Coronavirus به روز رسانی: موارد افزایش 40 50 ایالت; Jersey Shore باز اما L. A. سواحل بسته; تگزاس, ماسک, ماموریت آغاز می شود

به عنوان چهارم جولای تعطیلات آخر هفته در ایالات متحده ثبت شده 52,291 موارد جدیدی از کروناویروس پنجشنبه بیش از چهار رکورد 50,655 با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز Covid-19 مورد افزایش 40 50 متحده بیش از دو هفته گذشته.

آن را بزرگترین واحد بعد کل در ایالات متحده از این بیماری همه گیر آغاز شد شش ماه پیش.

برای تعطیلات آخر هفته بسیاری در نیوجرسی در حال هجوم آوردند به ساحل نیوجرسی. Boardwalks در فضای باز ناهار خوری, آتش بازی, نمایش, آب, پارک های تفریحی و قمار نیز باز خواهد شد در برخی از ظرفیت این آخر هفته.

که نمی تواند در این مورد در برخی از مناطق جنوب کالیفرنیا که در لس آنجلس و ونتورا شهرستان بسته اند سواحل و در فلوریدا که در آن چندین شهرستان از جمله Broward و پالم بیچ مشابه انجام داده اند.

شروع ظهر جمعه, ماسک صورت مورد نیاز خواهد بود در تگزاس استان ها با حداقل 20 تایید coronavirus موارد است. روز پنج شنبه در فلوریدا یک رکورد جدید اضافه 10,109 موارد جدید.

در اینجا برخی از تحولات اخیر:

  • اقتصاد ایالات متحده اضافه شده 4.8 میلیون شغل در ماه ژوئن افزایش است که بیش از جبران گسترده و مداوم اخراج. نرخ بیکاری کاهش یافت و به 11.1 درصد از 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار ایالات متحده روز پنجشنبه گفت.
  • شواهد وجود دارد که یک جهش خاص اجازه می دهد تا ویروس بیشتر مسری, Dr. Anthony Fauci گفت: پنج شنبه. Fauci گفت: هیچ اتصال به نتایج بیمار در عین حال اذعان کرد و virologists هنوز هم کار به درک جهش. “این فقط به نظر می رسد که این ویروس تکرار و بهتر است و ممکن است بیشتر انتقال,” او گفت:.
  • شهر دالاس توزیع خواهد شد $500,000 در بودجه برای کمک به خانواده های مهاجر تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.
  • اپل به طور موقت reclosed 77 فروشگاه های سراسر کشور به عنوان موارد سنبله.
  • فلوریدا اضافه شده 10,109 موارد جدیدی از کروناویروس شنبه یک رکورد جدید. آن را نشانه نهمین روز متوالی است که حداقل از 5000 مورد جدید شمارش شده است با توجه به داده ها از فلوریدا وزارت بهداشت. تعداد کل COVID-19 موارد ایالت در حال حاضر 169,106.
  • هرمان قابیل 2012 یک جمهوریخواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری که با حضور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در Tulsa, اوکلاهما به بیمارستان منتقل شد شنبه پس از عقد قرارداد COVID-19. 74 سال آزمایش مثبت در روز دوشنبه.

📈امروز آمار: پس از همه گیر آغاز شد شش ماه پیش در ایالات متحده دیده می شود بیش از 2.7 میلیون نفر و بیش از 128,000 مرگ و میر. در سطح جهان وجود داشته است بیش از 10.8 میلیون نفر و بیش از 521,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.

📰 آنچه که ما در حال خواندن: در حالی که CDC می گوید در صورت سپر نباید فرسوده به جای یک ماسک پارچه بیشتر و بیشتر مردم در حال تبدیل شدن به آنها برای حفاظت اضافی. در اینجا که در آن شما می توانید آنها را خرید.

ما زنده وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز است. برای اولین بار-در-این-صبح روز رسانی, ثبت نام برای جلسه توجیهی روزانه.

هند نزدیک سوم بدترین آمار کشور پس از دیگری رکورد روزانه موارد

هند گزارش یکی دیگر از تک روز رکورد جدید کروناویروس موارد جمعه در حالی که آن آثار از جمله تاج محل, مجموعه, به بازگشایی, برای, گردشگران, در هفته آینده.

این 20,903 موارد جدید در زمان ملی در مجموع به 625,544. وزارت بهداشت همچنین گزارش دیگری 379 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, آوردن تلفات به 18,213.

با نرخ فعلی عفونت هند است و انتظار می رود به پیش افتادن از روسیه 660,000 موارد در روزهای آینده و تبدیل شدن به سومین بدترین آمار کشور پس از ایالات متحده و برزیل است. آن را تا هشتم بیشترین مرگ و میر در جهان, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, چوب خط حساب کردن.

پس از یک سخت دو ماه مستند هند کاسته محدودیت در بسیاری از کشور — به جز بالاترین-مناطق با خطر. به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تصمیم به بازگشایی تمام بناهای دوشنبه با یک کلاه بر روی تعداد زیادی از بازدید کنندگان و اجباری ماسک.

دالاس برنامه ای برای توزیع $500K به خانواده های مهاجر تحت تاثیر COVID-19

به عنوان coronavirus موارد سنبله در تگزاس شهر دالاس توزیع 500 ، 000 دلار در بودجه به سازمان های غیر انتفاعی است که حمایت از خانواده های مهاجر. شهر را برای استقبال از جوامع و مهاجر در امور همکاری با Open Society Foundations به ایجاد یک صندوق.

مقامات کار با محلی غیر انتفاعی است که کمک به مهاجران جوامع به توزیع بودجه. خانواده هایی که فاقد شرایط لازم برای فدرال COVID-19 برنامه های امداد رسانی خواهد شد در اولویت قرار گیرد.

“مهاجران نقش کلیدی در رانندگی دالاس’ رشد اقتصادی است. و آنها را متوقف نشده کار در سراسر COVID بحران” Open Society Foundations جمهور پاتریک Gaspard گفت: در انتشار اخبار. “آنها در این شهرستان را ضروری کارگران است.”

غیر انتفاعی را نیز جمع آوری غیر-اطلاعات شناسایی به “اطلاع آینده پاسخ اضطراری برای دالاس’ مهاجرت ساکنان” با توجه به انتشار. مقامات شهر می گویند که امیدواریم این برنامه جذب بودجه اضافی از افراد خصوصی و پایه است.

شهرستان نیویورک با صدور احضاریه به partygoers برای coronavirus تماس ردیابی

مقامات بهداشت در یکی از شهرستان نیویورک با صدور احضاریه به هشت نفر از آنها حاضر به همکاری در تماس با ردیابی از coronavirus خوشه وابسته به یک حزب است.

آن کار می کرد: تمام هشت partygoers در پاسخ به احضاریه اجتناب از جریمه های احتمالی از 2000 $در هر روز از راکلند اول شناخته شده شهرستان در دولت به توسل به اقدام قانونی در میان این بهداشت عمومی اورژانس.

این حزب در اواسط ماه ژوئن بود توسط کسی که بیمار بود با کروناویروس در راکلند اجرایی اد روز گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در روز پنج شنبه. میزبان علامتی اما برگزار مهمونی که شامل 50 تا 100 بزرگسالان جوان بعد گفت.

پاییز Schoolman

اورگان سپاهی در مرخصی پس از موازین دولت دستور ماسک در کافی شاپ

یک ایالت اورگان پلیس سپاهی است که در مرخصی و پلیس ایالتی سرپرست علنا عذرخواهی پس از نظامی افسر گفته حاضر به پوشیدن ماسک صورت در داخل یک کافی شاپ یکشنبه صبح.

پس از یک ویدئو از چهار سربازان با پوشیدن ماسک های عمومی ساخته شده بود پنج شنبه و کارکنان اتهام یک سپاهی گفت: ماسک حکم خود را نقض “آزادی های مدنی” OSP سرپرست تراویس همپتون به نام سربازان رفتار “شرم آور و غیرقابل دفاع.”

مقامات و گفت: این سپاهی که حاضر به پوشیدن یک ماسک قرار داده شده است در ترک و این حادثه در دست بررسی است. هیچ یک از سربازان شناسایی شده توسط OSP.

ویتنی Woodworth, Salem (سنگ.) دولتمرد مجله

بیشتر فروشگاه های اپل در حال حاضر بسته به COVID-19 مورد افزایش در سراسر آمریکا

با بیشتر خوشه در موارد coronavirus اپل در حال حاضر reclosed حدود 28 درصد از آن در ایالات متحده فروشگاه.

به عنوان روز پنج 77 فروشگاه ها که تا به حال بازگشایی هستند در حال حاضر به طور موقت بسته دوباره اپل تایید کرد به ایالات متحده آمریکا امروز. دیگر فروشگاه ها در سراسر کشور در حال باز تنها برای وانت سفارشات آنلاین و با تعیین وقت قبلی برای “در فروشگاه نابغه پشتیبانی می کند.”

هفته گذشته اپل بسته 32 فروشگاه در پنج کشور اما از روز شنبه افزود: از 45 بیشتر بسته شدن در 11 متحده است. جدید تعطیلی موقت شامل 15 در کالیفرنیا یکی دیگر از 10 در تگزاس پنج گرجستان را در شش محل چهار نوادا پنج فروشگاه و دو در فلوریدا.

برخی از بسته شدن باز هستند برای قرار ملاقات یا از طریق پنج شنبه یا جمعه با توجه به فرد ذخیره صفحات. اپل 271 فروشگاه ها در ایالات متحده است.

کلی Tyko

زن تف در 7-Eleven شمارنده در تگزاس پس از اینکه از او خواسته به پوشیدن ماسک

یک زن ثبت شد تف کردن روی یک 7-Eleven, ضد, روز دوشنبه پس از صندوقدار حاضر به حلقه تا او را خرید چرا که او با پوشیدن یک ماسک. این زن ناشناس تف بر ضد پس از فریاد صندوقدار که او “حق” به پوشیدن ماسک صورت.

“من از گسترش بیشتر میکروب ها اینجا ایستاده” او شنیده است گفت:.

ضبط را نشان می دهد زن در فورت ورث تگزاس, 7-Eleven گفت: “ما درست در امریکا نه برای پوشیدن (expletive) است.” صندوقدار می تواند شنیده گفتن زن “من فقط به شما گفتن به یک ماسک بر روی.”

CBS دالاس گزارش یک کارمند گفت: هیچ نشانه ای در فروشگاه درب حاکی از این است که مشتریان باید یک ماسک.

“آن را دلسرد کننده برای دیدن یک 7-یازده عضو تیم درمان می شود, با بی احترامی نشان داده شده در این ویدئو. 7-Eleven, Inc. مطابق با تمام فدرال و قوانین ایالتی و محلی که شامل محلی داشتیم که نیاز به پوشش صورت در عمومی” 7-Eleven در بیانیه ای گفت ایالات متحده آمریکا امروز. “ما با احترام از آنها بخواهید که مشتریان انجام همان.”

جاش ریورا

آنچه که ما در حال خواندن

  • بوسیدن رژ لب خداحافظی: در حال facemasks دور پاک کردن ساده شادی از لوازم آرایشی ؟
  • “این هیچ شوخی است’: مرد درگذشت coronavirus روز پس از گفت او با ابراز تاسف از حضور در یک پارتی
  • “من یک دانشمند نه یک سیاستمدار’: ناکامی مقامات بهداشتی فدرال در عملیات سرعت در پیچ و تاب
  • ‘یک ماسک است نه یک نماد’: سه رستوران موضع در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

فلوریدا پیشی رکورد روزانه نوشته های بیش از 10 ، 000 مورد جدید

فلوریدا اضافه شده 10,109 موارد جدیدی از کروناویروس شنبه یک رکورد جدید. آن را نشانه نهمین روز متوالی است که حداقل از 5000 مورد جدید شمارش شده است با توجه به داده ها از فلوریدا وزارت بهداشت. تعداد کل COVID-19 موارد ایالت در حال حاضر 169,106.

دولت تعداد کل موارد تقریبا سه برابر شده پس از فاز 2 بازگشایی آغاز شد و در تاریخ 5 ژوئن. میله بسته شد برای دومین بار در طول همه گیر ژوئن 26.

تعداد مرگ و میر گزارش شده از ساکنان فلوریدا رز به 3,617 از جمله اولین مرگ کسی بین سنین 5 و 14. مرگ و میر افزایش 67 پس از چهارشنبه.

Cheryl McCloud, Treasure Coast, روزنامه

بیشتر در coronavirus از ایالات متحده آمریکا امروز

Coronavirus تماشا کنید: ثبت نام به صورت روزانه ما coronavirus عضویت در خبرنامه اینجا. و گرد هم می آیند و به اشتراک گذاری آخرین اطلاعات در مورد coronavirus مقابله با تغییرات در شیوه زندگی و بیشتر با پیوستن به ما در Facebook ،

که در آن در حال متحده در بازگشایی? برخی از آنها در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه برای به تعویق انداختن بیشتر مراحل خود را بازگشایی, در حالی که دیگران نورد خود مراحل برای جلوگیری از گسترش coronavirus. دیدن لیست.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>