Coronavirus به روز رسانی: 20.5 متر مشاغل از دست رفته در مه; Roy شاخ 'زیگفرید و روی" درگذشت; گردشگری نقاط لغو محدودیت

داگ Stanglin و جوئل شانون ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 6:58 AM EDT 9 مه سال 2020به عنوان کالیفرنیا گزارش

توسط NEWSAMINS در 20 اردیبهشت 1399

به عنوان کالیفرنیا گزارش اولین شیوع کروناویروس آغاز شده و در یک سالن ناخن, چند متحده در حال حرکت به باز کردن مشابه مراقبت شخصی و کسب و کار و بخشی از ملت را به طور مداوم تغییر چهل تکه اجتماعی فاصله مقررات.

این محدودیت منجر به بالا رفتن سرسام آور بیکاری به عنوان ایالات متحده زیان کار رسیده 20.5 میلیون در ماه آوریل است. اما بسیاری از آمریکایی ها بر این باورند که مزایای بهداشت و درمان به ارزش اقتصادی یک نظرسنجی جدید نشان می دهد.

وجود دارد بیش از 77,000 مرگ و میر و 1.28 میلیون تایید coronavirus موارد در ایالات متحده در اوایل روز شنبه با توجه به جان هاپکینز داده داشبورد. در سراسر جهان به ویروس به کشته شدن بیش از 275,000 مردم و آلوده به بیش از 3.9 میلیون نفر است.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. پایین برای جزئیات بیشتر.

در اینجا برخی از مهم ترین تحولات به امروز می دانیم:

 • یک گروه از حزب دموکرات پرده برداری از قوانین جمعه که ارائه ماهانه 2000 دلار پرداخت به آمریکایی ها تا بعد از اضطراری برای بهداشت عمومی است. این یک پیشنهاد به احتمال زیاد به صورت قوی مقاومت از کاخ سفید و کنگره جمهوری خواهان.
 • روی شاخ "زیگفرید و روی" درگذشت جمعه در 75 از عوارض ویروس.
 • یک عضو معاون رئیس جمهور مایک پنس کارکنان دبیر مطبوعاتی کتی میلر آزمایش مثبت برای کوروناویروس. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کارکنان در حال حاضر آزمایش روزانه پس از یک نیروی دریایی نوکر شده است که در مجاورت نزدیک به رئیس جمهور نیز آزمایش مثبت برای این بیماری است.

برخی از خبر خوب: در این سال Gerber کودک انتخاب شده است — دیدار با ماگنولیا ارل.

کار از خانه مبارزات? در اینجا چگونه برای جلوگیری از افسردگی, کاهش استرس و افزایش سطح انرژی.

متحده بازگشایی: گردشگری نقاط محدودیت های بلند

دنور را بلند آن اقامت-صفحه اصلی محدودیت های این آخر هفته. Ocean City, مریلند, برنامه ای برای بازگشایی آن مرور ورودی پارکینگ و سواحل به عموم است. و در نوادا, رستوران, خرده فروشی, فروشگاه, آرایشگاه مو سالن و برخی از brewpubs می توانید رزومه محدود عملیات روز شنبه.

کسانی که در میان بسیاری از حرکت متحده ساخته شده اند در روزهای اخیر به رول اجتماعی محدودیت فاصله.

در مقابل برخی از ایالات آمریکا گفت: کمی در مورد زمانی که محدودیت برداشته خواهد شد. در نیوجرسی رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی عمومی شناسایی هر کلید خاص معیار های دولت نیاز به ضربه زدن به آرامش محدودیت.

پیدا کردن آخرین اخبار از دولت خود را.

روی شاخ 'زیگفرید و روی' می میرد COVID-19

روی شاخ نیمی از لاس وگاس مرحله دو Siegfried & Roy, درگذشت عوارض ناشی از coronavirus جمعه. او 75.

"امروز جهان از دست داده است یکی از نوابغ از سحر و جادو اما من از دست داده اند بهترین دوست" زیگفرید Fischbacher در بیانیه ای گفت. "از لحظه ای که ما به ملاقات من می دانستم که روی و من هم خواهد جهان را تغییر دهید. می تواند وجود دارد هیچ زیگفرید بدون روی و هیچ Roy بدون زیگفرید.

"Roy شد یک جنگنده تمام عمر خود را از جمله در طول این آخر هفته. من صمیمانه قدردانی به تیم از پزشکان و پرستاران و کارکنان در Mountain View در بیمارستان کار می کرد که قهرمانانه در برابر این ویروس موذی است که در نهایت در زمان روی زندگی است."

روی شاخ آزمایش مثبت مسری بیماری تنفسی در اواخر ماه آوریل است.

— برت McGinness

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom می گوید شیوع کروناویروس در کالیفرنیا آغاز شده و در سالن

او در روز صادر دستورالعمل برای بخش هایی از کالیفرنیا شروع به بازگشایی مجدد رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom همچنین شناسایی ناخن سالن به عنوان منبع از شیوع کروناویروس در دولت, یکی از آنهایی که برای اولین بار در کشور برای دریافت نهفته است.

Newsom ارائه اطلاعات مورد نیاز برای شهرستان به آرامش اجتماعی فاصله اقدامات آغاز سهشنبه, وقتی, لباس, فروشگاه, گل, لوازم ورزشی فروشگاه ها و کتابفروشی ها خواهد بود در میان خرده فروشان مجاز به کار دوباره البته از طریق منظقه انتخاب کنید تا خدمات.

پرسید که چرا کسب و کار است که ارائه شخصی-مراقبت خدمات مانند ناخن سالن می تواند باز نمی شود در عین حال Newsom گفت: "تمام این چیز ها در ایالت کالیفرنیا اولین جامعه گسترش در یک سالن ناخن. من فقط می خواستم به شما یادآوری, یادآوری همه آن. من بسیار نگران است."

او نداد در مورد زمان و مکان جامعه گسترش آغاز شد و در دولت است.

بیشتر coronavirus سرفصل های از ایالات متحده آمریکا امروز

 • پنس کارمند آزمایش ویروس: پنس با هدف پروژه عادی خود را در طول سفر به آیووا اما coronavirus در راه
 • تحقیق: شرکت های ایالات متحده نگهداری می شود حمل و نقل ماسک در خارج از کشور حتی به بیمارستان ها زد و با وجود هشدارهای
 • ماسک های خانگی شما لازم نیست که به: 10 DIY ماسک که شما می توانید خرید آنلاین.
 • مطالعه: رقیق کننده های خون ممکن است کمک به کاهش مرگ و میر در میان بدحال coronavirus بیماران هواکش
 • هواپیمایی وسط صندلی نمی خالی بماند برای همیشه به نام اجتماعی فاصله. در اینجا به همین دلیل است.

ما کاهش کمک های مالی به گروه مطالعه بت coronaviruses در چین

رئیس یک گروه پژوهشی است که به مطالعات منتقله از راه بت coronaviruses در چین شبیه به COVID-19 گونه که زده جهان هشدار داده است که دولت آمریکا تصمیم به قطع کمک های مالی خود را به سازمان imperils آمریکایی بهداشت عمومی.

EcoHealth داد تحقیقات اعطا شد ناگهان فسخ ماه گذشته توسط موسسه ملی بهداشت اولیه سازمان از دولت آمریکا مسئول پزشکی و بهداشت عمومی و تحقیقات. EcoHealth داد تحقیقات در چین است که با تمرکز بر شناسایی و هشدار در مورد coronaviruses خطرناک برای سلامتی انسان.

"من واقعا در مورد این موضوع ما را گفت:" پیتر Daszak مدیر مستقر در نیویورک سازمان در ایالات متحده آمریکا امروز ،

موسسه ملی بهداشت تایید EcoHealth اتحاد $3.4 میلیون دالر توزیع بیش از شش سال لغو شد در آوریل 24. اما آن را نمی خواهد بحث در مورد جزئیات بیشتر در مورد چگونگی تصمیم گیری ساخته شده بود.

— کیم Hjelmgaard

Cincinnati آخرین شهر به خیابان ها برای فضای ناهارخوری

شهر سینسیناتی خواهد شد بخش هایی از خیابان 25 رستوران ها می تواند گسترش صندلی در فضای باز یک حرکت کمک خواهد کرد که به رستوران بدون پاسیو فضای نگه داشتن جداول دورتر از هم جدا اجتماعی فاصله – و باز به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است.

رستوران ها و کافه ها بسته شده اند و با دستور دولت از مارس 21 به منظور جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. آن را قرار داده و مردم را از کار و توقیف رستوران که تصمیم گرفتند به جلوه های ویژه گرافیکی به carryouts.

تمپا اعلام کرد یک طرح مشابه ممکن است 5. و شهرستانها در سان متئو کانتی در کالیفرنیا به طور موقت محدود ترافیک آغاز در اواخر ماه گذشته در مناطق بنابراین مردم می توانند با خیال راحت با هم دریافت کنید.

در یک شبیه حرکت سیاتل گفت: 20 مایل از خیابان بسته شده میان دولت stay-at-home منظور خواهد شد به طور دائم بسته به وسایل نقلیه است. مناطق باقی خواهد ماند برای ساکنان به خارج از ورزش و ساخت و ساز از زیرساخت های دوچرخه خواهد بود شتاب در سال 2020 شهردار جنی A. Durkan اعلام کرد.

— شارون کولیج

11 راز کارکنان خدمات شما با کروناویروس

حداقل 11 سرویس مخفی آمریکا کارکنان گزارش شده است با آلوده coronavirus و حدود 60 دیگر کارکنان شد و در قرنطینه یک فرد آشنا با این موضوع روز جمعه گفت.

کسی که مجاز به اظهار نظر عمومی کاهش یافته و به تفکیک تعداد غیر نظامی در مقابل عامل عفونت. واگذاری مکان از بیمار به کارکنان نیز مشخص نیست.

این سرویس فراهم می کند که حفاظت شخصی برای رئیس جمهور, معاون رئیس جمهور و خانواده های آنها همراه با بازدید از سران دولت اتحاد 7,600 کارکنان از جمله بیش از 3000 عوامل که در مجاورت نزدیک به کسانی که آنها را محافظت می کند.

— کوین جانسون و مایکل کالینز

مایک پنس کارمند تست مثبت برای coronavirus

دستیار معاون رئیس جمهور مایک پنس دبیر مطبوعاتی کتی میلر دارای آزمایش مثبت برای coronavirus کاخ سفید تایید کرد. پنس سفر به ایالت آیوا برای دیدار با رهبران مذهبی به بحث در مورد بازگشایی خدمات مذهبی برای عموم, اما هواپیمای او به تعویق افتاد و برخی از کارکنان دلپذیر است.

این خبر یک روز پس از کاخ سفید روز پنجشنبه اعلام کرد که یک نظامی نوکر به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال آزمایش مثبت برای ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که دستیاران خود را در حال حاضر خواهد شد تست شده روزانه به جای هفتگی پس از نوکر آزمایش مثبت برای این بیماری است.

— مایکل کالینز

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

 • آمریکایی ها شروع به بیرون رفتن دوباره ایالات متحده آمریکا امروز تحلیل از تلفن همراه داده ها نشان می دهد حتی به عنوان بسیاری از باقی می ماند ترس از coronavirus.
 • 'مرگ و میر ناشی از ناامیدی': همه گیر می تواند فشار خودکشی مصرف بیش از حد مواد مخدر و میر بالای 100,000, مطالعه می گوید
 • مختلف coronavirus امداد بسته های بزرگتر از اقتصاد در شش کشور دیگر: آنچه $2.4 تریلیون دلار در امداد انجام خواهد شد به بدهی های ملی است.
 • کارگران مواد غذایی می ترسند اما آنها نشان می دهد به هر حال. ما فکر می کنیم این مهم است که شما آنها را ملاقات. خواندن Backstory از ایالات متحده آمریکا امروز ویرایشگر نیکول کارول.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن