کورتیس Blaydes ويروس الکساندر ولکوف برای چهارم UFC پیروزی در ردیف

لاس وگاس — سنگین وزن UFC مدعی Curtis Blaydes تحت سلطه الکساندر ولکوف با کشتی شنبه شب درآمد خود را چهارمین پیرو

توسط NEWSAMINS در 1 تیر 1399

لاس وگاس — سنگین وزن UFC مدعی Curtis Blaydes تحت سلطه الکساندر ولکوف با کشتی شنبه شب درآمد خود را چهارمین پیروزی متوالی در حالی تصمیم به اتفاق آرا.

ورزشکار پروزن جاش امت برنده یک تصمیم به اتفاق آرا بیش از شین بورگس در هیجان مشترک عملکرد در طول یکی مانده به آخر جلسه از آخرین نمایش از فن-رایگان UFC Apex بدنسازی در مخلوط هنرهای رزمی ارتقاء وطن.

Blaydes (14-2) نمایش خود را برتر کشتی مهارت از همان آغاز در برابر ولکوف مصرف پایین قوی روسیه در عرض 10 ثانیه و سپس مسلط اول 3 1/2 دور. ولکوف (31-8) فرود آمد خود را حذف اواخر در چهارم و میخ Blaydes با چند اعتصاب در اوایل پنجمین اما Blaydes تحت فشار قرار دادند از طریق و برنده خم مبارزه به روشن شدن نقاط قوت در زمین است.

"این همیشه یک تجربه خوب به می دانم که شما می توانید 25 دقیقه و در همه چیز وجود دارد شما نیاز به کار بر روی اما شما آنها را یاد بگیرند در یک پیروزی" Blaydes گفت. "من نیاز به کار بر روی مطبوع پس از دور سوم اما خوشحالم با پیروزی. ولکوف حلال است و من یک قدم نزدیک تر به عنوان یک شات."

6-پا-7 ولکوف پرواز به آمریکا با هیچ ایده روشن چگونه او را از خانه به روسیه با توجه به محدودیت های مسافرتی در میان coronavirus بیماری همه گیر. او برنده هفت از هشت دعوا اما تا به حال به رقابت پرداختند پس از خود را یک طرفه پیروزی بیش از گرگ هاردی در مسکو در سال گذشته است.

Curtis Blaydes celebrate after his win.
کورتیس Blaydes جشن پس از پیروزی خود را.گتی ایماژ

Blaydes برنده در قضات تغ 49-46, 48-47 و 48-46.

Blaydes و فرانسیس Ngannou به احتمال زیاد رقیب به شات بعدی در سنگین وزن UFC عنوان پس از قهرمان استیپ Miocic کامل سه گانه خود را با سابق دو کمربند قهرمان دانیل Cormier در UFC 252 on Aug. 15. Ngannou مسئول تنها دو باخت از Blaydes' حرفه ای, برنده حملات خود را در سال 2016 و 2018.

امت و بورگس قرار داده و در عملکرد شب با یک بازی جذاب ماجراجویی با امت برنده 29-28, 29-28 و 29-27. 35 ساله امت (16-2) استقامت از طریق یک مصدومیت زانو در دور اول به زمین دو knockdowns و غالب دور سوم اما Burgos جذب فوق العاده ای مجازات و فکر کردم او تا به حال به دست آورده یک تصمیم.

"دانا, من به شما گفت که دفترچه آماده است!" امت فریاد زد: بلافاصله پس از مبارزه در جهت UFC رئیس دانا سفید که دست از ارتقاء پاداش برای اجرای فوق العاده.

این رویداد چهارم از پنج متوالی UFC نشان می دهد که برگزار شد بیش از پنج تعطیلات آخر هفته با طرفداران در آن شرکت پردیس. پس از هفته آینده نمایش عنوان توسط داستین Poirier جلسه با دن فاحشه عالی, UFC حرکت خواهد کرد به جزیره یاس در ابوظبی برای چهار را نشان می دهد در 14 روز آغاز با UFC 251 در جولای 12.

جانباز جیم میلر به پایان رسید روزولت رابرتز با armbar در دور اول از آخرین نقطه عطف مبارزه با. 36 سال میلر (32-14) همسان دونالد "کابوی" Cerrone رکورد 35 ظاهر در UFC قفس و 21st, UFC پیروزی چپ او را انتهایی تنها Cerrone (23) و دمیان مایا (22) در ارتقاء ،

سابق خروس وزن عنوان مدعی Raquel پنینگتون (11-8) به دست آورده تنها دومین پیروزی پس از سال 2016 با یک تصمیم روشن بیش از 42 ساله معلم دبیرستان ماریون Reneau. پنینگتون نامزد turismocdmx جامعی چهار-مبارزه با ترمز پس از سال 2017 با یک طرفه تصمیم بیش از Brianna ون بارن در اوایل undercard.

جاستین Jaynes تا به حال یک کتاب داستان UFC اولین توقف فرانک کاماچو با حملات فقط در 41 ثانیه. 30 سال Jaynes پذیرفته مبارزه تنها سه روز پیش زمانی که مت Frevola کشیده شد از لاس وگاس کارت به دلیل هم تیمی های مثبت coronavirus آزمون.

در دو ترکیب هیرو خوردگی جانبازان چاشنی, لورن مورفی برنده یک تصمیم به اتفاق آرا بیش از همکار جانباز او merola opera program و بابی سبز کنترل پیروزی خود را بیش از رس Guida.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب