دیوید چاه است شرکت.

دالاس برادن های اوکلند در این southpaw که شد 19 پارچ در تاریخ لیگ به پرتاب یک بازی کامل در سال 2010 است که در حال حاضر بازیکن دوم به ادعای به دست آورد در حالی که feat hungover.

“وجود دارد چیزهایی که شما لازم نیست انجام دهید (قبل از شروع),” برادن گفت: سان فرانسیسکو کرونیکل. “شراکت در libations یا نوشیدنی های بزرگسالان که چیزی بود که من هرگز قبل از یک روز بازی. شب قبل از روز مادر, هر چند من. ما پس از آن کمی.

“تا زمانی که من تا به حال هرگز درمان شروع و یا روز قبل از شروع راه من آن روز است. آن را مانند من گفتن بود خودم ‘بیایید خرد و فردا بسیار جذاب خواهد بود.’ آن را بیشتر شبیه ” بیایید فقط فراموش نکنید که در مورد فردا.'”

Dallas Braden hungover perfect game
دالاس برادن جشن خود را کامل بازی در مارس 9, 2010.MLB via Getty Images

برادن که مادر جان ملانوم زمانی که او در دبیرستان به پایان رسید که فصل 11-14 با 3.50 عصر اما تنها سه شروع می شود در کار خود را پس از آن سال است. برادن بود فقط 26 هنگامی که او مانع اشعه از رسیدن به پایه در مارس 9, 2010 اما پس از مجروح شدن شانه چپ خود را در اوایل فصل 2011 برادن تحت جراحی های متعدد و هرگز تن به تن دوباره. او رسما بازنشسته در سال 2014 و در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک ESPN تحلیلگر.

چاه که با حضور همان سان دیگو دبیرستان به عنوان یانکی ها legend همین لارسن فراموش نشدنی انداخت دوم-همیشه کامل بازی در تاریخ حق رای دادن در برابر دوقلوها در تاریخ 17 مه سال 1998 است. او در سال 2003 زندگینامه ولز گفت که او “نیمه مست, سکس با چشمان خون هیولا نفس و مواج جمجمه-تند خماری” ادعا خواب کاهش یافته و در 5 صبح قبل از بعد از ظهر شروع می شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de