دانیل جونز به چالش کشیده خواهد شد توسط Jason گرت غول جرم

چیزهایی اول اول: دانیل جونز است که در آن وقتی که می آید به پذیرفتن نقش های مختلف در سال No. 2 با غول.

“آره, من قطعا احساس می کنید که مسئولیت” جونز گفت: در یک زوم تماس بگیرید. “ما بسیاری از بچه ها در تیم ما هستند که رهبران که می تواند گام و سازماندهی بچه ها و رفتن در مسیر درست است. این چیزی است که من نیاز به جدی و قطعا همین طور است.”

مانند Eli Manning قبل از او جونز می داند که او می تواند تنها منجر شود اگر او طول می کشد مراقبت از فوتبال خود را کسب و کار و وجود دارد مقدار زیادی از آن را به اشغال خود در وقت و ذهن او با این نسخهها کار از راه دور در این غیر معمول ترین از همه offseasons.

جرم نصب شده توسط هماهنگ کننده Jason گرت با نام تجاری جدید است و باید در نظر گرفته شود بسیار متفاوت از سیستم پت Shurmur به جونز فصل گذشته.

قبل از او می تواند منجر جونز باید بدانید که در آن او در حال رفتن.

“من فکر می کنم زمانی که شما نگاه کنید در هر جرم وجود دارد خواهید بود شباهت دارد و تفاوت” او گفت:.

گرت صرف 12 سال به عنوان یک NFL quarterback و فرار جرم به مدت سه سال در دالاس قبل از مصرف به عنوان کابوی’ سر مربی برای یک دهه. سر مربی جدید جو قاضی گفت: گرت سیستم است “درست نیست West Coast سیستم” است و در واقع تلفیقی “تشکیل بیش از سال در مجموع از جایی که او بازی کرده و مربی.”

این بیشتر خواهد شد خارجی به جونز.

“وجود دارد در حال رفتن به برخی از شباهت ها با دانیل اما من نمی خواهد می گویند که این یک انتقال در هر شکل و فرم خود را از تازه کار تا سال” قاضی گفت.

Daniel Jones; Jason Garrett
دانیل جونز; Jason گرترابرت Sabo, گتی

جونز گفت که او صحبت کرده است به طور خلاصه به تونی Romo گرت سابق کارفرمایی اما نه در جزئیات زیادی در مورد آنچه که او باید انتظار داشت.

“اطناب متفاوت خواهد بود” جونز گفت. “چگونه آنها نام مفاهیم و بدیهی است که تشکل ها و حرکات متفاوت است. وجود دارد متفاوت خواهد بود مفاهیم و مفاهیم ما در حال رفتن به عنوان خوانده شده در راه های مختلف.”

کابوی led NFL فصل گذشته در متری در هر بازی. Dak پرسکات انداخت برای 4,902 متری و حزقیال الیوت زد برای 1,357 متری. آیا این جواب خوبی برای جونز و Saquon Barkley? خوب کابوی ها دارای یک دینامیت خط حمله. غول در حال تلاش برای ایجاد برخی از سر و صدا وجود دارد.

“بزرگترین چیزی است که آن را” موفق شده آن را به ثمر رساند بسیاری از نقاط به دست آورده و بسیاری از کارگاههای” جونز گفت. “من تنها در بازی NFL برای یک سال زیادی وجود دارد خارج وجود دارد من انجام نشده بسیاری وجود دارد من نمی دانم. تلاش برای سازگاری یک سیستم یک راه خاص به خاطر من من مطمئن هستم که حس می کند.”

آن است که یک معامله برای جونز, آموزش, جدید, جرم یک سال به NFL حرفه ای. منینگ در هفته گذشته اذعان کرد حضور او در زمان بود “بی دست و پا” برای جونز و بازنشستگی او باید اجازه می دهد جونز بیشتر اتاق به رشد است.

“به دنبال بازگشت وجود دارد قطعا احتمالا کمی بی دست و پا در زمان های, زمان های خاص” جونز گفت. “اما ما یک کار خوب کار با هم. من فکر کردم این یک مزیت بزرگ برای من بود قادر به یادگیری برای او و صحبت کردن با او را هر روز. آن متفاوت خواهد بود, از آن خواهد شد تنظیم است.”

این تنظیمات می تواند دلهره آور. جونز 22 ساله است که ماندن در خانه و خانواده خود را در شارلوت, N. C., با, پدر و مادر, دو خواهر و یک برادر. “حلق آویز کردن در اینجا بسته بندی شده در” راه جونز توصیف خود را همه گیر ترتیب زندگی می کنند.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

برای نگه داشتن بازوی خود را در شکل او پرتاب شده است به گیرنده های او می داند در منطقه — کالج, بازیکنان, بچه ها از دبیرستان او با استفاده از پرتاب ، پارک ها و فضاهای باز در دسترس هستند و او آنچه او می تواند به کار در حالی که اجتماعی فاصله. او تمرکز بیشتر از همه او گفت در توپ-مسائل امنیتی (18 گیر میکنه) که گرفتار خود rookie سال است.

پس از قاضی استخدام شد او خودداری از نامگذاری هر بازیکن در غول فهرست و اصرار داشت هیچ نمودار عمق امتناع روغن مالی جونز به عنوان شروع کارفرمایی. این ممکن است rankled برخی از اما نه جونز.

“من فکر می کنم مربی قاضی دارای یک سیاست است که او یک راه او را برای رفتن به رویکرد کسانی که موقعیت و احترام من که” جونز گفت. “من احترام تاکید او را بر همه درآمد نقش خود را, و من قطعا نمی خواهید آن را به هر راه دیگر. من می خواهم برای به دست آوردن نقش من به عنوان هر کس دیگری می کند ایشان.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>