'یک واقعیت ترسناک': دانش آموزان واکنش نشان می دهند به کالج " بازگشایی قصد دارد با ترکیبی از خوش بینی و ترس

سوزان Hirt ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 5:55 PM EDT Jun 30, 2020ورود در محوطه دانشگاه و پا زدن شروع می ش

توسط NEWSAMINS در 10 تیر 1399

ورود در محوطه دانشگاه و پا زدن شروع می شود یک سال از اولین ها برای دانشجويان سال اول و ابی شیا هیجان زده بود در مورد همه آنها. او اولین مقدمه برای هم اتاقی جدید که ممکن است تبدیل به دوستان مادام العمر ترم اول دور از خانه, اولین تاخت و تاز کردن به استقلال است.

و سپس او Port Orange, فلوریدا, دبیرستان به تعویق افتاد آن مراسم فارغ التحصیلی به دلیل coronavirus. عدم قطعیت در مجموعه و شیا محکم خودش را برای "a new normal" او گفت: — یک تجربه بسیار متفاوت از اجتماعی مکه او می خواهم تصور است.

"من در تلاش برای باز خودم بیشتر گفت:" شیا, 18 که انتخاب Nova Southeastern University در فورت لادردیل به همان اندازه برای آن متنوع جمعیت دانشجویی به دلایل علمی. در حال حاضر او نگرانی های همه گیر مربوط به قوانین خواهد او را خفه اهداف فردی. "من می دانم آن را به همان خواهد بود."

هر چند Nova یک دانشگاه خصوصی است و در عین حال به انتشار یک طرح کلی و جامع برای ترم پاییز از دانشگاه ایالتی فلوریدا سیستم بازگشایی برنامه های مصوب هفته گذشته توسط هیئت مدیره خود را از فرمانداران ممکن است حاوی یک نگاه اجمالی از آنچه انتظار می رود.

12 مدارس دولتی را کاهش اندازه کلاس و ارائه کمتری در فرد دوره اجرا اجتماعی فاصله و نیاز به هیات علمی ، کارکنان و دانش آموزان به پوشیدن ماسک. دانشگاه های سراسر کشور اعلام کرده اند مشابه نیت حتی به عنوان داده ها نشان می دهد یک افزایش سریع در COVID-19 موارد در میان افراد جوانتر از 45.

برخی از مدارس به پایان خواهد رسید ترم پاییز قبل از روز شکرگزاری اما چشم پوشی مرسوم سقوط شکستن در تلاش برای جلوگیری از دانشجويان ترک دانشگاه در ماه اکتبر و با بازگشت ویروس. برخی را تلو تلو خوردن هنگام ورود خرما تاخیر شروع کلاس ها برای ماه های سپتامبر و محدود کردن دسترسی به مسکونی و ساختمان علمی.

هیچ مدرسه مجموعه ای از دستورالعمل های ایمنی و سلامت اقدامات متفاوت با مدرسه و دولت و کارشناسان می گویند حتی غربالگری هر دانشجویی که وارد دانشگاه نمی خواهد از شایع گسترش این ویروس است.

"انتظار خواهد بود که COVID-19 اجرا خواهد شد از طریق دانشگاه ها مانند آتش سوزی گفت:" دیو بلیک استادیار در آگوستا دانشگاه وزارت علوم اعصاب و پزشکی بازساختی. "که احتمالا چه اتفاقی خواهد افتاد اگر شما واقعا خوب نظارت روش های تست در محل. و من نمی بینم دانشگاهها تنظیم آن در یک راه برای انجام این کار و موثر باشد."

'یک واقعیت ترسناک'

در ماه ژوئن روزنامه دانشجویی بررسی از نزدیک 600 جدید و بازگشت دانش آموزان در Middlebury کالج در نیوجرسی بیش از نیمی از پاسخ دهندگان گفته آنها "بسیار نگران" در مورد چگونگی مداوم خطر سلامت تاثیر می گذارد خود را در ترم پاییز. و حتی بیشتر -- در حدود 65% — با بیان این که همان سطح از نگرانی در مورد عدم توانایی برای دیدن دوستان خود را در یک اجتماعی فاصله و یا از راه دور وضعیت.

یک دانش آموز محبوب نوار در نزدیکی دانشگاه مرکزی فلوریدا در اورلاندو شد یک مثال از این که اشتیاق به از سرگیری فعالیت های اجتماعی و خطرات بهداشتی از انجام این کار است. وزارت فلوریدا از کسب و کار و حرفه ای قوانین و مقررات در هفته گذشته اعلام کرد که آن را به حال تعلیق در نوار مجوز پس از 13 کارمند و حداقل 28 مشتریان آزمایش مثبت برای coronavirus. جمعه, دولت اعلام کرد که میله دیگر نمی خواهد اجازه خدمت به الکل در محل مصرف.

کالج ها و coronavirus: کالج جزئیات آنچه در آن می تواند مانند نگاه برای دانش آموزان زمانی که آنها بازگشایی برای پاییز سال 2020

مدارس سعی خواهد کرد برای تضعیف چنین باشد که دانش آموزان می رسند و با ارائه اطلاعات و تجهیزات حفاظت شخصی.

مثلا همه دانشگاه فلوریدا دانش آموزان دریافت خواهد شد مراقبت از کیت که شامل ضد عفونی کننده دست و دستمال مرطوب ماسک و مواد آموزش و پرورش است که توضیح می دهد که اهمیت فعال بودن برای جلوگیری از گسترش این ویروس با توجه به D'Andra Mull معاون امور دانشجویی.

"ما سعی می کنید برای کمک به دانش آموزان درک کنند که این یک مسئولیت مشترک," Mull گفت. "ما باید برای محافظت از یک دیگر."

اما برخی از آنها هنوز هم با احتیاط از بازگشت به دانشگاه از ترس هر دو خطر به سلامت خود و است که مطالعات خود را رنج می برند از کاهش تعامل با همسالان و اساتید.

الکسیس موریس, سوم, سال, دانش آموز, رشته بازاریابی و تبلیغات در غرب میشیگان دانشگاه در نظر گرفته نشده ثبت نام در بالای سطح دوره های مورد نیاز برای مدرک خود تا زمانی که او را خاص او می تواند آنها را در فرد چرا که او در بر داشت آموزش آنلاین محیط زیست می شود فاقد ترم آخر.

"آن را فقط همان" گفت: موریس 20. "شما نمی تواند واقعا سوال بپرسید."

شهریه بازپرداخت?: ما نمی مدیون دانش آموزان برای تعویض به آنلاین آموزش دانشگاه میشیگان می گوید:

یکی دیگر از ناامیدی به دنبال زمانی که او در تابستان کارآموزی لغو شد. و به عنوان او را در چشم بازگشایی او ترس مسافران از جمله خودش را — که سر به خانه بستگان در معرض خطر پس از کلاس و یا برعکس می تواند این ویروس را از جوامع خود را به دانشگاه — نادیده گرفته شده اند در حالی که در کالج هنر و صنعت خود را بازگشایی برنامه.

"این یک واقعیت ترسناک. آیا من واقعا می خواهید به بازگشت به دانشگاه, اگر ما یک واکسن?" موریس گفت. "من شده است در محوطه دانشگاه برای 10 صبح کلاس و هنگامی که آن را می شود در خارج وجود دارد هیچ راهی برای نگه داشتن مردم 6 فوت از هم جدا است."

الی لیون وارد سال سوم خود را در رنگ دانشگاه در کارولینای جنوبی مشابه رزرو. او فقط امضا اجاره یک آپارتمان در نزدیکی پردیس با تضمین بازپرداخت اگر مدرسه را لغو کلاس های حضوری. و به عنوان یک زبان اصلی که برنامه ای برای اضافه کردن یک علوم سیاسی عمده او احساس می کند گروه های نامزدی بخشی از تجربه یادگیری است که نمی توان تقلید آنلاین. در عین حال او احساس می کند مجبور به ادامه تحصیل بدون وقفه.

"من به عنوان خوانده شده داستان در مورد چگونه نسل من در حال رفتن به بدترین بازار کار ما تا کنون دیده ام" گفت: Lyons, 19. "من می خواهم به در یک محل که در آن من باید مهارت ها و برخی از نوع از گواهینامه است که باعث می شود من قابل عرضه در بازار از آنجا که در غیر این صورت من فقط مطمئن شوید که در آن من را به این دنیا پس از همه این ضربات بیش از اگر آن همه ضربات بیش از."

او همچنین نگرانی در مورد زندگی در مجاورت نزدیک به همسالان که ممکن است کمتر سخت کوش در مورد پوشیدن ماسک و امن بهداشت. "آن احساس می کند مانند ثبت نام برای پرش به یک گودال mosh و تماشای هر یک از دیگر به پایین یکی یکی" او گفت:. "که بدبینانه اما واقعیت این است که من هستم رفتن به مدرسه و من قصد دارم برای دیدن افراد بیمار."

ویروس' گسترش در محوطه مدرسه اجتناب ناپذیر است با توجه به بلیک آگوستا اعصاب پروفسور.

به موفقیت مانع گسترش مدارس نیاز به آزمون دانش آموزان هر چند روز به خصوص در ترم شروع به حساب منفی کاذب و پتانسیل برای آزمون های در حال اجرا به یک فرد آلوده قبل از علائم مجموعه ای در. مدارس که صفحه نمایش دانش آموزان فقط یک بار پس از بازگشت خود به دانشگاه را از دست یک پنجم از عفونت است.

در صورت عدم وجود تست سخت به او پیشنهاد یک سناریو است که در آن 80 درصد از جمعیت پردیس آلوده — به خصوص وخیم هوا برای دانشکده بیش از سن 50.

"اگر شما 60 یا 70 سال عضو هیات علمی است و ما باید بسیاری از کسانی که (در آگوستا) — شما به دنبال چیزی شبیه به یک 4 درصد احتمال مرگ گفت:" بلیک 52. "آن را نمی دهد, شما, که, گرم, fuzzy احساس که همه چیز خواهد بود خوب است."

در حال تحول انتظارات

جاناتان Swindell مدیر عامل شرکت HBCU توپی یک برنامه که لینک های دانش آموزان سیاه پوست با استخدام در تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها اشاره کرد که به عنوان آفریقایی-آمریکایی جامعه دچار قابل توجهی از coronavirus HBCUs به طور خاص باید دانشجو ایمنی اهمیت است.

بازگشایی برنامه های منتشر شده توسط آن دسته از مدارس Swindell گفت: "من معتقدم آنها کافی است — آنها فقط باید به ملاقات کرد. HBCUs می تواند یک بی بند و مداخله نگرش در مورد حصول اطمینان از آنها با این دستورالعمل است."

HBCU Hub داخلی تحقیقات نشان می دهد یک روند به سمت دانش آموزان سیاه پوست با توجه به یک سال فاصله بین دبیرستان و دانشگاه و همچنین به عنوان یک کاهش در دانش آموزان مایل به حضور در مدرسه خارج از دولت است.

فرد داگلاس نیوجرسی مشاور مدرسه بالا برای 31 سال است متوجه یک الگوی مشابه است. به عنوان coronavirus موارد خرد شدن در نیوجرسی اخیر فارغ التحصیلان دبیرستان مردد به سر به کالج و دانشگاه در ایالات متحده تبدیل شده اند که نقاط.

"جامعه محلی کالج ها در منطقه ما در حال پیش بینی اواخر تابستان موج در ثبت نام خود را گفت:" Douglas, رییس جدید, New Jersey, مشاور مدرسه, انجمن. "دانش آموزان ممکن است بخواهید برای رفت و آمد نزدیک به خانه. و اگر آن را به یک تجربه آنلاین ممکن است آنها نمی خواهند به پرداخت خارج از دولت نرخ شهریه."

در حالی که برخی از دانش آموزان که تاخیر در تصمیم گیری در حال حاضر شیا این دانشجوی سال اول در نوا جنوب شرقی است او مقدمات برنامه های حل و فصل. او صرف روز تابستان به دنبال یک پوشش نقره ای به بحران است که طرح میتوانست به او کالج انتظارات.

"من احساس می کردم که همه چیز در برابر حفره دار من, حتی اگر خیلی زیادی وجود دارد که در جهان در حال حاضر که من می دانم آن را" شیا گفت. "ما از طریق این ما رفتن به کالج را تجربه می کنیم همه چیز. آن ممکن است مشکل در حال حاضر اما از آن بهتر خواهد شد."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن