Coronavirus به روز رسانی: ایالات متحده مورد شمارش صعود 4.30 میلیون به تگزاس می شود چهارم دولت با بیش از 400 ، 000 موارد

ایالات متحده شمارش برای تایید موارد coronavirus بیماری COVID-19 بالاتر رفته 4.30 میلیون در روز سه شنبه و مرگ و

توسط NEWSAMINS در 7 مرداد 1399

ایالات متحده شمارش برای تایید موارد coronavirus بیماری COVID-19 بالاتر رفته 4.30 میلیون در روز سه شنبه و مرگ و میر بیش از 148,000 پس از تگزاس چهارم شد دولت با بیش از 400 ، 000 موارد پیوستن به کالیفرنیا و فلوریدا و اوایل نقطه داغ, New York.

ایالات متحده شمارش دیگر 1000 COVID-19 تلفات روز دوشنبه برای ششمین مستقیم بعد با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. این ویروس همچنان به گسترش در جنوب و غرب و فرمانداران در پاسخ به روش های مختلف.

کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear یک دموکرات گفت: مطابق با توصیه های ارائه شده توسط کاخ سفید وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx بیش از آخر هفته به میله دوباره و محدود کرده است. کنتاکی 27,601 تایید موارد ویروس ها و 709 نفر فوت کرده اند با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

Birx توصیه می شود که ایندیانا اوهایو و تنسی و ویرجینیا نیز نزدیک کردن میله و reimpose محدودیت در حرکت است. تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی, جمهوری, گفت که او قصد ندارد از انجام این کار و نمی خواهد به محلی شهرداران اقتدار به عمل خود.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در هفته گذشته به نظر می رسد به عقب البته در پوشیدن ماسک صورت و به گرفتن یک رویکرد جدید به این بیماری همه گیر است که اذعان خطرات مواجهه با آمریکایی ها به نظر می رسد به بازگشت به فرم اواخر دوشنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی, کلیپ از یک فیلم گروهی از پزشکان ساخت یک سری از غلط و گمراه کننده ادعا می کند در مورد این ویروس پس از فیلم حذف شد توسط Facebook FB -0.40%.

در این ویدئو ادعا کرد که در صورت ماسک و مستندات مورد نیاز نیست به مهار بیماری مرگبار و تبلیغ استفاده از هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان. ضد مالاریا مواد مخدر مشخص شده است به توان بی اثر در چند محاکمات اما مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به ترویج آن در تناقض با مشاوره از کارشناسان بهداشت عمومی.

توییتر TWTR, +0.39% و, گوگل, یوتیوب GOOGL, -1.09% GOOG -1.31% همچنین حذف این ویدئو که ترویج جناح راست سایت Breitbart اخبار. توییتر اضافه شده توجه داشته باشید به آن موضوعات روند هشدار در مورد خطرات ناشی از هیدروکسی کلروکین که می تواند باعث مشکلات قلبی. در این ویدئو مشاهده می شد هزاران بار قبل از آن حذف شد با توجه به گزارش های رسانه ها.

ببینید:توییتر تعلیق دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور حساب برای 12 ساعت بیش از هیدروکسی کلروکین tweet

هنوز هم وجود دارد 30 متحده شاهد افزایش موارد COVID-19 بیش از 14 روز گذشته به گفته نیویورک تایمز ردیاب. وجود اخبار مثبت برای فلوریدا, لوئیزیانا و آلاباما که در حال نشان دادن موارد جدید تقریبا مسطح ردیاب را نشان می دهد. فقط سه ایالت آریزونا و یوتا و ورمونت, ایالات متحده جزایر ویرجین در حال نشان دادن موارد کاهش بیش از دو هفته گذشته.

تعدادی از بستری شدن در بیمارستان نیز با افزایش از 59,000 روز دوشنبه با توجه به COVID پیگیری پروژه. در حال حاضر وجود دارد 59,023 COVID-19 بیماران در بیمارستان ها, لبه به سمت رکورد 59,940 مجموعه در 15 آوریل.

جدید Axios-نظرسنجی ایپسوس یافت که 46 درصد از آمریکایی ها می دانند که کسی که آزمایش مثبت برای COVID-19 و در حدود نیمی از کسانی که یا 23 درصد می دانم کسی در جامعه خود را. کامل 75 درصد از کسانی که آرای گفت: رفتار افراد دیگر است که همه چیز بدتر بود.

یافته های دیگر شامل است که حدود نیمی از کسانی که دیدم دوستان و یا خانواده در هفته گذشته و یا 44 درصد فقط یک در پنج گزارش پوشیدن یک ماسک صورت یا اجتماعی فاصله. در نشانه ای از ضد علم و خوی تضعیف کارشناسان بهداشت و تلاش برای مهار این ویروس این بررسی نشان داد سه در پنج آمریکایی ها نظر گرفتن اولین COVID-19 واکسن به عنوان به زودی به عنوان یکی از در دسترس است به طور متوسط و یا بزرگ خطر است.

آخرین برگه

وجود دارد در حال حاضر 16.5 میلیون تایید موارد COVID-19 در سراسر جهان جانز هاپکینز داده ها نشان می دهد و 655,300 نفر کشته شده اند. حداقل 9.6 میلیون نفر بهبود یافته اند.

برزیل دوم به ایالات متحده آمریکا با 2.4 میلیون نفر و 87,618 مرگ و میر.

هند سوم اندازه گیری موارد در 1.5 میلیون دلار و به دنبال آن روسیه با 822,060 و آفریقای جنوبی با 452,529.

انگلستان دارای 302,290 موارد و 45,963 مرگ و میر بالاترین در اروپا و سوم بالاترین در جهان است.

چین که در آن بیماری برای اولین بار گزارش اواخر سال گذشته 86,889 موارد و 4,656 مرگ و میر.

تازه خوشه در اروپا پیشرو کشورهای مختلف برای هشدار دادن غیر ضروری سفر به اسپانیا. آلمان شد, آخرین هشدار به گردشگران داخلی از خطرات ناشی از آلوده شدن در مناطق خاصی از کشور اسپانیا, پیوستن به انگلستان و نروژ که درخواست بازگشت مسافران خود به قرنطینه در زمانی که آنها به خانه.

ببینید: انگلیس و دیگر کشورهای اروپایی احتیاط در مقابل اسپانیا سفر به عنوان ویروس ریباند

ایران گزارش 235 جدید و میر ناشی از این ویروس در روز سه شنبه رکورد یک روز تلفات AFP گزارش شده است.

چه, آخرین اخبار پزشکی?

Pfizer Inc. و BioNTech SE BNTX, -2.38% گفت: اواخر وقت روز دوشنبه آنها نیز آغاز شده و در اواخر مرحله کارآزمایی بالینی خود را برای یکی از COVID-19 واکسن نامزدها شامل 30000 نفر در سراسر جهان است.

خبر آمد تنها چند ساعت پس از Moderna, Inc. MRNA, +0.26% اعلام شروع فاز 3 آزمایشی خود را کانديد واکسن.

فایزر و BioNTech را واکسن نامزدها باعث T-cell پاسخهای شرکت کنندگان علاوه بر خنثی سازی آنتی بادی تيتر و یکی از آنها این است که حرکت رو به جلو به بزرگتر از محاکمه. یک سلول T پاسخ این است که تصور می شود مهم برای بدن انسان به منظور توسعه ایمنی به رمان coronavirus و Pfizer-BioNTech نامزدها و AstraZeneca PLC AZN, -0.19% AZN, +0.60% نامزد شد اولین واکسن نامزدها برای نشان دادن برخی از پاسخ در سلول های T یک جزء کلیدی از بدن انسان سیستم ایمنی بدن.

Fauci روز دوشنبه گفت او باقی می ماند "با احتیاط خوش بینانه" در مورد مدرن آزمایشی است که در حال انجام همراه با آژانس NIAID. در مصاحبه با سی ان ان Fauci گفت: آن را چند ماه به تعیین که آیا این واکسن کار می کند. اما "برای رفتن از حتی دانستن اینکه چه چیزی این ویروس در اوایل ژانویه به یک فاز 3 دادگاه است که واقعا زمان ثبت," او گفت:.

Fujifilm منابع Corp. 4901, +3.09% گفت: آن را دریافت بودجه فدرال از پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت برای کمک به تولید COVID-19 واکسن. این عملیات با سرعت پیچ و تاب قرارداد اعطا شد به Texas A&M سیستم که پس از آن subcontracts با Fujifilm Diosynth بیوتکنولوژی برای $265 میلیون. فوجی تابعه قبلا اعلام کرده بود تولید مقابله با Novavax Inc. NVAX, +7.29%, یکی از شرکت های دیگر در حال توسعه یک COVID-19 کانديد واکسن.

چه اقتصاد گفت ؟

ضریب اطمینان مصرف کننده swooned در ماه جولای در میان راش جدید کروناویروس موارد در بسیاری از ایالات آمریکا نشان می دهد یک rockier بهبود اقتصادی در ماه های آینده, MarketWatch را Jeffry Bartash گزارش شده است.

شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده کاهش یافت و به 92.6 این ماه از یک تجدید نظر 98.3 در ماه ژوئن کنفرانس روز سه شنبه گفت. اقتصاددانان در نظرسنجی توسط MarketWatch انتظار داشتند خواندن 96.0.

سطح اعتماد به نفس است که هنوز هم بالاتر از آن همه گیر کم از 85.7 اما این احتمال وجود دارد که مدت زمان طولانی قبل از آن برمی گردد به پیش از بحران خود را به اوج. شاخص ایستاده بود نزدیک 20 سال به بالا در 132.6 در ماه فوریه قبل از همه گیر رخ داد. اقتصاد است و انتظار نمی رود به بهبودی کامل را برای حداقل یک یا دو سال.

"مصرف کنندگان بزرگ شده اند کمتر خوش بینانه در مورد چشم انداز کوتاه مدت برای اقتصاد و بازار کار باقی می ماند و اندک خود را در مورد چشم انداز مالی گفت:" لین فرانکو ارشد مدیر-شاخص های اقتصادی-در هیئت مدیره. "چنین عدم اطمینان در مورد کوتاه مدت در آینده به خوبی جواب نمی دهد برای بازیابی و نه برای هزینه های مصرف کننده."

به طور جداگانه home-قیمت قدردانی حفظ یک سرعت ثابت در ماه مه در میان همه گیر با توجه به قیمت عمده فشار سنج منتشر شد پنج شنبه, MarketWatch را یعقوب Passy گزارش شده است. S&P CoreLogic مورد-Shiller 20-شهر شاخص قیمت نوشته شده 3.7% سال بیش از سال در به دست آوردن ممکن است از 3.9 درصد در ماه قبل است. ماهانه شاخص افزایش 0.4% بین آوریل و مه.

"بیشتر داده خواهد شد بدیهی است نیاز به دانستن این که آیا ممکن است این گزارش نشان دهنده برگشت از مسیر قبلی از شتاب قیمت و یا صرفا یک انحراف جزئی از یک در غیر این صورت دست نخورده از روند" کریگ Lazzara مدیر عامل و جهانی سر از شاخص استراتژی سرمایه گذاری در S&P Dow Jones شاخص گفت: در این گزارش. "حتی اگر قیمت ها همچنان به کاستن است که کاملا متفاوت از یک محیط که در آن قیمت در واقع کاهش است."

ببینید: با فصل بیس بال در شار — در اینجا چیزی است که ایالات متحده ورزشی لیگ های در حال انجام در میان همه گیر

آیا شرکت گفت ؟

این فصل درآمد سه ماهه دوم منتقل پیش با گزارش از چهار نفر از اعضای میانگین صنعتی داو جونز در میان دیگران. چهار — Pfizer Inc. PFE, +4.51%, مک دونالد پارسیان MCD, -1.97%, 3M Co. شعر -4.77% و Raytheon فناوری Corp. RTX, -0.11% —ارسال شده در اعداد مختلط با مک دونالد و 3M در حال سقوط کوتاه از تخمین می زند.

هر دو سهام پایین تر نقل مکان کرد و اصلاح شد حدود 50 امتیاز داو. مک دونالد از دست رفته سود برآورد به عنوان رستوران بسته شد برای همه گیر و 3M قادر به جبران همه گیر اختلال با تقاضا برای ماسک های صورت و تجهیزات حفاظت شخصی.

Harley-Davidson, Inc. گراز -0.92% چرخش به از دست دادن و پرده برداری از یکی دیگر از تعمیرات اساسی آن عامل ، یاد موتور سیکلت شرکت را ساده و خط تولید خود و تمرکز بر روی 50 بازارهای آمریکای شمالی و اروپا و آسیا-اقیانوس آرام که حساب برای بسیاری از آن حجم و رشد.

JetBlue Airways Corp. JBLU, +0.88% دیدم آن درآمد سقوط حدود 90 درصد در سه ماهه سفر بود که عمدتا ریشه در خط با این شماره در حال حاضر ارسال شده توسط حامل.

در جای دیگر شرکت ها در ادامه به موضوع بدهی و ارائه عمومی اولیه بازار به قوت خود باقی ماند.

جزئیات: IPO بازار پرانتز برای یکی دیگر از 7 معاملات این هفته و در عین حال یکی دیگر از خالی-بررسی شرکت

همچنین نگاه کنید به: مراقب باشید خریدار: SEC هشدار می دهد سرمایه گذاران برای جلوگیری از coronavirus مربوط به تقلب و کلاهبرداری

در اینجا آخرین داستان در مورد شرکت ها و COVID-19:

• 3M متنوع ساز از مراقبت های بهداشتی مصرفی و محصولات صنعتی, گزارش سه ماهه دوم سود و فروش است که از دست رفته انتظارات به ميزان قابل توجهی نهفته" با این بیماری همه گیر. ایمنی صنعتی و فروش کاهش یافته است 9.2% به معادل 2.7 میلیارد دلار بالاتر از FactSet اجماع $2.62 میلیارد; مراقبت های بهداشتی فروش تضعیف 0.4% به 1.8 میلیارد به دست انتظارات $1.95 میلیارد دلار; حمل و نقل و الکترونیک فروش کاهش یافته است 20.9% به 1.9 میلیارد دلار به دست انتظارات $1.97 میلیارد و مصرف کننده کاهش فروش 6.2 ٪ به $1.2 میلیارد دلار در راستای انتظارات $1.22 میلیارد دلار است. این شرکت گفته است که هنوز هم قادر به ارائه راهنمایی های مالی با توجه به ابهامات مربوط به این بیماری همه گیر. برای ماه جولای به تاریخ 3M گفت: خرید و فروش در حال پیگیری در پایین و تک رقمی درصد محدوده از سال گذشته است.

• شرکت Altria Group, Inc. MO +1.29%, پدر و مادر مارلبورو و Skoal دخانیات گزارش سه ماهه دوم سود که ضرب و شتم انتظارات اما درآمد که از دست رفته در حالی که بالا بردن سود سه ماهه خود را. Altria ثبت هزینه 50 میلیون دلار مربوط به کسب و کار اختلال علت این بیماری همه گیر. مجموع درآمد کاهش 3.6 ٪ به $6.37 میلیارد دلار از دست رفته FactSet اجماع $6.50 میلیارد دلار به عنوان smokeable درآمد کاهش 4.3% افزایش به $5.60 میلیارد دلار است. سیگار محموله کاهش 8.8 درصد به 24.95 میلیارد چوب با Marlboro محموله کاهش 8.4 درصد به 21.79 میلیارد چوب. Altria انتظار دارد تا سال 2020 تعدیل EPS از $4.21 به $4.38 اطراف FactSet اجماع $4.30. این شرکت افزایش سود سه ماهه خود را به 86 سنت یک سهم از 84 سنت با سود سهام پرداختنی Oct. 9 به سهامداران رکورد در سپتامبر. 15.

• جرثقیل Co. CR -6.46%, سازنده جرثقیل ساخت و ساز و سایر تجهیزات صنعتی, ضرب و شتم تعدیل سود انتظارات خود را برای سه ماهه دوم و فروش شد و بالاتر از پیش بینی. فروش کاهش یافت و 20 درصد به $678 میلیون دلار به دلیل "COVID-19 مربوط به عوامل اقتصاد کلان." "تیم ما اجرا بسیار خوب در یک محیط چالش برانگیز و سه ماهه دوم نتایج متوسطی بیش از انتظارات ما تا حد زیادی با توجه به برخی از زمان مورد مربوط به" رئیس اجرایی حداکثر میچل گفت. جرثقیل خالص درآمد GAAP ارشاد برای سال 2020 به یک محدوده از $2.65 یک اشتراک برای $3.45 یک سهم از قبل محدوده از $2.35 یک اشتراک برای $3.60 به اشتراک بگذارید. این شرکت پهنای باند برای تنظیم درآمد راهنمایی برای $3.30 یک اشتراک برای $4.10 یک سهم از قبلی محدوده از $3 سهم به $4.25 یک سهم. همانطور که از تاریخ 30 ژوئن آن را به حال $592 ميليون دلار نقد و معادل کل بدهی بود $1.43 میلیارد دلار است. این شهر همچنین دارای 308 میلیون دلار در دسترس خود گردان تسهیلات اعتباری آن گفت. به طور جداگانه این شرکت اعلام کرد که سود سهام از 43 سنت یک سهم قابل پرداخت در سپتامبر. 9 به سهامداران رکورد به عنوان Aug. 31.

• Francesca منابع Corp. فرن +32.61% سهام افزایش یافت و بعد از پوشاک و لوازم خرده فروش به یک دوم-فروش سه ماهه چشم انداز است که باعث بهبود آن در سه ماهه اول نتیجه. فروش انتظار می رود با توجه به COVID-19-مربوط به فروشگاه تعطیلی هر چند e-commerce جبران برخی از کسانی که در ضرر و زیان است. این شرکت به طور دائم بسته هشت فروشگاه در طول سه ماهه کاهش مجموع به 703. فرانسیسکا است بازگشایی 674 مکان های بسیاری با کاهش ساعت کار و کاهش ظرفیت. بیست و دو فروشگاه در کالیفرنیا را دوباره بسته و با توجه به کوروناویروس. تمام بازگشایی فروشگاه های مشتریان نیاز به پوشیدن چهره و پوشش. فرانسیسکا است بازپرداخت $2.0 میلیون نفر از استقراض زیر اصلاح ABL توافق با اعتبار $12.1 میلیون برجسته است. این شرکت انتظار دارد $10.7 میلیون از مراقبت عمل می کنند که از آن استفاده خواهد شد نسبت به این تعادل برجسته. برای سه ماهه دوم Francesca را انتظار فروش در محدوده از $67.0 میلیون و 71.0 میلیون. مقایسه-فروشگاه فروش انتظار می رود به سقوط 11 ٪ تا 16٪. حاشیه به شمار می رود تحت فشار به عنوان شرکت پاک موجودی با این حال "اولویت ما باقی مانده است به اطمینان حاصل شود که ما در حفظ نظم سطوح موجودی" گفت: Andrew Clarke, Francesca ارشد اجرایی, در بیانیه ای.

• G III Apparel گروه Ltd می باشد. GIII, -0.08% در حال برنامه ریزی برای ارائه $350 میلیون نفر در ارشد امن یادداشت که در سال 2025 است. صاحب علامت های تجاری از جمله Donna Karan DKNY و دارای موافقت نامه صدور مجوز با کالوین کلاین و Tommy Hilfiger, در میان دیگران و گفت: آن را با استفاده از درآمد حاصل از بازپرداخت وام مدت که بالغ در سال 2022 و به صورت کلی اهداف شرکت. این شرکت می پیوندد بسیاری صدور سطوح بدهی به تقویت نقدینگی در طول بیماری همه گیر.

• شرکت هرشی. HSY, +0.10% با اعتماد به نفس است که مصرف کنندگان می خواهید را به بچه های خود را فوت و فن یا درمان هالووین این وجود در جریان همه گیر. "این یک رویداد در فضای باز. و آن را یک رویداد که در آن بسیاری از ماسک در حال حاضر فرسوده گفت:" میشل باک هرشی ارشد اجرایی در شرکت های اخیر درآمد سه ماهه دوم تماس با توجه به FactSet transcript. "هیچ مدرکی وجود ندارد که این ویروس منتقل می شود از طریق بسته بندی و مواد غذایی, بنابراین ما احساس می کنیم بسیار خوب است و بر اساس آنچه که ما شاهد آن هستیم که تا کنون از بازخورد مصرف کنندگان است." هرشی گزارش سود که ضرب و شتم انتظارات اما کاهش فروش کوتاه. هرشی در حال حاضر آغاز شده حمل و نقل هالووین, سفارشات, باک گفت: با محموله های مداوم از طریق اوایل اکتبر. هرشی را ارائه نمی دهد 2020 ارشاد به دلیل عدم اطمینان ناشی از این بیماری همه گیر.

• Harley-Davidson, Inc. سهام چرخش به ضرر در سه ماهه دوم و رونمایی از تعمیرات اساسی از آن کسب و کار است که دیدن آن را خروج از بازارهای خاص و ساده محصول خود را خط. میلواکی-بر اساس هارلی گفت: ایالات متحده فروش موتورسیکلت کاهش 27 ٪ به $31.3 میلیون EMEA فروش کاهش یافت و 30 درصد به 11 میلیون دلار و آسیا و اقیانوسیه فروش شد پایین 10 ٪ به $6.9 میلیون. این شرکت ارائه راهنمایی با توجه به عدم اطمینان ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر. هارلی در حال برنامه ریزی یک "Rewire' تغییر ساختار جهانی عامل مدل که تاثیر تمام زمینه های کسب و کار از عملیات تجاری به مرکز رهبری حمایت توابع. این طرح توجیهی شامل 700 شغلی که قبلا اعلام و ساده از موتور مدل در حدود 30٪. این شرکت تمرکز خود را در حدود 50 بازارهای آمریکای شمالی و اروپا و آسیا و اقیانوسیه که در حال حاضر حساب برای بسیاری از آن حجم و پتانسیل رشد. این شرکت در حال برنامه ریزی یک کمپین بازاریابی شامل "آکوامن" بازیگر Jason Momoa. این شرکت انتظار دارد بیش از حد صرفه جویی 250 میلیون دلار به صورت نقدی در سال 2020 و به کتاب $42 میلیون بازسازی شارژ.

• JetBlue Airways Corp. چرخش به ضرر در سه ماهه دوم به عنوان COVID-19 همه گیر مبتنی مسافران است. درآمد سقوط 89.8 درصد به $215 میلیون از $2.105 میلیارد دلار است. حجم ترافيک و بهبود بازده در ماه مه و ژوئن از آوریل خود از طریق. شرکت هواپیمایی کاهش ظرفیت 85 درصد از سال قبل دوره با توجه به اقدام تهاجمی برای جبران نقدی سوزاند. این شرکت به طور متوسط روزانه سوختگی نقدی مه 9 میلیون دلار در مقایسه با انتظارات برای فقط زیر 10 میلیون دلار. روزانه به طور متوسط سوختگی نقدی در سه ماهه شد $9.5 میلیون پایین تر از این شرکت انتظار برای 11 میلیون دلار. این شرکت انتظار دارد میانگین سوختگی نقدی به طیف وسیعی از $7 میلیون به 9 میلیون دلار در روز در سه ماهه سوم. این شرکت تا به حال حدود 2.9 میلیارد دلار به صورت نقدی در سه ماهه پایان و نقدینگی از حدود 3.4 میلیارد دلار از جمله بودجه از دولت برنامه مراقبت عمل می کنند. "در حالی که تقاضا بهبود یافته مادی از پایین دیدیم در آوریل رزرو باقی می ماند متلاطم و ما همچنان با تمرکز بر پرداختن به تغییر روند ما به عنوان پیشرفت از طریق تابستان" رئیس اجرایی رابین هایس در بیانیه ای گفت.

• مک دونالد Corp. گزارش درآمد سه ماهه دوم است که از دست رفته ، جهانی فروش قابل مقایسه غرق 23.9% با آمریکا را پایین 8.7%. این FactSet اجماع بود که به صورت جهانی قابل مقایسه با کاهش فروش از 22.8 درصد. فروش قابل مقایسه بهبود ماه به ماه از طریق سه ماهه با بررسی به طور متوسط در حال رشد هر چند مهمان شمارش پایین بود به خصوص در صبحانه این شرکت اعلام کرد. همانطور که از تاریخ 30 ژوئن تقریبا تمام رستوران ها در سراسر جهان شد باز با حدود 2000 اتاق ناهار خوری در آمریکا بازگشایی با کاهش ظرفیت با توجه به همه گیر. نتایج برای سه ماهه نیز شامل 200 میلیون دلار در franchisee حمایت از سرمایه گذاری. "ما قوی درایو از طریق حضور و سرمایه گذاری ما در تحویل و دیجیتال بیش از چند سال گذشته ما خدمت کرده است و از طریق این زمان نامشخص" گفت: Chris Kempczinski مدیر اجرایی این شرکت است.

• Pfizer Inc. گزارش سود و درآمد است که ضرب و شتم و انتظارات خود را مطرح کامل-چشم انداز سال با وجود چالش های ناشی از این بیماری همه گیر. Biopharma درآمد افزایش 4 ٪ به $9.80 دلار میلیارد دلار در حالی که Upjohn درآمد کاهش یافته و 32 درصد به $2.01 میلیارد دلار است. برای سال 2020 این شرکت مطرح شده آن هدایت محدوده برای تعدیل EPS به 2.85 دلار به $2.95 از $2.82 دلار 2.92 و برای درآمد $48.6 میلیارد دلار به 50.6 میلیارد از $48.5 میلیارد دلار 50.5 میلیارد دلار است.

• Raytheon فناوری Corp. گزارش سه ماهه دوم سود و درآمد است که ضرب و شتم انتظارات را به عنوان یک "عملکرد خوب" در دفاع از آن کسب و کار جبران چالش های تجاری هوافضا. در میان Raytheon کسب و کار بخش Collins هوافضا فروش کاهش یافت و 36 درصد به $4.20 میلیارد دلار بالاتر از FactSet اجماع $3.56 میلیارد; Pratt & Whitney فروش کاهش یافته و 32 درصد به $3.49 میلیارد اما ضرب و شتم انتظارات $3.25 میلیارد دلار; Raytheon موشک & دفاع فروش شد $3.59 میلیارد به دست انتظارات از 3.90 میلیارد دلار و Raytheon هوش و فضا فروش شد $3.31 میلیارد به دست انتظارات $3.54 میلیارد دلار است.

• زیراکس منابع Corp. XRX, -3.16% ارسال شده تعجب سود برای سه ماهه دوم ولی درآمد کمی کاهش یافت کوتاه از برآورد در میان همه گیر. درآمد سقوط به $1.465 میلیارد از $2.263 میلیارد دلار به زیر $1.482 میلیارد FactSet اجماع. "جهانی COVID-19 بحران همه گیر و قابل توجهی نهفته ما سه ماهه دوم سال 2020 درآمد با توجه به تعطیلی کسب و کار و دفتر ظرفیت سازی محدودیت هایی که نهفته مشتریان ما تصمیم گیری خرید و باعث پایین چاپ جلد در دستگاه های ما" شرکت در بیانیه ای گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن