Coronavirus به روز رسانی: 112 واشنگتن برادری دانش آموزان آلوده; برادوی بازیگر نیک کردرو می میرد; میشیگان گزارش صفر مرگ و میر

جان بیکن و جسیکا فلرس ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:20 AM EDT Jul 6, 2020شیوع در یک برادری در دانشگاه و

توسط NEWSAMINS در 16 تیر 1399

شیوع در یک برادری در دانشگاه واشنگتن ترک کرده است بیش از 100 نفر مثبت برای coronavirus. برادوی بازیگر نیک کردرو که در بیمارستان بستری شد برای بیش از 90 روز پس از عقد قرارداد coronavirus درگذشت یکشنبه.

کردرو شد 41.

"من در ناباوری و صدمه زدن به همه جا. قلب من شکسته است که من نمی توانم تصور کنید که زندگی ما بدون او" همسرش آماندا Kloots تایید در Instagram. "نیک بود مانند یک نور روشن است."

ایالت میشیگان گزارش صفر COVID-19 مرگ برای اولین بار از اواسط ماه مارس. در ضمن فلوریدا پیشی گرفته 200,000 coronavirus موارد بیش از سه برابر تعداد کل coronavirus موارد پس از آن فاز 2 بازگشایی شد.

در اینجا برخی از تحولات اخیر:

  • دانشگاه واشنگتن یکشنبه اعلام کرد که حداقل 112 برادری دانش آموزان آزمایش مثبت برای coronavirus آوردن مجموع به 121.
  • Airbnb جدید اضافه شده رزرو محدودیت برای مستاجرها کمتر از 25 سال سن برای جلوگیری از خانه احزاب به عنوان موارد ضرب در سراسر کشور است.
  • اقتصاددانان برآورد بازیابی کند با وجود یک رکورد از 4.8 میلیون شغل اضافه شده به اقتصاد در ماه ژوئن.

📈امروز آمار: ایالات متحده دیده می شود بیش از 2.8 میلیون مورد تأیید و بیش از 129,000, مرگ و میر, به گفته جان هاپکینز داده است. در سطح جهان وجود داشته است و تقریبا 11.5 میلیون نفر و بیش از 530,000 مرگ و میر.

📰 آنچه که ما در حال خواندن: احساس whiplash بیش از reopenings? شما به تنهایی نیست. حداقل 21 متحده را متوقف برنامه های خود را برای بازگشایی به عنوان coronavirus موارد افزایش در سراسر ایالات متحده بازگشایی, توقف, خاموش کردن ممکن است ما واقعیت جدید – و سرخوردگی واقعی است.

ما زنده وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز است. برای اولین بار-در-این-صبح روز رسانی, ثبت نام برای جلسه توجیهی روزانه.

همه گیر رانندگی کم درآمد و دانش آموزان در خارج از مدرسه به نیروی کار

تعداد سالمندان دبیرستان تقاضا برای فدرال ایالات متحده کالج, فرو کمک به مدارس آغاز اعزام دانش آموزان خانه در بهار با تعداد زیادی از برنامه های کاربردی جدید در حال سقوط توسط تقریبا نیمی نسبت به سطح سال گذشته با توجه به خبر مربوط به دولت از دست داده است. عجله ترین کاهش در میان دانش آموزان در مدارس کم درآمد. کارشناسان می گویند هزاران نفر از دانش آموزان ممکن است امید بستن به تاخیر انداختن و یا چشم پوشیدن از کالج. مقامات آموزش و پرورش در حال تشویق دانش آموزان به درخواست بیش از تابستان به دیدن چه مقدار کمک مالی دریافت می کنند می تواند.

"عواقب هستند که بچه ها در حال رفتن به طور مستقیم به نیروی کار گفت:" دیوید Nieslanik اصلی Southridge دبیرستان در بیورتون ، "آنها در حال بسته شدن درب در پست-دبیرستان یادگیری است."

Regeneron 'آنتی بادی کوکتل' وارد فاز 3 محاکمات

Regeneron داروسازی روز دوشنبه اعلام کرد شروع "اواخر مرحله آزمایش های بالینی" برای آن کوکتل برای درمان و پیشگیری از COVID-19. فاز 3 آزمایشی در حال اجرا به طور مشترک با موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در حال انجام است و در حدود 100 سایت است و انتظار می رود به ثبت نام از 2 ، 000 نفر در ایالات متحده Regeneron در بیانیه ای گفت. جداگانه محاکمه تست کوکتل در بیماران در حال حاضر برای درمان این بیماری است. هیچ جدول زمانی برای آزادی ممکن از مواد مخدر ارائه شد.

"ما خوشحالیم که با همکاری NIAID به مطالعه REGN-COV2 ما در تلاش بیشتر برای جلوگیری از گسترش این ویروس با آنتی بادی ضد ویروس کوکتل است که می تواند در دسترس خواهد بود بسیار زودتر از واکسن گفت:" جورج Yancopoulos رئیس جمهور و رئیس علمی Regeneron.

COVID سردرگمی: پیام های مخلوط را تهديد روان

به عنوان coronavirus موارد همچنان به افزایش در بسیاری از کشورها روند کاهش محدودیت سپس کوبیدن آنها را در جای خود می تواند امریکا جدید پر سر و صدا واقعیت – که تهدید و روان بسیاری از کارشناسان می گویند. حداقل 21 متحده متوقف شد برنامه های خود را برای بازگشایی اقتصاد خود را تنها چند هفته پس از رونمایی آن اقدامات به عنوان کشور شروع به ظهور از سخت قرنطینه اقدامات و اقامت در خانه سفارشات. این متوقف می شود و شروع می شود می تواند باعث احساس سرخوردگی و خستگی و ترک مردم احساس ضعف.

"این است که بسیار گیج کننده برای بسیاری از مردم و حق به طوری که" دکتر Ogbonnaya Omenka استادیار بهداشت عمومی در پنسیلوانیا دانشگاه گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. "ما در حال برداشت میوه از کسانی که پیام های مخلوط."

لورنزو ریس

حج معمولا رسم 2.5 M حجاج خواهد بود و محدود به 1000

سالانه حج به شهرهای مقدس مکه و مدینه که معمولا تساوی بیش از 2 میلیون زائر از سراسر جهان خواهد بود محدود به حدود 1000 نفر از زائران, عربستان سعودی روز دوشنبه گفت:. هیچ زائران خارجی اجازه خواهد داشت به این کشور برای weeklong مراسم با توجه به coronavirus نگرانی. حج می رود برای شروع در 28 ژوئیه یک نیاز برای همه از لحاظ جسمی و از لحاظ مالی قادر مسلمانان حداقل یک بار در طول عمر خود. ماسک صورت اجباری خواهد بود و لمس کردن یا بوسیدن کعبه از جنش سایت در اسلام ممنوع خواهد شد.

'یونانی ردیف شیوع': 121 دانش آموزان در سیاتل شما با کروناویروس

حداقل 112 برادری دانشجویان در دانشگاه واشنگتن باید آزمایش مثبت برای COVID-19 آوردن تعداد کل دانش آموزان آلوده به 121 مقامات یکشنبه اعلام کرد. نه دانش آموزان اضافی که تست مثبت بودند تماس نزدیک از دانش آموزان, اما زندگی نمی کنند در خانه های یونانی دانشگاه و سیاتل و پادشاه شهرستان عمومی وزارت بهداشت گفت: در یک بیانیه مشترک. شیوع اعلام شد برای اولین بار در تاریخ 30 ژوئن با حداقل 38 تایید موارد از دانشجويان ساکن در 10 برادری خانه. که تعداد مشخصی به 89 موارد مثبت در جولای 3.

این مدرسه دارای یک "pop-up" تست سایت در نزدیکی یونانی ردیف است که تا به حال انجام شده حدود 1,300 آزمون به عنوان تعطیلات آخر هفته. ساکنان خانه های یونانی و دیگران در جامعه را نیز در پی تست در سایت های دیگر در این نزدیکی هست ،

برادوی بازیگر نیک کردرو می میرد و پس از سه ماه در بخش ICU

نیک Cordero برادوی بازیگر که بسیاری از جدید در سراسر جهان طرفداران که بسیج پشت او را به عنوان او تلاش می کرد با coronavirus درگذشت یکشنبه در سن 41. کردرو بستری شد Cedars-Sinai Medical Center در لس آنجلس در اواخر ماه مارس برای آنچه که در ابتدا تصور می شود ذات الریه. اول coronavirus آزمون آمد تا منفی هر چند پس از آن تست مثبت بود برای COVID-19. در طول دوره 13 هفته او در مواجه با بسیاری از عوارض جدی از جمله قطع پا و عفونت در ریه های خود و درج یک ضربان ساز موقت.

"من در ناباوری و صدمه زدن به همه جا. قلب من شکسته است که من نمی توانم تصور کنید که زندگی ما بدون او" همسرش آماندا Kloots نوشت: در یک Instagram post. "نیک بود مانند یک نور روشن است."

– برایان Truitt

Airbnb می افزاید: محدودیت سنی برای جلوگیری از احزاب

Airbnb گام برای کاهش "غیر مجاز خانه احزاب" پرتاب شده توسط مهمان در خانه های اجاره. سان فرانسیسکو-بر اساس محل سکونت شرکت می گوید این ارسال دستورالعمل به ایالات متحده میزبان به "حفاظت از ایمنی از جامعه ما" به عنوان coronavirus موارد خشم در سراسر کشور است. تحت سیاست ایالات متحده مهمانان کمتر از 25 سال سن که کمتر از سه بررسی مثبت و منفی هر بررسی خواهد شد محدود از رزرو تمام خانه ها در مناطق نزدیک به جایی که آنها زندگی می کنند. آنها اجازه خواهد داشت به کتاب "هر نوع از لیست خارج از منطقه محلی خود را" و کتاب می توانید اتاق های خصوصی و اتاق های هتل در هر نقطه.

"کاهش تعداد غیر مجاز خانه احزاب در Airbnb همواره یک اولویت و اهمیت بیشتری برخوردار است در حال حاضر از همیشه" آزادی بخوانید. "ما در حال انجام اقدامات برای حمایت از امن و مسئول سفر در ایالات متحده است."

هانا Yasharoff

اقتصاددانان انتظار دارند که کاهش سرعت به دلیل افزایش coronavirus موارد

بزرگ دوباره بجای اول برگشتن از شدیدترین زیان کار در تاریخ ایالات متحده است بدست به یک خروش شروع با یک رکورد 4.8 میلیون شغل اضافه شده به اقتصاد در ماه ژوئن پس از 2.7 میلیون سود ماه قبل. اما باز گشت است به احتمال زیاد به سرعت به طور قابل توجهی در ماه های آینده اقتصاددانان می گویند.

"ما انتظار بهبود از اینجا خواهد شد بسیاری bumpier و سود کار خود را به بیشتر خاموش" اقتصاددان می گوید: مایکل پیرس از اقتصاد سرمایه. ایان Shepherdson اقتصاددان ارشد از پانتئون کلان فکر می کند آن را حتی ممکن است اشتغال می تواند به کاهش در ماه های ژوئیه و اوت.

بزرگترین سد است که 21 متحده عمدتا در جنوب و غرب را متوقف و یا معکوس بازگشایی مجدد برنامه های میان سنبله در موارد. بسیاری از دیر باز نسبت به بهداشت دستورالعمل های دیکته شده. جدید ایالات متحده coronavirus موارد گذشت 50,000 این هفته یک روز رکورد.

Paul Davidson

میشیگان گزارش صفر مرگ و میر برای اولین بار از اواسط ماه مارس

برای اولین بار از زمان شروع COVID-19 pandemic, میشیگان گزارش کرده است هیچ کروناویروس جدید-مرگ و میر مرتبط. اما دولت اضافه شده 343 بیشتر coronavirus موارد به آن شمارش یکشنبه. دولت در مجموع در حال حاضر 65,876 تایید موارد با 5,972 مرگ و میر با توجه به میشیگان وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

مردیت Spelbring مطبوعات آزاد دیترویت

Milwaukee Bucks نزدیک تمرین تسهیلات پس از دریافت coronavirus نتایج آزمون

بیش از چند هفته گذشته میلواکی دیگران شده اند خود را با استفاده از تسهیلات عمل برای فردی تمرینات پیش از NBA را راه اندازی مجدد برنامه ریزی شده در پایان ماه ژوئیه. کسانی که تمرینات ramped تا هفته گذشته به عنوان تمام بازیکنان تیم بازگشت و به میلواکی برای برنامه ریزی اجتماعی فاصله تمرینات. در حال حاضر آن را بعید است کسانی که تمرینات خود ادامه خواهد داد.

دیگران خود را تعطیل تمرین تسهیلات یکشنبه پس از دریافت نتایج از روز جمعه coronavirus تست با توجه به لیگ یک مقام آشنا با این وضعیت صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به این دلیل که آنها مجاز به صحبت های عمومی. این تیم هنوز برنامه ای برای ترک اورلاندو در روز پنج شنبه اما از آن است که انتظار نمی رود برای برگزاری هر بیشتر در تمرینات قبل از آن زمان است.

مت Velazquez, Milwaukee Journal Sentinel

رئیس جمهور تهمت به نگه دارید, هوای آزاد, تجمع در نیوهمپشایر جولای 11

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است برنامه ریزی برای برگزاری یک تجمع روز شنبه در پورتسموث در میان coronavirus بیماری همه گیر. این تجمع برگزار خواهد شد در پورتسموث فرودگاه بین المللی تنها سه هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اولین تجمع پس مارس در تولسا اوکلاهما. "وجود خواهد داشت کافی دسترسی به ضد عفونی کننده دست و تمام شرکت کنندگان ارائه خواهد شد یک ماسک صورت که آنها به شدت تشویق به پوشیدن می گوید:" انتشار اخبار. رییس جمهور در این بازدید آریزونا و داد جولای 3 سخنرانی در کوه راشمور از تولسا رالی.

هوستون Austin رهبران بپرسید برای اقتدار برای تشدید محدودیت

رهبران هوستون و آستین درخواست تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت به قدرت دولت های محلی به منظور ساکنان به ماندن در خانه به عنوان یک موج در مورد تأیید قرار می دهد فشار بر دولت بیمارستان ظرفیت. Austin شهردار استیو آدلر از حزب دموکرات گفت: "سی ان ان "وضعیت اتحادیه" یکشنبه که او می خواهد ابوت جمهوری خواه برای کنترل بازگشت به دولت های محلی. شهرستان هریس قاضی لینا Hidalgo همچنین حزب دموکرات می گوید: stay-at-home منظور مورد نیاز است. تگزاس گزارش داد که بالاترین افزایش روزانه تعداد تایید coronavirus موارد شنبه با 8,258.

"ما در یک مسیر در حال حاضر که ما می تواند inundating ما بخش های مراقبت ويژه در اینجا در عرض یک هفته تا 10 روز است. ما ممکن است به اقدام شدید," آدلر گفت. "اگر این اتفاق می افتد در Austin و دالاس و هیوستون و سن آنتونیو همه در همان زمان ما دچار مشکل هستند."

اگر تنش ها در coronavirus موارد متوقف نمی شود, پس از آن مقامات را مجبور به در نظر بگیرید که آیا یا نه به جلو و عقب از بازگشایی اقتصاد" آدلر گفت.

بیشتر در coronavirus از ایالات متحده آمریکا امروز

که در آن یک ماسک صورت مورد نیاز است: بسیاری از فرمانداران در حال سازماندهی و یا تجدید سفارشات نیاز مردم به پوشیدن پوشش صورت در عمومی به عنوان موارد همچنان به افزایش است. این است که دولت خود را در این لیست ؟ آن را در اینجا ببینید.

Coronavirus دیده بان: ما چند راه را برای شما به ماندن بگیرید. ثبت نام به صورت روزانه ما coronavirus عضویت در خبرنامه اینجا گرد هم می آیند و به اشتراک گذاری آخرین اطلاعات در مورد coronavirus مقابله با تغییرات در شیوه زندگی و بیشتر با پیوستن به ما در Facebook ،

که در آن در حال متحده در بازگشایی? برخی از آنها در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه برای به تعویق انداختن بیشتر مراحل خود را بازگشایی, در حالی که دیگران نورد خود مراحل برای جلوگیری از گسترش coronavirus. دیدن لیست.

کمک: آسوشیتد پرسtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب