نیکز استخدام Tom Thibodeau بعدی به عنوان سر مربی

آن زمان هفت هفته اما نیکز را در Tom Thibodeau با توجه به NBA منبع. نیکز در حال نهایی پنج ساله مقابله با Dom بر

توسط NEWSAMINS در 4 مرداد 1399

آن زمان هفت هفته اما نیکز را در Tom Thibodeau با توجه به NBA منبع.

نیکز در حال نهایی پنج ساله مقابله با Dom برای تبدیل شدن به بعدی خود سر مربی.

از بعد از ظهر شنبه هیچ قرارداد امضا شد.

11-نامزد نژاد همیشه به نظر می رسید 10 بیگانگان و Thibodeau با وجود برخی از اواخر نشانه هایی از دیگران در حال ظهور.

با توجه به ارتباط قوی با رئیس جمهور لئون رز قدمت آن به افزایش بودن خود را هرزه در هنرمندان خلاق آژانس Thibodeau شده بود frontrunner همه, همراه, حتی در میان یک گزارش جمعه که جیسون کید پیشی گیرد و به حال او را به عنوان مورد علاقه به دلیل متوقف قرارداد شد.

اما مذاکرات نمی غرفه بیش از حد طولانی به عنوان معامله گزارش شده است در مدت پنج سال. پست روز جمعه گزارش داد که Thibodeau از 62 ساله سابق شیکاگو بولز و مینه سوتا تیمبرولوز سر مربی بود و هنوز هم مورد علاقه با یک منبع گفت که او تا به حال 65 درصد احتمال فرود این کار است.

Tom Thibodeau
Tom ThibodeauAP

پست گزارش داد که در این هفته که Thibodeau با وجود در گذشته چیدن کارکنان خود را بدون مشکل اگر در مقابل دفتر کمک به را انتخاب کنید برخی از دستیاران او.

Dom را .589 درصد برنده خواهد بود که بالاترین از هر سر مربی استخدام دو فصل گذشته.

او برنده NBA مربی سال با گاو نر در سال 2011.

Thibodeau می شود نیکز' 13, سر مربی پس از Jeff Van Gundy چپ در سال 2001. در آن زمان Thibodeau سپس نیکز دستیار تصویب شد برای همین Chaney به عنوان سر مربی. Dom در نظر گرفته شد بیش از حد نزدیک به Van Gundy به ارتقاء. وجود دارد گزارش های تلخ و احساسات بین نیکز و Thibodeau زمانی که او در سمت چپ این سازمان در سال 2004.

اما در گذشته است. رز عاشق است Thibodeau و مدرسه رفتار است که به تازگی ملاقات کرده است انتقاد.

"من می خواهم کسی که ما فکر می کنیم خواهد بود و همکاری با دفتر جبهه" رز گفت: اخیرا در تنها مصاحبه نیکز به عنوان رئیس جمهور. 'کسی است که زمانی که شما در آن ازدحام شما دنبال آن هستید در که چشم مربی هر بازیکن است که به دنبال او می داند که فرد در حال رانندگی کشتی و رفتن به کار انجام می شود."

یک فرصت خوب وجود دارد یا مایک میلر یا مایک Woodson خواهد بود بخشی از Thibodeau کارکنان. میلر هنوز یک سال در سمت چپ خود قرارداد. Thibodeau به احتمال زیاد به استخدام خود در گذشته دستیار اندی گریر است که از منهتن و کار با Dom و Van Gundy در نیکز کارکنان.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب