Coronavirus واکسن هنوز هم ممکن است منجر به گله ایمنی در U. s. Fauci هشدار

این ایالات متحده است که “بعید است” به منظور توسعه گله ایمنی به COVID-19 Dr. Anthony Fauci روز جمعه گفت: با توجه به احتمال زیاد ترکیبی از تنها یک بخشی از واکسن موثر و تعداد زیادی از مردم که حاضر به آن را.

صحبت شب یکشنبه به سی ان ان الیزابت کوهن به عنوان بخشی از Aspen Ideas, جشنواره, Fauci گفت که “حل و فصل” برای coronavirus واکسن است که 70% تا 75% موثر است. مقایسه یک واکسن سرخک است که 97% 98% موثر است.

“این فوق العاده خواهد بود اگر ما وجود دارد” Fauci دولت بالا متخصص بیماری های عفونی گفت. “من فکر نمی کنم ما خواهد شد. من می خواهم برای حل و فصل 70, 75% واکسن موثر.”

Fauci گفت: او همچنان با اعتماد به نفس واکسن توسعه یافته خواهد بود. تعدادی از امیدوار کننده مواد مخدر هستند که در توسعه و امید است یک واکسن می تواند توزیع شده به عنوان به زودی به عنوان پایان سال هر چند مقامات هشدار می دهند که به احتمال زیاد بیش از حد خوش بینانه در نظر.

جزئیات: مسابقه COVID-19 واکسن است که سازندگان دارو پوسته پوسته شدن تا تولید — قبل از یکی از توسعه یافته است

اما Fauci با اشاره به مانع دیگری دارد: “به طور کلی است و ضد علم و ضد قدرت و ضد واکسن احساس در میان برخی از مردم در این کشور نگران کننده درصد زیادی از مردم نسبتا صحبت کردن.”

“ما مقدار زیادی از کار را به انجام” در آموزش عمومی درباره بالقوه واکسن Fauci گفت. “این آسان نخواهد بود.”

با توجه به یک نظرسنجی سی ان ان در ماه ژوئن در حدود یک سوم از آمریکایی ها نمی خواهد یک coronavirus واکسن اگر یکی بود به توسعه و به طور گسترده ای توزیع شده در هزینه کم است.

گله ایمنی است که تنها زمانی یک بار “کافی نسبت جمعیت ایمنی بدن به یک بیماری عفونی (از طریق واکسیناسیون و/یا قبل از بیماری) را به گسترش آن از فردی به فرد بعید است” با توجه به CDC.

تماشای کامل مصاحبه در اینجا:

.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>