سکس با کابوس پشت شارلوت استعداد را در WWE ناپدید شدن

WWE ستاره شارلوت استعداد مورد ستایش قرار داد برای مصاحبه با طرفداران پس از, افشای دلیل واقعی در پشت break از ح

توسط NEWSAMINS در 24 تیر 1399

WWE ستاره شارلوت استعداد مورد ستایش قرار داد برای مصاحبه با طرفداران پس از, افشای دلیل واقعی در پشت break از حلقه.

10-زمان زنان قهرمان توضیح داد که او تحت عمل جراحی برای رفع لوازم آرایشی و بهداشتی موضوع از قبلی کار ادم کودن و احمق. 34 ساله شد نوشته شده WWE تلویزیون در ماه گذشته در یک داستان حمله نیا Jax.

در حالی که اعتقاد بر این بود استعداد نیاز به زمان برای التیام از آرنج/بازوی آسیب استعداد است پس نشان داد حقیقت است. سابق SmackDown زنان قهرمان نشان داد که در سال 2018 است که او رنج می برد سیلیکون مسمومیت از ایمپلنت های پستان.

استعداد تصمیم گرفتند برای انتخاب سریع ترین زمان بهبودی ممکن است پس از آن فقط برای همان موضوع دوباره چند ماه پیش.

در یک سری طولانی از توییت او نوشت:

"من تهویه مطبوع شکسته است و ما باید کمی وقت آزاد. این توییت ممکن است در فاصله کمی اما ما قصد داریم به بحث در زمان جراحی پلاستیک و سینه.کل جهان یک نظر در موضوع مرا اذیت بیشتر از من مراقبت اجازه دهید به, بنابراین ما می رویم به بحث در مورد آن. تصویر آن. شارلوت کارولینای شمالی 2018. یک جوان ملکه در مدت کوتاهی پس از یک حرفه تعریف رسلمنیا پیروزی خودش را مریض تر از بیمار در آن خانه است.

"سفر به دکتر به ما می گوید به احتمال زیاد مقصر سیلیکون است مسمومیت و ایمپلنت شده بود نشت واقعا برای برخی از زمان. آن را یکی از موارد بدتر دکتر دیده بود. در آن زمان من تا به حال چند گزینه برای رفع این مسئله است. هر گزینه تا به حال خاص زمان بهبودی. من عاشق این کار بیش از هر چیز, بنابراین من برداشت گزینه ای است که به من اجازه بازگشت soonest. که انتخاب من ساخته شده است. سریع به جلو به چند ماه پیش. چیزی احساس خاموش, بنابراین من رفت و برگشت به دکتر. همان شماره دوباره.

"این بار من قصد دارم با یک گزینه است که به اعتقاد من این مسئله را حل کند زمان طولانی حتی اگر دوره بهبودی است کمی طولانی تر از من خواهد بود. روشن: من سیلیکون مسمومیت این زمان. عمل جراحی زیبایی است به رفع یک موضوع را از قبل از عمل جراحی. من خواهید بود زمانی که من آماده هستم. بدن خواهد بود استراحت و ذهن هنوز هم تمرکز بر میراث. تمرکز بر روی کار متمرکز بودن بهتر از همیشه بهتر است."

استعداد است که مشغول به همکار WWE ستاره آندراده, بعد از توافق با یک فن است که او را مدیون کسی یک توضیح در جراحی پلاستیک است.

او افزود: "شما کاملا حق با شماست من به کسی بدهکار نیست یک چیز است. اما من نمی خواهد اجازه می دهد مردم را به فکر می کنم من به نوعی شرمنده از آن حتی برای یک ثانیه طولانی تر است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن