Dana White-John Oliver دشمنی شدت به onesies و لیوان

دانا سفید عدم اصالت نمی خواهد کمک به او برنده جنگ از کلمات است.

پس از UFC جمهور تجاری “UFSea” — یک اصطلاح شوخی ایجاد شده توسط John Oliver اشاره به سفید COVID-19-الهام گرفته از برنامه ریزی برای برگزاری دعوا در یک جزیره — HBO میزبان خود را تشدید حمله لفظی در سفید در مه 31 قسمت از “هفته گذشته امشب.”

الیور قبلا انتقاد سفید — که اعتراف او می خواهم به سرقت رفته الیور “UFSea” برچسب به صورت مخفیانه و غیربهداشتی و بی ارزش برگزاری رویدادها در این میان از یک بیماری همه گیر.

“من از راه دور mad اینجا. من می خواهم شما را به استفاده از این نام. در واقع من فکر می کنم شما باید به ما اجازه تغییر نام تمام حوادث خود را به دلیل رک و پوست شما بسیار خوب در آن” الیور گفت. “نگاهی به UFC 249, آن را فقط آرم خود را به همراه یک عدد است. از کجا pizzaz وجود دارد ؟ چگونه در مورد این, UFC: بند انگشت Opera? یا گرد و غبار در گوشت گاو کارخانه ؟ یا بزرگ Hamboy برخورد? بهتر است درست است ؟ که نمی خواهید برای دیدن برخی از hamboys برخورد در حال حاضر ؟ راستش حتی نام دانا سفید می تواند با استفاده از کمی پانچ کردن. آن را صدا نمی خواهم سر از مسابقات قهرمانی مبارزه نهایی آن را برای تلفن های موبایل مانند سوم-بهترین عامل املاک و مستغلات در ساکرامنتو و یا یک ویدیو که در آن یک زن سفید, تماس, پلیس در یک خانواده برای لبخند زدن خیلی سخت است.

“من دیوانه نیستم در تقلا Slabmeat برای سرقت ایده ما برای ‘UFSea.’ ما حتی ممکن است اولین کسی او را به سرقت برده و آنها را از. او تنها در زمینه “مقابله جزیره’ علامت تجاری یک هفته پس از TMZ گزارشگر پیشنهاد شده به او در تماس با آن است.”

سفید بود ناراحت الیور اولیه انتقاد از UFC مبارزه ادامه دارد که سابق ادعا نادرست بود به تصویر کشیده شده به عنوان یک استفاده از “انتخابی حقایق است.”

john oliver dana white ufc ufsea feud mug onesie
جان الیور, Dana WhiteScreengrabs از طریق HBO; TMZ ورزشی

“تنها چیزی که او در اینجا انجام می شود که من اذیت شد متهم با ما با استفاده از ‘انتخابی حقایق’ از آنجا که حقایق به من چه دیگر مردم ایده ها به دانا سفید: چیزی است که من بسیار پرشور در مورد” الیور گفت. “آنچه ظاهرا او را ناراحت شد که ما در قطعه ما اشاره کرد که سه نفر یک UFC جنگنده و دو cornermen تمام آزمایش مثبت برای coronavirus قبل از یک رویداد های اخیر, تاکید این واقعیت است که آن را به نظر می رسد غیر ممکن است برای بازگشت به ورزش به طور کامل و بدون خطر در حال حاضر. سفید پاسخ در توییتر می گویند: “ما تا به حال سه رویدادها یکی نیست که کاملا بی ربط است و آن سه مثبت آمد از 1,100 آزمون که در ابتدا به نظر می رسد برای به حداقل رساندن آن تا زمانی که شما یاد بگیرند که تمام کسانی که در آزمون اجرا گرديد فقط 300 نفر است. اساسا دانا بود به نقل از تعداد زیادی به نتایج مثبت نگاه قابل توجهی کمتر است که به نظر می رسد مانند من نمی دانم انتخابی واقعیت است.”

الیور 43 و سپس تمسخر سفید, 50, برای UFC گذشته علائم تجاری که یکی از آنها — “شما ارسال خواهد شد” — در حال حاضر چاپ شده بر روی کالا برای فروش در یک سایت راه اندازی توسط HBO نشان می دهد.

“راستش من فکر می کنم دانا سفید فقط به دنبال یک مبارزه در اینجا. در واقع من تقریبا قطعی است که او چرا که او به معنای واقعی کلمه علامت تجاری عبارت ‘Dana White Lookin’ به صورت یک مبارزه است.’ و به ما آموخته است که توسط به دنبال پر کردن خود برای UFC, این تنها یکی از بسیاری از عبارات که او را تجاری در گذشته است. وجود دارد ‘مبارزه کتابخانه’ که بسیار عالی است, ‘مرغ هیولا” که به نوعی حتی بهتر و ‘Baddest Motherf*cker,’ است که من همیشه در نظر گرفته شده بود متعلق به Samuel L. Jackson. اما, جالب, UFC را برای پر کردن که به نقل از تنها تعداد انگشت شماری از کاربردهای بالقوه در میان آنها چهره های اسباب بازی و اکشن ارقام که فقط حس می کند. آن را عبارت را در یک اسباب بازی کودک.

“اما زمانی که ما شروع به دنبال عمیق تر ما در واقع متوجه شدم که تعدادی از علائم تجاری آنها برای اعمال کردم و سپس اجازه دهید منقضی مورد علاقه من است که ‘شما ارسال خواهد شد’ که آنها به تجاری برای استفاده در کودک غنیمت فانی بسته و راه رفتن عصا; چرا که هیچ چیز می گوید: من قصد دارم به شما ضرب و شتم به تسلیم مانند یک نوزاد با یک عصا با پوشیدن یک بسته فانی.

“نگاه از دانا در زمان چیزی است که ما می آمد تا با ما در حال رفتن به نفع بازگشت. حدس می زنم که در حال حاضر رسما در روند داشتن علامت تجاری ‘شما ارسال خواهد شد’? من به شما یک سرنخ آن دو شست آن پناه سفید از درجه اعتبار ساقط و آن را در مورد به فروش این نوزاد onesie که شما می توانید پیدا کردن در tugslabmeatsbabypalace.com. که “Baddest Motherf*cker’ در حال حاضر دانا?”

با مبارزه در جزیره میله میله برای باز کردن در جولای 11, سفید قادر به لغزش در یک ظریف, اشاره به گوشت گاو با الیور در طول یک TMZ ورزشی مصاحبه روز جمعه: UFC رئیس slyly sipped از یک “هفته گذشته امشب” لیوان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de