'طلبکاران ممکن است مشاهده محرک پرداخت به عنوان یک فرصت برای به دست گرفتن پول' — 5 راه برای محافظت از خود محرک بررسی

محرک چک در حال حاضر در سیم پیچ راه خود را به میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. آنها بخش مهمی از دولت 2.2 تریلی

توسط NEWSAMINS در 18 اردیبهشت 1399

محرک چک در حال حاضر در سیم پیچ راه خود را به میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. آنها بخش مهمی از دولت 2.2 تریلیون دلار مراقبت عمل می کنند.

که پول نمی تواند به زودی به اندازه کافی برای نزدیک به 30 میلیون نفر از مردم که از کار هستند و دیگران نگران صورتحساب و اجاره با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. سرویس درآمد داخلی ارسال $1,200 به افراد با سالانه درآمد ناخالص تنظیم زیر $75,000 و $2,400 برای ازدواج, ارتباط جنسی, پر کردن مالیات به طور مشترک که درآمد تحت 150.000 دلار به علاوه $500 به ازای هر فرزند واجد شرایط.

" 'طلبکاران ممکن است مشاهده محرک پرداخت به عنوان یک فرصت برای به دست گرفتن پول برای مقدار بدهکار برجسته در دادگاه قضاوت.' "

— لورن ساندرز یک دستیار مدیر در ملی حقوق مصرف کنندگان مرکز

پرداخت — به طور رسمی لقب "تاثیر اقتصادی پرداخت" -- کاهش در حجم بالاتر از $75 ، 000 در هر سال/150.000 دلار در هر سال درآمد خانوار آستانه و توقف در $99,000 در هر سال برای افراد و $198,000 در هر سال برای زوج های متاهل. پول خواهد شد به نظر می رسد به طور خودکار در حساب بانکی خود را اگر IRS اطلاعات حساب خود را در فایل قبلی از سال مالیاتی.

برای کسانی که اطلاعات را در فایل با IRS آنها می توانند اطلاعات خود را در اینجا و اینجا.

وجود دارد در حال رشد نگرانی در میان بسیاری از آمریکایی ها — به خصوص کسانی که بیشترین نیاز به چک و در حال حاضر اسکناس, piling up — که جمع بدهی را چاشنی زدن و یا ضربه تند وشدید زدن خود را چک قبل از آنها می توانید پول نسبت به اجاره یا ابزار و مواد غذایی صورتحساب.

"طلبکاران ممکن است مشاهده محرک پرداخت به عنوان یک فرصت برای به دست گرفتن پول برای مقدار بدهکار در برجسته احکام دادگاه. میلیون ها نفر از آمریکایی ها باید احکام دادگاه علیه آنها گفت:" لورن ساندرز یک دستیار مدیر در ملی حقوق مصرف کنندگان در مرکز واشنگتن دی سی که در آن او هدایت سازمان فدرال قانونی و نظارتی کار می کنند.

اعضای ACA بین المللی انجمن از اعتبار و مجموعه حرفه ای گفت که اعضای همچنان به کار "پشتکار" برای کمک به مصرف کنندگان در مدیریت غیر منتظره چالش های مالی. "ACA اعضای بازیگری با شفقت و در انطباق با بی شمار از حمایت از مصرف کننده قوانین و مقررات" گفت: ACA مدیر عامل شرکت بین المللی علامت Neeb.

"محدود کردن ارتباط با مصرف کنندگان باعث می شود آنها را کمتر مطلع تصمیم گیری های مالی و اطلاعات مورد نیاز برای دریافت پشتیبانی برای برنامه های مانند کمک های مالی خیریه مراقبت و تمدید پرداخت برنامه های که آنها می توانید در مورد یادگیری از طریق بحث و گفتگو در مورد تعهدات مالی خود را به صورت قانونی بدهکار بدهی" سازمان اضافه شده, در بیانیه ای.

اعزام از یک بیماری همه گیر: نامه ای از نیویورک: 'نیویورک پوشیدن رنگارنگ ماسک های خانگی در حالی که پرستاران پوشیدن کیسه زباله. 'وقتی صدای آمبولانس, من تعجب می کنم اگر یک coronavirus بیمار در داخل. وجود دارد بیشتر 911 تماس یا من متوجه هر دور آژیر?'

"بانک ها که ارائه شده با تامین خواسته سفارش به احتمال زیاد به توقف مقدار در حساب و به مصرف کننده یک زمان کوتاه برای اثبات در دادگاه که حساب وجوه معاف از تشنج — یک چشم انداز دلهره آور در هر زمان و در نزدیکی عدم امکان امروز که بسیاری از دادگاه ها حداقل از لحاظ جسمی بسته مردم دستور داد تا در خانه بماند و وکلای غیر قابل دسترس" ساندرز گفت.

این ACA بین المللی, اما, مورد مناقشه است که شناسایی فرآیند و گفت: آن را نمی خواهد که دانش به طور خاص هدف محرک بودجه. "تنها بانک ها و اتحادیه های اعتباری می دانند منبع و شخصیت واریز وجوه" آن گفت:, و اضافه کرد که جمع بدهی نمی خواهد می دانم که این شخصیت از وجوه موجود در یک مصرف کننده حساب بانکی و یا منبع آن وجوه است.

"روش های بسیاری برای به حداقل رساندن چنین تشنج دارای اشکالاتی هستند که بهتر است برای جلوگیری از اگر پرداخت نیست و در واقع در معرض خطر بودن را تصرف کردند" ساندرز اضافه شده است. "این مسائل پیچیده است که مصرف کنندگان ممکن است بخواهید به در خود را دارند." او خلاصه یک فرایند موجب آن مردم می توانید ببینید که چه اقدام اگر هر یک از آنها می تواند.

هر آمریکایی باید ورشکستگی با وجود پرداخت بدهی های خود کارشناسان مالی می گویند. با اضافی از 20 میلیون نفر تشکیل پرونده مزایای بیکاری در هفته های اخیر, اما آنها ممکن است دیگر مواد غذایی و اجاره اسکناس است که نیاز به پرداخت برای اولین بار. با در نظر گرفتن, در اینجا 5 بهترین راه برای جلوگیری از تامین خواسته توسط طلبکاران:

1. خودتان این سوالات را بپرسید. ساندرز می گوید که برخی از مصرف کنندگان در حال بدیهی است که در معرض خطر بیشتری نسبت به دیگران است. دارای حساب بانکی خود شده است هانه قبل از ؟ آیا شما شده است به خدمت مقالات حقوقی مربوط به طرح دعوی در دادگاه است که شما موفق به پاسخ دادن به? آیا از شما درخواست بانک خود را در مورد هر garnishments دستور ؟ چه مدت تامین خواسته سفارشات گذشته در دولت خود را?

2. می دانم که قوانین دولت خود را. برخی از دولت های ایالتی و محلی صادر اضطراری سفارشات در پایان ماه گذشته در انتظار محرک چک در تلاش برای جلوگیری از تمام یا برخی از تامین خواسته سفارشات. آنها شامل قانون اخیر در واشنگتن, d. C., ماساچوست, وابسته به تکزاس و لاس وگاس و ساندرز گفت که یک موجود قانون در دلاور منع تامین خواسته دستور کارگردانی به بانک ها که در دولت است.

3. کسانی که از دریافت مزایای حقوق. "یک استراتژی خاص برای کسانی که در معرض خطر از تامین خواسته های موجود برای دریافت کنندگان امنیت اجتماعی, SSI, جانبازان, و یا برخی از دیگر مزایای فدرال," ساندرز اضافه شده است. "یک وزارت خزانه داری ایالات متحده قانون معاف از تامین خواسته یک مقدار در یک حساب بانکی یا مستقیم اکسپرس کارت برابر با دو ماه از فدرال پرداخت سود برای آن فرد است."

4. جلوگیری از تامین خواسته با کاغذ چک. "تا زمانی که چک سپرده به مصرف کننده حساب خود وکیل است برخی از زمان برای تعیین خطر ابتلا به منظور تامین خواسته" و برای تعیین اینکه آیا آنها حفاظت شده تحت قانون دولت ساندرز گفت. او توصیه می کند اجتناب از تامین خواسته توسط تجاری چک و واریز آنها به حساب های بانکی خود را.

5. تغییر مسیر خود محرک پرداخت. مستقیم محرک پرداخت به یک کارت اعتباری یا حساب بانکی در یک بانک کوچک و یا اتحادیه های اعتباری. "طلبکاران کمتر احتمال دارد به خدمت تامین خواسته سفارشات در موسسات کوچکتر," او اضافه شده است. "کارت های اعتباری هستند نه معاف از تامین خواسته, اما بسیاری از آنها صادر شده توسط موسسات کوچکتر هستند که در صفحه رادار جمع بدهی."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن