دانیل جونز است که فقط یک قسمت از این محوری غول جهش

غول نیاز به بیش از سه. آنها نیاز به بیش از سه بازیکن در سال 2020 به یک جهش کوانتومی به جلو است. پس از همه, آنه

توسط NEWSAMINS در 19 تیر 1399

غول نیاز به بیش از سه.

آنها نیاز به بیش از سه بازیکن در سال 2020 به یک جهش کوانتومی به جلو است. پس از همه, آنها برنده سه و پنج و چهار بازی سه فصل گذشته یک نفرت انگیز کشش است که می توان به کاستی های بسیاری از جمله کمبود استعداد و تقریبا به اندازه کافی ملموس بهبود از بازیکنان آنها انتخاب شده در پیش نویس NFL.

آن است که نه بیش از حد بپرسید. فهرستی سال اول مربی جو قاضی است کنار هم قرار دادن جمعیت است با جوانی که چیز خوبی است. بی تجربگی منجر به اشتباهات اما نیز ارائه می دهد امکان رشد. وجود دارد بسیاری از غول های با سختی پر رزومه; حرفه خود می تواند در هر یک از تعدادی از دستورالعمل ها.

هنگامی که یک تیم در چنین خرابی بهتر است به یک اثبات نشده است. در آن صورت حداقل ساکنان این گروه هستند که احتمالا در راه, به عنوان مخالف به یک دسته با برخی از اندازه گیری از شجره نامه اما به احتمال زیاد در راه است.

در اینجا سه غول های بیشتر آماده و مورد نیاز برای تولید یک استراحت از فصل:

Oshane Ximines خارج linebacker

Ximines می داند نام خود همیشه در ارتباط Odell بکهام جونیور تجارت به عنوان 2019 پیش نویس حافظه (شماره 95 به طور کلی) در دور سوم روانه بازار شد از قهوه ای به غول که مگا معامله است. خوش برخورد جدی فکر و مایل به کار به نظر می رسد به عنوان اگر Ximines می توانید مسئولیت رسیدگی به این عنصر اضافی (یا مانع) است که انجام خواهد شد از طریق خود NFL حرفه ای.

Michael Strahan (یک) Osi Umenyiora (یک) و جاستین پهلو (یک) تا به حال در مجموع سه کیسه در rookie فصل است. آیا این به این معنی تضمین stardom برای Ximines که 4.5 کیسه در NFL اولین? البته که نه. چه این به این معنا است که وجود دارد این است که واجد شرایط بالقوه کمین در اطراف گوشه. Ximines مورد نیاز به ادامه به یادگیری NFL طناب که از یک قدرت غیر پنج کالج برنامه (Old Dominion). او بهبود یافته به طور پیوسته و با افزوده شدن تجربه و قدرت وجود دارد که به هر دلیلی به فکر می کنم جوانی به نام X-مرد می تواند توسعه را جدی عبور متهور. چقدر جدی است ؟ ما باید ببینید.

جولیان عشق پشت دفاعی

توجه داشته باشید که وجود دارد این است که بدون تعیین ایمنی و یا cornerback با عشق. این به طور بالقوه زیبایی از آنچه که او به ارمغان می آورد به غول. او در درجه اول یک cornerback در نوتردام و انتقال به ایمنی به عنوان یک NFL تازه کار است. عشق را پوشش مهارت و توانایی برای مقابله با باید ورق را رو کردن به شکل گیری چشم انداز جالب. اگر او همچنان به رشد و شکی نیست این کادر مربیگری به شکل یک راه برای به دست آوردن عشق در این زمینه با دو presumptive شروع safeties Jabrill فلفل و rookie خاویر میشن.

ارسال غول سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

Oshane Ximines; Daniel Jones; Julian Love
Oshane Ximines; دانیل جونز; Julian LoveJoseph E. Amaturo

آن را در زمان بیش از حد طولانی برای دریافت عشق تکرار در دفاع فصل گذشته. در شش هفته او شد و در نهایت با توجه به فرصت برای نشان دادن آنچه که او می تواند انجام دهد تا در جعبه و همچنین در حافظه. او مدرج کردن در نهم-بهترین ایمنی در جعبه با توجه به طرفدار فوتبال تمرکز و مجاز تنها 19 متری در 80 پوشش جرقه بزند در حافظه. با توجه به سابقه این کارکنان مربیگری — قاضی و دفاعی هماهنگ کننده پاتریک گراهام با هم کار با میهن پرستان — شکل عشق را تطبیق پذیری خواهد بود یک نقطه فروش بزرگ.

دانیل جونز کارفرمایی

از هر کسی که بازی می کند از مهم ترین موقعیت در این زمینه که بیشترین بهبود در آمد و بسیاری می گویند در سال No. 2. Eli Manning رفت از یک تازه کار در سال 2004 که اغلب نگاه unready برای NFL به مشروع استارت در سال 2005 قادر به رهبری تیم خود را به پلی آف. جونز به حال خیلی بیشتر قابل توجه فصل اول از منینگ را 17 سال پیش — دو بار به عنوان بسیاری از زمین عبور می کند (24) از interceptions (12). هنوز هم وجود دارد تعداد زیادی از توسعه جونز می توانید و احتمالا نمایش داده خواهد شد در سال 2020 است.

درست است Jones چهره چالش های منحصر به فرد. او دارای یک جرم به یاد بگیرند و این روند در بهار و اوایل تابستان انجام شد از راه دور میان جهانی coronavirus بیماری همه گیر. جونز قادر به جمع هم تیمی های خود برای دو هفته از پرتاب و صید در Austin, Texas. او تیز است و می داند آنچه در آن به معنی منینگ را جانشین. او راه سخت آموخته پیامدهای داشتن لرزان توپ امنیتی است. خود را در خط حمله باید بیشتر حمایت می کند. او هرگز متهم به طفره رفتن از مسئولیت خود و فله تا نزدیک 230 پوند به بهتر مقاومت در برابر rigors از کار. سازمان دیده بان جونز' تعداد افزایش در این فصل است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب