'Deadliest Catch' کارگر عرشه Mahlon ریس می میرد از یک حمله قلبی در 38: 'خیلی غمگین, او خیلی جوان'

برایان الکساندر ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 12:34 AM EDT Aug 3, 2020Mahlon ریس یک کارگر عرشه در کانال د

توسط NEWSAMINS در 13 مرداد 1399

Mahlon ریس یک کارگر عرشه در کانال دیسکاوری واقعیت نشان می دهد "Deadliest Catch درگذشت از یک حمله قلبی در 38.

دوستان و خانواده پرداخت ادای احترام در مراسم یادبود در Facebook صفحه که گفت: محبوب واقعیت نشان می دهد بازیگران عضو و پدر چهار درگذشت جولای 27 روز و پس از او با عجله به دره شمالی مونتانا بیمارستان در زادگاه خود از Whitefish, مونتانا.

"یکشنبه شب خانواده ما با هم ساخته شده و سخت ترین انتخاب ما تا کنون ساخته شده که به حذف او از زندگی حمایت. Mahlon بدن خسته شده بود و تا به حال قرار داده تا یک مبارزه است. او قوی ترین مرد ما می دانستیم که" این پست بخوانید. "او احاطه شده بود خیلی دوست دارم."

ریس', همسر, هدر سالیوان گفت: ایالات متحده آمریکا امروز بیش از ایمیل و خانواده اش یادآوری خاطرات ریس را "غیر ممکن است وضعیت قابل تحمل است."

"ما به خنده و به یاد داشته باشید تمام داستان های خنده دار و احاطه شده توسط یک گروه از بهترین دوستان ما و خانواده" سالیوان نوشت. "من در ترس از مردم که او را لمس فقط با نگرش مثبت و لبخند."

"او سنگ من و من در او" سالیوان نوشت.

"Deadliest Catch" عرشه رئیس نیک McGlashan پرداخت جهات در توییتر با یک عکس گروهی.

"خانواده برابر است. خنده و گریه و یاد برادر ما Mahlon ریس" McGlashan نوشت.

کانال دیسکاوری با صدور بیانیه ای در مورد ریس: "خیلی غم انگیز است او خیلی جوان است. افکار ما و نماز را به خانواده اش است."

سالیوان گفت که ریس بود سوزانده و بهترین دوستان خود را گسترش خاکستر او در دریای برینگ و در مونتانا قو محدوده mounta "که در آن او و برادرش خواهد snowcat. این دو از مکان های مورد علاقه."

یک GoFundMe صفحه تنظیم شده است تا برای خانواده ریس پس از مرگ غیر منتظره. "این یک تراژدی و هر چیزی که کمک خواهد کرد حتی اگر آن را ساده به اشتراک بگذارید و یا یک دعا" صفحه متحده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن