کریس کارتر به خاطر رفتن گرسنه تا او را پیشرو NFL Hall of Famers در تغذیه افراد مبتلا به کروناویروس

کریس کارتر در تلفن درخواست کمک – برای دیگران.

“این بیماری همه گیر است که در یک رویداد” سالن از شهرت گیرنده گفت: USA TODAY Sports, این هفته گرم شدن به موضوع خود را. “ما فقط می تواند از طریق آن و عمل به عنوان اگر ما اهمیتی نمی دهند. هر کس می تواند برخی از نوع تاثیر است.”

کارتر 54 یکی از چندین “طلا و کت و” حمایت از پروژه اشعیا یک سازمان خیریه تاسیس شده در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به ارائه رایگان بسته بندی وعده های غذایی به مردم نیازمند و حفظ مواد غذایی-خدمات کارگران شاغل. زاییده افکار از سرمایه گذاری بانک Michael کلاین این پروژه پس از راه اندازی آن در ماه آوریل ارائه شده بیش از 1.7 میلیون وعده غذا در 11 شهرستانها با جوامع محروم شده اند که آمار به خصوص با COVID-19 بحران است.

کلاین استخدام دروازه لذیذ, یکی از بزرگترین شرکت هواپیمایی مواد غذایی ارائه دهندگان برای آماده سازی و بسته بندی وعده های غذایی خود را در فرودگاه آشپزخانه. وعده های غذایی هستند و سپس توزیع بیش از 200 خدمات اجتماعی سازمان. کلاین نیز به دنبال حمایت از دیوید بیکر مدیر اجرایی Pro Football Hall of Fame که این موضوع به سالن هیئت مدیره که بلافاصله به چراغ سبز برای تبدیل شدن به یک شریک.

“ما بیش از یک موزه” بیکر گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ، “ما صحبت های زیادی در مورد مفهوم تیم از کمک به یکدیگر است. پروژه بني اسرائيل است که مطابق با ارزش های ما.”

کارتر انجام داده PSA برای این پروژه در Facebook خواسته دیگر Hall of Famers برای کمک به, نام مخاطبین کسب و کار به کمک و انجام مصاحبه به منظور بالا بردن آگاهی است.

“اگر شما اهدا $100 شما می توانید خوراک یک خانواده برای یک هفته,” او گفت:.

برای کارتر, پروژه طنین انداز در بیشتر راه بیش از یک. او با شش خواهر و برادر در یک تک والد سرپرست خانوار توسط مادرش در دیتون اوهایو. او به یاد آنچه در آن احساس گرسنه هنگامی که وجود دارد هیچ بیماری همه گیر فقط اندک منابع است.

“آن را لمس من شخصا چون من نمی دانم آنچه من خانواده انجام داده اند 30 40 سال پیش اگر وجود داشت یک بیماری همه گیر” کارتر گفت.

“اگر من یک بچه جوان نشسته در اطراف در تمام طول روز و مادر من نمی تواند به کار برود و ما نمی تواند به مدرسه برود آن را دشوار بوده است. من رفتن به مدرسه حداقل دو تا از وعده های غذایی.”

دوون Spurgeon واشنگتن, d. C. ارتباطات مبتنی بر متخصص که در حال اجرا است پروژه اشعیا ستایش Hall of Famers’ کلی تلاش. او گفت: کارتر نیز کمک به پاک کردن این ننگ است که ممکن است برخی از معاشرت با مردم از دریافت کمک.

“او صدای احساسات است که می تواند بسیار دشوار است برای توصیف,” او گفت:.

کارتر قطعا دارای یک حس از آنچه در زندگی می تواند برای بسیاری از مردم دریافت وعده های غذایی در حال حاضر تنگ منابع کشیده اقتصادی اثرات این بیماری همه گیر.

“شما باید افرادی که تلاش کرده اند اما انجام شده است آن را به راه راست تلاش برای حفاری از فقر” کارتر گفت. “سپس چیزی شبیه به این اتفاق می افتد, آن می تواند پرتاب آنها حق بازگشت به فقر است. چرا ما مراقبت ؟ مردم نیاز به حمایت است.”

کمک های مالی می تواند به صورت آنلاین در Isaiah.org. بیکر گفت: این خیریه اجرا شده توسط داوطلبان تضمین این که پول مطرح خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد به طور مستقیم هدف از ارائه وعده های غذایی.

“ما در حال تلاش برای آوردن هر نوع از دید” اضافه کارتر که اتحاد پیوست NFL عملیات گروه به عنوان یک سفیر از فراق با FS1 در ماه نوامبر از سابق خود نقش به عنوان یک میزبان/تحلیلگر. “مردم به دنبال چیزهایی که آنها می توانند به همکاری و کمک در حالی که شما می توانید تلفن همراه به دلیل اجتماعی فاصله. من دوست دارم به پایین با دروازه لذیذ و عبور از وعده های غذایی. اما در حال حاضر این ماده از بالا بردن سطح آگاهی و بالا بردن منابع است.”

این پروژه به نام یک پاساژ در کتاب مقدس از کتاب اشعیا ارائه 350,000 وعده های غذایی در هر هفته با توجه به سازمان. 11 بازار: آتلانتا بوستون شیکاگو و دیترویت, لس آنجلس, میامی, نیواورلئان, نیویورک, فیلادلفیا, سان فرانسیسکو و واشنگتن ،

مواد غذایی توزیع شده را به خانه های سالمندان, بی خانمان, خانه امن, خشونت خانگی, پناهگاه, مواد غذایی, بانک ها, جوانان, سازمان ها و نهادهای دیگر. خط مقدم بهداشت و درمان کارگران را نیز دریافت وعده های غذایی.

در دیترویت به عنوان مثال این پروژه کار کرده است با این شهر پارک ها و تفریح و سرگرمی بخش به ارائه 7,000 وعده در هفته است. که مقدار 4000 در هر هفته رفته اند به افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 و دریافت خواهید کرد که چند روز ارزش وعده های غذایی است که کمک به تسهیل پناهگاه در محل اقدامات است. این پروژه همچنین ارائه درایو-از طریق غذا توزیع است که می تواند کمک به محدود کردن خطرات ناشی از گسترش این ویروس.

“به عنوان طلا و کت و ما شده ایم رهبران در تمام سطوح” کارتر گفت. “این فقط یکی دیگر از راه برای دادن چیزی. همه ما یک صدا. ما می توانیم از آن استفاده کنید یا به صورت مثبت یا منفی است.”

اگر شما عاشق صحبت کردن در فوتبال ما نقطه مناسب برای شما. Join our Facebook گروه حاکم کردن زمینهبرای تعامل دوستانه بحث و گفتگو با دیگر طرفداران فوتبال و ما NFL خودی. انجام کار درست همین حالا ثبت نام کنید!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>