Costco است به طور موقت محدود کردن گوشت خرید به سه مورد در هر عضو این شرکت روز دوشنبه اعلام کرد. گوشت اقلام شامل مرغ و گوشت گاو و گوشت خوک.

“Costco اجرا کرده است محدودیت در موارد خاص برای کمک به اطمینان بیشتر از کاربران قادر به خرید کالا می خواهند و نیاز” می خواند این شرکت در بیانیه ای.

دیگر فروشنده باید به تصویب مشابه محدودیت در گوشت خرید. مواد غذایی لوله Kroger گفت: این محدودیت در خرید گوشت های تازه و گوشت خوک در حالی که مستقر در نیویورک سوپر مارکت های زنجیره ای Wegmans دارای مجموعه ای از محدودیت ها در خانواده بسته بدون استخوان بدون پوست سینه مرغ و 80% گوشت چرخ کرده.

ذخیره بهتر صرف بهتر: پول راهنمایی و مشاوره در حال تحویل به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا

کارشناسان می گویند آمریکایی ها می تواند افزایش در نقطه کمبود گوشت در برخی از فروشگاه های مواد غذایی. گیاهان پردازش گوشت تعطیل با توجه به شیوع کروناویروس با حداقل 6,300 گزارش موارد مثبت به بسته بندی گوشت می آمد امکانات آوریل 30.

نگرانی در مورد یک پتانسیل کمبود گوشت نیز حباب در هفته های اخیر زیر نظر از Tyson Foods رئیس جان تایسون هشدار “آسیب پذیر” زنجیره تامین است.

Coronavirus خرید اینترنتی:: طلا بدنسازی فایل برای فصل 11 ورشکستگی حفاظت میان coronavirus بسته شدن

Costco به روز رسانی: Costco نیاز همه مشتریان به پوشیدن ماسک صورت

شروع دوشنبه ترین Costco مکان ها و ایستگاه های گاز را به طور منظم عامل ساعت های متفاوت است که توسط محل. مشتریان و کارکنان به طور یکسان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن چهره-پوشش و یا ماسک.

تغییرات Costco در حال اجرای در سراسر کشور

  • ماسک صورت: تمام مشتریان و کارمندان ملزم به پوشیدن ماسک یا دیگر چهره پوشانده اند.
  • ارشد ساعت: انتخاب Costco در انبارها باز خواهد شد از ساعت 9 صبح تا 10 صبح دوشنبه از طریق جمعه برای اعضای سنین 60 ساله و مسن تر.
  • اولین پاسخگوی ساعت: عضو کارکنان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ باید اولویت دسترسی به انبار در طول تمام ساعت باز.
  • محصول محدودیت ها: این شرکت اجرا کرده است محدودیت در موارد خاص برای کمک به اطمینان بیشتر از کاربران قادر به خرید کالا می خواهند و نیاز.
  • کیسه های خرید قابل استفاده مجدد: Costco است که اجازه می دهد کاربران را به استفاده از خود کیسه های خرید قابل استفاده مجدد به عنوان طولانی به عنوان آنها بسته کیسه های خود را مگر اینکه ممنوع محلی داد.
  • بازگشت محدودیت: انبارها در حال پذیرش نمی گرداند بر روی کاغذ توالت بطری آب مطابق با اصول بهداشتی دستمال حوله کاغذی و برنج و مواد ضد عفونی کننده اسپری
  • محدود خدمات: وجود خواهد داشت محدود و یا بدون خدمات در سمعک بخش Costco نوری گل بخش و بخش طلا و جواهر. محدودیت های متفاوت توسط محل.
  • دادگاه مواد غذایی: محدود منو در دسترس است در Costco دادگاه های مواد غذایی. سفارشات تنها در دسترس برای takeout; صندلی در دسترس نیست.

دنبال مرجان مورفی در توییتر @CoralMerfi

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de