Coronavirus به روز رسانی: Top مقامات بهداشت به قرنطینه اوباما می گوید: پاسخ شده است ‘فاجعه’

سه top مقامات بهداشت و اعضای کاخ سفید را Coronavirus نیروی کار از جمله دکتر Anthony Fauci, will self-قرنطینه پس از مواجهه با یک فرد مبتلا به ویروس, آخرین در یک سری از تحولات که آورده اند این ویروس نزدیک به دایره درونی کاخ سفید در روزهای اخیر.

که خبر آمد که رئیس جمهور سابق باراک اوباما با انتقاد از فدرال پاسخ به همه گیر به عنوان یک “هرج و مرج فاجعه” در تماس با حامیان با توجه به انتشار فایل صوتی تماس بگیرید.

وجود دارد بیش از 78,700 مرگ و میر و 1.3 میلیون تایید coronavirus موارد در ایالات متحده در اوایل روز شنبه با توجه به جان هاپکینز داده داشبورد. در سراسر جهان به ویروس کشته شده است تقریبا 280,000 مردم و پیشی گرفتن 4 میلیون عفونت.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. پایین برای جزئیات بیشتر.

در اینجا برخی از مهم ترین تحولات به امروز می دانیم:

  • Dr. Anthony Fauci گرفتن است “اقدامات احتیاطی مناسب” و دو دیگر کاخ سفید Coronavirus نیروی کار اعضای خود قرنطینه به مدت دو هفته پس از تماس با کسی که تست مثبت برای ویروس.
  • سه فرزند خود در نیویورک فوت کرده اند از یک بیماری التهابی است که مربوط به coronavirus رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت شنبه. این بیماری به نظر می رسد شبیه به کاوازاکی, بیماری یا سندرم شوک سمی و شامل تب مداوم.
  • دولت فدرال حمل و نقل صدها نفر از اهدا موارد remdesivir یک داروی آزمایشی نشان داده می شود مفید در درمان COVID-19 بیماران به شش هواپیمای متحده است.

آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد امروز: آن روز مادر, و آن را آسان برای دیدن آنچه که همه گیر شده. اما آن را نیز به ارمغان آورد رشد کودکان صفحه اصلی.

آیا با پوشیدن یک ماسک تضعیف سیستم ایمنی بدن? ما رای ادعای “false” حتی اگر شما ممکن است شنیده ام از آن در افشا و خنثی ویروسی تصویری.

بالا مقامات بهداشتی به خود-قرنطینه

چند بالای مقامات بهداشت و اعضای کاخ سفید را Coronavirus وظیفه نیروی خود قرنطینه به مدت دو هفته پس از مواجهه با یک فرد مبتلا به این ویروس با توجه به بیانیه های رسمی و گزارش های رسانه ها.

در میان آنها دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی که سی ان ان می گوید آغاز خواهد شد “اصلاح قرنطینه” پس از کم خطر قرار گرفتن در معرض. او را آزمایش کرده است منفی است و در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب” برای این که خطر و تست خواهد شد به طور منظم و نظارت بر دما و دیگر شاخص های سلامت یک NIAID سخنگوی تایید به ایالات متحده آمریکا امروز. موجب آرامش او بروکلین-inflected کاخ سفید جلسات Fauci تبدیل به یک متخصص برجسته در coronavirus.

دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری خواهد بود “teleworking برای دو هفته آینده” پس از آن مشخص شد او یک “کم خطر قرار گرفتن در معرض” به یک فرد در کاخ سفید که تست مثبت CDC گفت: در بیانیه شنبه شب. این بیانیه گفت که او احساس خوب و بدون علائم است.

و سازمان غذا و داروی آمریکا تایید کرد به ایالات متحده آمریکا امروز سه شنبه کمیسیون Stephen هان را خود قرنطینه به مدت دو هفته پس از آمدن به تماس با کسی که تست مثبت برای COVID-19. هان را آزمایش کرده است منفی ها برای این ویروس با توجه به FDA افسر مطبوعات استفانی Caccomo.

Coronavirus همه گیر شده است خزنده و نزدیک به دایره درونی کاخ سفید در هفته گذشته به عنوان دو نفر از کارکنان وجود دارد که تست مثبت باشد. در ضمن حداقل 11 سرویس مخفی آمریکا کارکنان گزارش شده آلوده و حدود 60 دیگر کارکنان در خود قرنطینه ایالات متحده آمریکا امروز یاد کرده است.

— Joel شانون

اوباما: ما coronavirus پاسخ یک “هرج و مرج فاجعه’

رئیس جمهور سابق باراک اوباما ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس یک بیماری همه گیر “هرج و مرج مطلق فاجعه” و وعده داده شده به کمپین “به عنوان سخت به عنوان من می توانم” برای معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در جمعه تماس با 3000 نفر که به خدمت در دولت او.

ضبط تماس به دست آمده توسط اخبار یاهو. کتی هیل اوباما ارتباطات مدیر تایید تماس به رادیو فردا.

در پرداختن به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس اوباما اشاره کرد نگرانی در مورد تقسیم و قبیله گرایی در کشور و در سطح بین المللی. که کمک کرده به “کم خونی و پر از لکه” در پاسخ به بحران بهداشت و درمان اوباما گفت.

— Joel شانون

بیشتر coronavirus اخبار از ایالات متحده آمریکا امروز

FDA اجازه نوع جدید از تست تشخیصی

غذا و دارو صادر اول آن اورژانس با استفاده از مجوز برای یک COVID-19 آزمایش آنتی ژن یک نوع جدید از تست تشخیصی فراهم می کند که نتایج سریع و ارزان برای تولید است.

آنتی ژن تست تجزیه و تحلیل نمونه های جمع آوری شده با یک بینی یا سواب گلو به جستجو برای پروتئین ها یافت می شود و یا در داخل ویروس. در حالی که نتایج مثبت از آنتی ژن تست بسیار دقیق وجود دارد که احتمال منفی کاذب با توجه به FDA.

آزمون های مختلف از دو نوع موجود از FDA مجاز آزمون. واکنش زنجيرهای پليمراز (PCR) آزمون تست های تشخیصی است که تشخیص مواد ژنتیکی از ویروس برای تعیین اگر کسی دارای عفونت فعال. سرولوژی تشخیص آنتی بادی به تلاش برای تعیین اینکه آیا کسی تا به حال این ویروس و ساخته شده است تا یک پاسخ ایمنی بدن به آن است.

FDA با صدور مجوز اواخر جمعه به کالیفرنیا مبتنی بر Quidel شرکت.

— فضل Hauck

مغلوب ساختن پیشی جستن تبریک دانا سفید برای قرار دادن در UFC 249 طول همه گیر

مغلوب ساختن پیشی جستن در برجسته بود قبل از ضبط ویدیو در شنبه UFC 249 اولیه پخش ESPN تبریک UFC رئیس جمهور دانا و UFC برای از سرگیری عملیات و میزبانی از کارت در طول جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

“آنها در حال رفتن به یک مسابقه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول پخش. “ما آن را دوست دارم. ما فکر می کنیم این مهم است – دریافت ورزشی لیگ بازگشت. اجازه دهید بازی. ما فراموش اجتماعی فاصله و هر چیز دیگری که شما باید انجام دهید اما ما نیاز به ورزش است. ما می خواهیم ورزش بازگشت و تبریک به دانا و UFC.”

UFC 249 در VyStar یادبود سربازان سالن بزرگ در جکسون ویل فلوریدا., نه تنها اولین UFC کارت در آمریکا پس از شیوع کروناویروس مجبور به اقامت در خانه سفارشات در بسیاری از کشور بلکه اولین رویداد بزرگ ورزشی از هر نوع.

اگر چه UFC با زوج ایالتی فلوریدا بوکس کمیسیون و پیاده سازی چند پروتکل های ایمنی برای مقابله با COVID-19 بوده است وجود دارد مقدار زیادی از انتقاد اطراف یا نه حرفه ای مبارزه باید رزومه.

— دنی سگورا

بیشتر COVID-19 سرفصل های از ایالات متحده آمریکا امروز

  • بازگشایی امریکا: پیدا کردن زمانی که دولت خود را بلند است محدودیت
  • تجاوز آمریکایی ها coronavirus از دست دادن شغل. Anti-gay تعصب است و آن را برای آنها بدتر.
  • چه آن را مانند به عنوان مدیر یک مدرسه بسته coronavirus: “من فقط از دست آنها بسیار’

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>