دانشگاه میشیگان قصد دارد برای خروج از میزبانی اکتبر ریاست جمهوری بحث

دیوید جسی مطبوعات آزاد دیترویتمنتشر شده 7:14 AM EDT Jun 23, 2020دانشگاه میشیگان است که خروج از میزبانی مناظره

توسط NEWSAMINS در 3 تیر 1399

دانشگاه میشیگان است که خروج از میزبانی مناظره ریاست جمهوری بین جمهوری وقت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دموکراتیک چلنجر, جو بایدن, منابع گفت: مطبوعات آزاد دیترویت. رسمی اعلام می رود که روز سه شنبه.

این دانشگاه در حال ساخت حرکت به دلیل نگرانی در مورد آوردن مبارزات اخبار رسانه ها و حامیان هر دو نامزد به دانشگاه در طول یک بیماری همه گیر دو منبع با دانش مستقیم از این حرکت گفت: مطبوعات آزاد. منابع صحبت در خواست نامش فاش نشود چرا که آنها مجاز به صحبت می کنند از طرف دانشگاه.

U-M برنامه ریزی شده بود میزبان دومین بحث از چرخه on Oct. 15 و برنامه ریزی شده بود طیف گسترده ای از حوادث و آموزش و پرورش در اطراف آن است.

U-M سخنگوی ریک فیتزجرالد گفت: مطبوعات آزاد او تا به حال هیچ اطلاعاتی برای به اشتراک گذاشتن در مورد این تصمیم. مقامات کمیسیون در بحث ریاست جمهوری قادر به نظر رسیده است.

این حرکت به عنوان بایدن به کمپین گفت که او را متعهد به شرکت در سه بحث نه مانند چهار مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین هل دادن.

"موضع ما این است ساده و روشن است: جو بایدن را قبول کمیسیون بحث در کمیسیون خرما تحت کمیسیون تاسیس فرمت و کمیسیون مستقل انتخاب مدیران گفت:" بایدن مدیر کمپین جن اومالی دیلون در نامه ای به کمیسیون در بحث ریاست جمهوری این گروه غیر انتفاعی است که حامیان کلی بحث انتخابات بود که به دست آمده توسط آسوشیتد پرس. "دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مایک پنس باید همان را انجام دهید."

در این نامه که برای اولین بار در گزارش واشنگتن پست در آمد و در پاسخ به درخواست های ساخته شده توسط تهمت مدیر کمپین براد Parscale و سابق شهر نیویورک شهردار رودی جولیانی برای اضافه کردن یکی دیگر از آن بحث به برنامه فعلی از سه. آنها همچنین پیشنهاد شده است که هر انتخاباتی باید یک نقش را در انتخاب بحث مدیران.

بحث برنامه ریزی شده بود را تا حد زیادی در دانشگاه پردیس دو و میدانی. Crisler مرکز خانه را به مردان و زنان تیم بسکتبال و ژیمناستیک زنان تیم. آموزشی و توسعه فعالیت های برنامه ریزی شده را در امکانات در نزدیکی Crisler مرکز و در بخش های دیگر آن آربور پردیس.

این می توانست اولین مناظره ریاست جمهوری در میشیگان از سال 1992. که یک محل در دانشگاه ایالتی میشیگان. هر دو طرف باید به حال مناظره میان نامزدهای ریاست جمهوری خود را نامزد در میشیگان از جمله دموکرات ها جلسه در دیترویت در ماه جولای.

روز دوشنبه این دانشگاه اعلام کرد این امر رزومه چهره به چهره آموزش در پاییز اما گفت: بسیاری از کلاس ها باقی خواهد ماند آنلاین و یا برخی از مرتب کردن بر اساس ترکیبی. رئیس جمهور علامت Schlissel گفت: این دانشگاه برنامه ریزی شده بود "بهداشت عمومی مطلع" ترم.

"ما از ما دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان با یک آرایه وسیعی از تحقیقات مبتنی بر بهداشت عمومی اقدامات و ابزار" Schlissel گفت: در ساخت اعلام U-M را برنامه ریزی برای سقوط.

کمک: کاتلین خاکستری و تاد Spangler, Detroit Free Press; آسوشیتد پرس. دنبال دیوید جسی در توییتر @reporterdavidjtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب