دختر ادعا Abdul-Jabbar سلاح سرد قربانی ترس برای زندگی پدر و مادر

دختر 60 ساله مرد در کالیفرنیا به اتهام چاقو هفت بار توسط پسر NBA افسانه Kareem Abdul-Jabbar گفت: او ترس برای ا

توسط NEWSAMINS در 24 خرداد 1399

دختر 60 ساله مرد در کالیفرنیا به اتهام چاقو هفت بار توسط پسر NBA افسانه Kareem Abdul-Jabbar گفت: او ترس برای او زندگی پدر و مادر چون یو بی اس در بازار-از گمان بازگشت به خانه است در کنار درب.

راشل Winsor, 26, گفت که او بزرگ شده با 6 پا-7 آدم Abdul-Jabbar, 28 در سن کلمنت و شوکه شده بود و وحشت زده شنبه و هنگامی که پدرش به او گفت که حال آدم رفته از جا در رفته بیش از یک آرگومان مربوط به سطل زباله.

پس از bailed روز چهارشنبه او به خانه بازگشت و یک زنبور عسل-خط برای قربانی خود را در خانه.

"او آمد به می گویند او با عرض پوزش به من, اما من نمی توانم باور کنم که او خیلی سریع" Winsor گفت: پست شنبه.

"اگر او می خواهد برای آمدن به پایان کردن کار؟"

Abdul-Jabbar دستگیر شد و پس از جمعه شب حادثه در اورنج کانتی به ظن حمله با سلاح مرگبار پلیس گفت:.

ری Winsor در زمان خود به منطقه بیمارستان با آسیب های متعدد. او در حال استراحت در خانه شنبه.

Abdul-Jabbar و پدر و مادر راشل ری و شیلا همسایه هستند در یک cul-de-sac. Abdul-Jabbar زندگی با یک زن به نام ساناز کالورت یک دوست و مادرش, پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان راشل گفت. آدم او را به نام خود به تصویب رسید مادر بزرگ.

"قبل از این که آدم استفاده می شود برای آمدن به اینجا مراجعه در بهار و در تابستان در طول دوران کودکی ما," راشل گفت. "من او را شناخته آنجایی که من کمی بود. این بود که پس از آبی است. من هرگز او را دیده بود که."

او گفت: پدر او ناراحت شد که آدم به نظر نمی رسد برای کمک به کالورت که در 80s. "او یک واکر اما او حتی نمی کمک به او را با مواد غذایی" Winsor گفت. "این واقعا ناراحت کننده بود برای من پدر است که برای دیدن. او واقعا سنتی مرد."

رسیده به گوشی شیلا Winsor گفته شد در درد تمام شب. یک پرستار وارد در طول تماس خود را با پست به اداره دارو درد است. خانم Winsor گفت: او نه در را باز کرد به Abdul-Jabbar اما "خود ماشین سمت راست درب بعدی در سراسر cul-de-sac."

"شوهر من است trouper اما او واقعا درد" او گفت:.

راشل Winsor گفت: Kareem Abdul-Jabbar شد اندیش به طور خلاصه پس از اتهام سلاح سرد حادثه اما اقامت طولانی و یا بازدید از پدر و مادر خود را.

"او هرگز تا" Winsor گفت که او به معنای Abdul-Jabbar هرگز به نظر می رسید که خیلی از نقش یک آدم در زندگی است. "او فقط تبدیل یک چشم."

او گفت: آدم تا به حال رشد در نزدیکی آتلانتا با مادر خود و مادر خود را شریک اما نشد همراه بسیار خوبی با آنها و رفت و برگشت با کالورت به طور دائم از مدرسه پس از صرف زمان با او به عنوان یک کودک.

راشل Winsor گفت: پدر او یک مدیر در یک ماشین محلی تعمیرگاه و "بزرگ مرد توسط هر کس دوست داشت."

راشل می گوید پدرش به او گفت که او با چاقو در پشت سر و گردن.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب