوم, cornerbacks بودند که پیش نویس پس از بیکر هر چند Gettleman تا به حال نگذاشته ویلیامز این منبع گفت. با توجه به عمق در موقعیت آن نوع توپر تجارت که در آن یک تیم باید حتما یکی از گزینه روشن است-برش بالاتر از بقیه است.

“این بد است برای غول” یکی NFL دیده بانی گفت: وقتی پرسیده شد که چه غول های از دست رفته است.

DeAndre Baker
DeAndre بیکررابرت Sabo

بیکر که اجازه touchdown تصویب نهایی خود را در سه سال در گرجستان تلاش دست زدن به سختی از یک فقیر شروع به rookie فصل است. او شروع هفته 1 بود را به آتش کشیدند در هفته 2 و benched چند بار.

بیکر به طور معمول به سختی بیدار ماندن در جلسات قبلی غول کارکنان مربیگری در زمان “پلیس بد و پلیس بد” از سوی شرکت پشت صحنه این منبع گفت. پاسخ بیشتر بود تنظیم کردن آموزش — بیکر بستری او نیاز به صرف زمان بیشتری را در خود راهکار پس از یک هفته از دست دادن 10 به کابوی ها — از بی احترامی است.

بیکر هم شرکت نمی کنند در Giants’ داوطلبانه minicamp این هفته با توجه به ورزشی است.

“شما می خواهم او را خاموش خود را در فیلم” لیگ یک منبع گفت. “اما وجود دارد بیش از حد بسیاری از پرچم قرمز. این احساس مانند نیویورک شد و یک نقطه بد برای او به هر حال.”

داریل Elmore که مربی بیکر در مسیر در شمال غربی دبیرستان در میامی گفت: پست او بسیار شگفت زده به شنیدن از اتهامات. با وجود رشد در یک محله که در آن خشونت شایع بیکر “نبود درگیر در هر یک از آن” و نوع یک مربی نیست نگران Elmore گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>