رابط در ارشد یا confronter در ارشد ؟ ترکیبی از بحران های آزمون تهمت رهبری: تحلیل

سوزان صفحه ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 6:20 PM EDT 31 مه سال 2020در زمان ملی تروما فرماندهان ارشد اغلب

توسط NEWSAMINS در 12 خرداد 1399

در زمان ملی تروما فرماندهان ارشد اغلب دیده خود را به عنوان consolers مسئول: باراک اوباما پس از قتل عام سندی هوک. جورج دبلیو بوش پس از 9/11. بیل کلینتون پس از شهر اوکلاهما بمب گذاری. FDR در طول رکود بزرگ.

نه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در وسط شلوغ ترین تقاطع بلایای طبیعی در دوران مدرن جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه ارائه خود را بیشتر به عنوان confronter در ارشد. او را محکوم رسانه ها به عنوان "خبر جعلی" و برچسب معترضان در خیابان ها – برخی مسالمت آمیز و برخی نه به عنوان "رادیکال چپ آنارشیست" که باید خرد شده و توسط گارد ملی. مدل او بیشتر بود مانند ریچارد نیکسون که سرکش قانون نظم و موضع در برابر جنگ ویتنام معترضان به او کمک کرد تا برنده کاخ سفید در سال 1968.

در حال حاضر ترکیبی از بحران است را تحت الشعاع قرار داده که حتی در طول تاریخ پر سر و صدا سال است.

لحظه ای بر قدرت در کاخ سفید به عنوان یک پسر قلدر منبر و مشکل از هر صدای دیگر برای پر کردن نقش ملی یکی کننده اگر رئیس جمهور ندارد. در عوض در نمایش جمعه شد امریکا بخش در یک زمان از مرگ ترس و خشونت است.

تجزیه و تحلیل: trump's جیر تزریق دوران حقوق مدنی به ریاست جمهوری تظاهرات جورج فلوید مرگ

در این فضا از چند ماه یک فاجعه بوده است انباشته در بالای دیگر: COVID-19 با همه گیر مرگبار تلفات است که در صدر 100,000 آمریکایی است. عواقب اقتصادی در پاسخ به بهداشت و درمان اضطراری پرتاب شده است که شگفت آور 40 میلیون ، مرگ یک دستبند سیاه و سفید در مینیاپولیس پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن خود را با یک یادآوری از یک مدت طولانی بی عدالتی است.

تصویری از جورج فلوید تمنا برای نفس باعث تظاهرات در مینیاپولیس و سراسر کشور آغاز شد که تا حد زیادی مسالمت آمیز و سپس منفجر شد شنبه شب به آتش سوزی و خرابکاری از جمله در خیابان های اطراف کاخ سفید است. این تظاهرات در مرکز شهر واشنگتن آغاز شده و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی کلمات با یک نژادپرست تاریخ: "هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود."

شهرداران در شیکاگو و آتلانتا بدحجابی معترضان و فرمانداران در حداقل ده ایالت و ناحیه کلمبیا به نام گارد ملی برای بازگرداندن نظم است. رهبران مذهبی دعا برای آرامش.

اما حتی جو بایدن مغلوب ساختن پیشی جستن presumptive دموکراتیک حریف در این سقوط را در انتخابات ریاست جمهوری به وضوح می تواند از طریق شکستن din. "ما یک ملت خشمگین در بی عدالتی" معاون سابق رئیس جمهور گفت: در یک بیانیه احساسی نوشته شده در Medium.com که تقبیح هر دو خشونت پلیس و تظاهرات خشونت آمیز. و نه می تواند یک رئیس جمهور سابق; باراک اوباما روز جمعه با صدور بیانیه ای گفت او سهام "غم و اندوه" بسیاری احساس می کنید در مورد فلوید مرگ است.

هیچ یک از این پلت فرم از رئیس جمهور و یا قدرت به مجموعه ای از لحن بحث ملی. در شنبه تهمت هشدار به معترضان که آنها را "سگ باطل و شوم سلاح." آورده است که فوق العاده ملامت از شهردار این شهر که او در آن زندگی می کند موریل Bowser خود.

"وجود دارد هیچ سگ باطل & شوم سلاح" شهردار واشنگتن دی سی گفت: در یک صدای جیر جیر یکشنبه. در یکی دیگر از نشانه ای از خشم و تحقیر ملی مکالمه او افزود: "فقط می ترسم ، ترس/تنهایی."

کارشناسان: 'طوفان کامل" از ناآرامی های مدنی زیر جورج فلوید مرگ منحصر به فرد و موثر

در کاخ سفید با رئیس جمهور مشاوران گزارش تقسیم شدند که آیا او باید به ارائه یک آدرس به ملت به عنوان پیشینیان خود را گاهی اوقات انجام می شود در زمان های دشوار است. در ماه مارس تهمت خود را تحویل داده بود 11 دقیقه بیضی آدرس دفتر در coronavirus اگر چه این واقعیت مستقل-چکرز گفت: سخنرانی پر شده بود با اطلاعات گمراه کننده و آن را سرزنش برای سفر هرج و مرج و سهام-بازار سقوط کرد.

"آیا او دارای یک آدرس از بیضی و یا او صحبت می کند به مطبوعات" مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین گفت: در سی ان ان دولت از اتحادیه "او در دسترس و ادامه خواهد داد تا در دسترس به کشور و نظرات خود را در این حوادث که در حال غم انگیز برای کشور است."

در واقع تهمت بود با دادن نظرات خود را در این حوادث مورد علاقه خود را کانال ارتباطی توییتر خود را تغذیه. آنها به نظر می رسید طراحی شده نه برای متحد کردن اما به تیز کردن شکاف فرهنگی و استوک خود حزبی پایه.

"تبریک به ما گارد ملی برای این کار بزرگ آنها را بلافاصله پس از وارد در مینیاپولیس, مینه سوتا, شب گذشته," او گفت:, گفته, "ANTIFA led آنارشیست ها در میان دیگران تعطیل شد, به سرعت." او دیگر ارسال صدای جیر جیر که گفت: "ایالات متحده امریکا خواهد بود تعیین ANTIFA به عنوان یک سازمان تروریستی" یک مرجع به یک شل وابسته به جنبش ضد facist تحریک.

و یکی دیگر: "این Lamestream رسانه ها در حال انجام همه چیز را در قدرت خود را به دامن زدن به نفرت و هرج و مرج" او هنوز توییتی. "تا زمانی که هر کس می داند آنچه را که آنها انجام می دهند که آنها جعلی هستند, اخبار و واقعا بد مردم با یک بیمار دستور کار ما به راحتی می توانید کار را از طریق آنها به عظمت است."

که صدای جیر جیر به دنبال حمله به خبرنگاران خارجی در دیترویت, مینیاپولیس, ققنوس و جاهای دیگر. افسران پلیس اخراج اسپری فلفل در روزنامه نگاران بودند که پوشش تظاهرات در لوییویل و بازداشت روزنامه نگاران در مینیاپولیس و لاس وگاس.

برای اولین بار در توییتر خود به خود اضافه شده برچسب های هشدار دهنده به دو توییتهایی با تهمت و کاخ سفید در مورد مینیاپولیس تظاهرات گفت: آنها تجلیل کردند.

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان یک جمهوریخواه توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان شعارهای "نه مفید." آتلانتا شهردار Keisha لنس کف یک دموکرات با صدور یک درخواست به رئیس جمهور. "در زمان وجود دارد که شما فقط باید متوقف شود و این یکی از آن زمان" او گفت: CBS' چهره ملت. "او از آن بدتر است."

جنگ رکود بیماری های همه گیر و ناآرامی های مدنی را ترک کرده اند زخم در تاریخ آمریکا که این کشور را تغییر دهید البته گاهی بهتر و گاهی بدتر. چالش های امروز مطمئنا طنین انداز از طریق سال و فراتر از آن در راه است که غیر ممکن است در حال حاضر برای پیش بینی.

نه به ذکر است از طریق ریاست جمهوری.

دادگاه بررسی: مصونیت از پیگرد قانونی برای سوء رفتار پلیس ممکن است دادگاه عالی بررسیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب