دیوید پترسون نشان می دهد بیشتر متس وعده در طول روز پر هرج و مرج

بین Yoenis Cespedes نشان داده نمی شود و بعد از آن امید بستن به خارج از فصل و متس جرم باقی مانده بی منطق آن را

توسط NEWSAMINS در 13 مرداد 1399

بین Yoenis Cespedes نشان داده نمی شود و بعد از آن امید بستن به خارج از فصل و متس جرم باقی مانده بی منطق آن را یکی دیگر از تیره روز در آتلانتا برای لوئیس Rojas تیم.

وجود دارد یکی اشعه آفتاب در تلاش برای زیرچشمی نگاه کردن از طریق ابرها طوفان ،

Rookie left-hander دیوید پترسون تحویل دوم خود را قوی تفرج خود را آغاز بزرگ-لیگ حرفه ای محدود بریوز به سه اجرا می شود در پنج بازدید در شش با کیفیت نوبت در حالی که قابل توجه هشت در یک 4-0 دست دادن.

"او انداخت heck از یک بازی برای ما یک بار دیگر فرمانده تمام زمین, حمله بچه ها که سخت در شرایط دشوار," Rojas گفت: بیش از زوم پس از تیم خود را از دست داده و پنجم آن راست بازی.

پس از اجازه می دهد دو اجرا می شود بیش از 5 2/₃ نوبت در اولین بازی خود در برابر Red Sox زمانی که او تن به تن با سرب پترسون تا به حال به کار از پشت این در بخشی به دلیل روانی اشتباه توسط جف McNeil. در سومین دور با دوم و سوم و هیچ کس از Adeiny Hechavarria مبتنی به McNeil در سوم. McNeil فورا انداخت خانه به جای در حال اجرا در آدم دووال دونده در سوم. آن را فعال کنید دووال برای بازگشت به پایه با خیال راحت. پترسون راه می رفت رونالد Acuna جونیور با پایگاه های لود شده به زور در برای اولین بار بازی را اجرا کنید. هنوز هم وجود دارد هیچ استراحتی اما پترسون زده از Dansby سوانسون کردم فردی فریمن به زمین را به صفحه دیگر و همچنین بازنشسته Marcell Ozuna برای جلوگیری از یک زمین باز یافته.

"حتی اگر که اجرا در آمد من هنوز هم تا به حال کار انجام و ما را از آن باز یافته" پترسون گفت. "برای من که آنچه در آن است همه چیز در مورد مصرف که شکستن و پشت در موند و ما را از آن باز یافته."

در چهارم, Johan Camargo در زمان پترسون عمیق بود که تمام آسیب هایی که می تواند انجام شود. نسبت به تفرج در برابر Red Sox زمانی که پترسون تنها دامن زد او زده از هشت روز یکشنبه اغلب با استفاده از خود قرار داده است و دور کشویی.

"من احساس خوب با تمام رزین," او گفت:. "همه چهار زمین من راحت بود با امروز است."

David Peterson
دیوید پترسونAP

با پترسون تحت تاثیر قرار دادن آن می تواند یک تصمیم دشوار برای متس. او را سخت تن به تن کهنه تازه واردان مایکل Wacha و ریک Porcello هر یک از آنها را پرتاب در یک clunker تا کنون. در واقع از طریق دو نوبت در چرخش تنها یعقوب deGrom (دو) و استیون Matz (چهار) اجازه داده اند کمتر اجرا می شود از پترسون (پنج). زمانی که مارکوس بود (سمت چپ گوساله اشک) آماده است به بازگشت او انداخت چهار نوبت در برابر زنده hitters روز جمعه در جایگزین سایت آموزش در بروکلین تصمیم گیری خواهد شد و باید ساخته شود.

"ما باید برای دیدن جایی که ما در" Rojas گفت. "در حال حاضر او ما پنجم شروع شود."

او تن به تن بیشتر خود را مانند شماره 3 است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب