Coronavirus به روز رسانی: جهانی COVID-19 مورد شمارش تاپ 10 میلیون و فلوریدا و کارولینای جنوبی و نوادا روزانه مجموعه سوابق

تعداد موارد تایید شده از coronavirus بیماری COVID-19 صدر 10 میلیون در سراسر جهان و مرگ و میر پیشی نیم میلیون ب

توسط NEWSAMINS در 10 تیر 1399

تعداد موارد تایید شده از coronavirus بیماری COVID-19 صدر 10 میلیون در سراسر جهان و مرگ و میر پیشی نیم میلیون بیش از آخر هفته و فلوریدا و کارولینای جنوبی و نوادا همه ضبط شده خود را در کمترین تعداد از عفونت های جدید در یک روز.

فلوریدا شمارش 9,585 موارد جدید در روز شنبه و پس از 8,530 روز یکشنبه نیویورک تایمز گزارش داد. رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: افراد جوان نادیده گرفتن اجتماعی-دورى قوانین بودند مجرمان اصلی در گسترش این ویروس.

در تگزاس معاون رئیس جمهور مایک پنس خواست مردم را به پوشیدن ماسک و عینک یک خود را تنها چند روز پس از یک نشست خبری کاخ سفید نیروی کار که در آن او تنها عضو موفق به پوشیدن ماسک. اما پنس همچنین با حضور در یک تجمع که در آن یک گروه کر از بیش از 100 نفر فیلم برداری شده بود در حالی که آواز unmasked.

همچنین نگاه کنید به: به عنوان موارد افزایش در ایالات متحده آمریکا مناطق روستایی شاهد افزایش نیز هست

عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان گفت: پنس را متناقض رفتار سودمند است.

"سیاست تنها به عنوان خوب به عنوان اجرای آنها" دکتر جرمی فاوست مربی در دانشکده پزشکی هاروارد و اورژانس پزشک در Brigham و بیمارستان زنان در بوستون گفت: MarketWatch. "رهبران ما نیاز به ارسال یک پیام سازگار است که هر عمل ما را—آن است که آیا ماندن در منزل و زمانی که ممکن است جمع آوری در فضاهای شلوغ تمرین عالی و بهداشت و یا با پوشیدن ماسک—مهم است. ما می تواند به نوبه خود جزر و مد از این ویروس و اقتصاد را به دنبال خواهد داشت. من امیدوارم که ما آموخته اند که کمرنگ جلوه دادن چیزهایی که نمی خواهد کمک به اقتصاد است. ضرب و شتم این ویروس خواهد شد."

Dr. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی با سی ان ان گفت که ایالات متحده بعید است به منظور توسعه گله ایمنی به بیماری به دلیل انتظار می رود ترکیبی از واکسن بودن فقط تا حدی موثر است و تعداد زیادی از آمریکایی ها که بعید به واکسینه شود.

صحبت شب یکشنبه به سی ان ان الیزابت کوهن به عنوان بخشی از Aspen Ideas, جشنواره, Fauci گفت که "حل و فصل" برای coronavirus واکسن است که 70% تا 75% موثر است. مقایسه یک واکسن سرخک است که 97% 98% موثر است.

اما "وجود دارد که به طور کلی ضد علم و ضد قدرت و ضد واکسن احساس در میان برخی از مردم در این کشور نگران کننده درصد زیادی از مردم نسبتا صحبت کردن."

"ما مقدار زیادی از کار را به انجام" در آموزش عمومی درباره بالقوه واکسن Fauci گفت. "این آسان نخواهد بود."

خوانده شده در حال حاضر:نامه ای از آریزونا: بیمارستان دست و پنجه نرم کردن با افزایش coronavirus موارد در حالی که زندگی در خارج همچنان به صورت عادی

اسکات Gottlieb سابق کمیسیون از سازمان غذا و دارو گفت: CNBC که تصویر بدتر شدن است و که آن قسمت از کشور در حال حاضر شاهد جامعه گسترش احتمالا نرخ مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان به طور پیوسته افزایش یابد.

در حالی که افراد جوان به طور فزاینده ای در حال سقوط قربانی به ویروس "در نهایت آن را به شروع به نفوذ به افراد مسن بیشتر در معرض خطر مردم و شما شروع به دیدن تعداد کل مرگ و میر بالا برود حتی اگر نرخ مرگ آمده است," او گفت:. "ما احتمالا بالاتر از 1000 تن در روز به طور متوسط به عنوان عفونت شروع می شود به گسترش است."

رکورد افزایش در مواردی در برخی از کشورها منجر شده است فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی به سرعت دولت را بازگشایی برنامه های به تعویق انداختن از سرگیری داخل سالن ناهار خوری در رستوران ها حتی اگر نیوجرسی یکی از ایالتهای نشان از یک کاهش در موارد. او گفت که او تصمیم خود را بعد از دیدن چه شل تر محدودیت منجر به خوشه در COVID-19 موارد در کشورهای دیگر. داخل سالن ناهار خوری برنامه ریزی شده بود به سر در نیوجرسی در روز پنج شنبه اما مورفی گفت که می خواهد به تعویق افتاد "به طور نامحدود."

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: او را در روز چهارشنبه تصمیم گرفت که آیا نیویورک را نیز به تعویق انداختن از سرگیری داخل سالن ناهار خوری.

آخرین برگه

در حال حاضر وجود دارد 10.2 میلیون تایید موارد COVID-19 جهان و حداقل 502,947 مردم فوت کرده اند با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. حداقل 5.2 میلیون نفر بهبود یافته اند.

ایالات متحده همچنان به رهبری جهان مورد شمارش 2.56 میلیون و مرگ و میر 125,928 بیش از دو برابر 1.34 میلیون نفر و 57,622 مرگ و میر ثبت شده در آینده بیشترین مرکز, برزیل.

از دست ندهید:توکیو می بیند عفونت سنبله از زندگی شبانه در منطقه

روسیه سوم اندازه گیری موارد در 640,246 و به دنبال آن هند با 548,318 و انگلستان با 313,467. انگلستان دارای 43,659 مرگ و میر بالاترین در اروپا و سوم بالاترین در جهان است.

چین که در آن بیماری برای اولین بار گزارش اواخر سال گذشته 84,757 موارد و 4,641 مرگ و میر.

ایران ثبت بالاترین روز به روز بر شمار کشته شدگان از زمان آغاز شیوع این بیماری به عنوان 162 بيمار درگذشت گاردین گزارش شده است. ایران دچار آن موارد COVID-19 فوریه و مرگبارترین شیوع در خاورمیانه با 225,205 مورد تأیید و 10,670 تایید مرگ.

در استرالیا موج جدید موارد مقامات بهداشت تقلا برای شناسایی منبع.

چه, آخرین اخبار پزشکی?

Gilead Sciences, Inc. مطلا کردن -0.01% فاش کرد که remdesivir آن تجربی COVID-19 درمان هزینه خواهد شد $2,340 برای یک دوره درمان به عنوان MarketWatch را Jaimy Lee گزارش شده است. این دارو نشده است تایید شده توسط اداره غذا و دارو اما دریافت اضطراری-استفاده از مجوز از تنظیم کننده در ماه مه.

قیمت, اما, کمی بالاتر برای خصوصی بیمه جمعیت در ایالات متحده در $3,120 در هر دوره از درمان است.

"وجود دارد هیچ راهکار برای چگونگی قیمت های جدید پزشکی در یک بیماری همه گیر" جلعاد مدیر عامل دانیل o'day در بیانیه ای گفت. قیمت از $2,340 امر در تمام کشورهای توسعه یافته یک تصمیم با هدف از بین بردن "نیاز کشور توسط کشور مذاکرات بر قیمت" o'day گفت.

ببینید: جلعاد را coronavirus مواد مخدر هزینه خواهد شد $2,340 — که برای تلفن های موبایل گران قیمت اما در اینجا به همین دلیل آن را نمی

Remdesivir شده و تایید شده در ژاپن شده است و توصیه می شود برای تصویب در اتحادیه اروپا است. موسسه بالینی و اقتصادی نقد و بررسی, یک سازمان است که مطالعات هزینه-اثربخشی در پزشکی هفته گذشته به روز رسانی قیمت آن توصیه برای remdesivir به $2,520 به $2,800 برای یک دوره درمان اگر بیماران نیز تجویز دگزامتازون.

انگلستان محققان به تازگی کشف کردند که استفاده می شود معمولا استروئید می تواند به کاهش مرگ و میر در برخی به شدت بیمار COVID-19 بيمار. مطالعات نشان داده اند که remdesivir را کاهش می دهد مقدار زمانی که بیماران در بیمارستان اما هیچ مرگ و میر نفع یافت شده است در تحقیقات بالینی در این زمان.

مقامات بهداشتی را دریافت خواهد کرد 500,000 درمان دوره از remdesivir از طریق سپتامبر که پس از آن می تواند خریداری شده توسط ایالات متحده بیمارستان.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هشدار داد که گرفتگی یا آبریزش بینی و حالت تهوع یا استفراغ و اسهال می تواند علائم COVID-19 اضافه کردن به لیست است که شامل تب و سرفه و تنگی نفس و لرز و گلو درد و از دست دادن طعم و مزه و یا بوی, در میان دیگران.

این گسترش لیست از علائم هشدار دهنده مهم است زیرا برخی از تست سایت ممکن است نیاز به یک بیمار برای نشان دادن علائم قبل از آنها می تواند آزمایش می شود.

CDC تاکید کرد که در این لیست است فراگیر که هنوز هم وجود دارد که ناشناخته است در مورد کوروناویروس. به عنوان مثال وجود دارد که گزارش از coronavirus بیماران در ایتالیا برگزاری نمایشگاه خارش پوست در حالی که برخی از کودکان و نوجوانان در کشور اسپانیا طراحی و توسعه شبه frosbite ضایعات (به نام pernio یا chilblains) در انگشتان پای خود است که به نام "COVID انگشتان پا است."

آیا شرکت گفت ؟

Fracking پیشگام چساپیک انرژی Corp. CHK -7.27% شد آخرین شرکت به تحت فشار قرار دادند به ورشکستگی در طول اپیدمی به عنوان یک نفت-و-گاز-قیمت تار و مار ثابت ضربه نهایی برای بدهی لادن شرکت به وال استریت ژورنال گزارش شده است.

Chesapeake برای ورشکستگی زمینه حفاظت از اواخر یکشنبه یک حرکت بود که به طور گسترده ای انتظار می رود. این شرکت که شرکت تاسیس در سال 1989 توسط اواخر اوبری McClendon یکی از به رسمیت شناختن است که حفاری افقی و هیدرولیک شکستن می تواند باز کردن گسترده احداث مخازن گاز طبیعی یک روند است که منجر به تولد دوباره آمریکا سوخت فسیلی خروجی و در نهایت ساخته شده در ایالات متحده بالا تولید کننده نفت در جهان است.

سهام شده است فرار در طول همه گیر آن را به عنوان تلاش برای رسیدن به یک تجدید ساختار توافق با طلبکاران. این شرکت گفت: در آن دادخواست ورشکستگی که آن را به $16.2 میلیارد دلار دارایی و $11.8 میلیارد دلار در بدهی.

"ما اساسا بازنشانی چساپیک است ساختار سرمایه و کسب و کار به آدرس ما میراث ضعف مالی و سرمایه گذاری بر روی ما قابل توجه عملیاتی نقاط قوت" رئیس اجرایی داگ لاولر در بیانیه ای گفت.

Chesapeake می پیوندد یک تخته سنگ از شرکت هایی که برای ورشکستگی زمینه پس از شروع بحران بهداشت و درمان یک لیست که شامل ماشین-اجاره غول Hertz Global Holdings, Inc. HTZ -2.68%, خرده فروشان J. C. Penney & Co. JCP, +16.12% و Neiman Marcus و Chuck E. Cheese پدر و مادر CEC سرگرمی.

در جای دیگر شرکت های ارائه به روز رسانی در پاداش و مزایای دیگر برای کارگران خط مقدم در طول این بیماری همه گیر.

در اینجا آخرین اخبار و گزارش در مورد شرکت ها و COVID-19:

• Amazon.com Inc. AMZN, -0.46% پرداخت پاداش به تمام کارکنان آن و تحویل همکاران در خط مقدم در ماه ژوئن در طی این بیماری همه گیر در مجموع هزینه ای بیش از 500 میلیون دلار است. تجارت الکترونیکی و ابر غول گفت: آن را به قیمت 500 دلار به هر وقت آمازون و غذاهای کل بازار کارکنان و ارائه خدمات شریک راننده و 250 دلار به صورت پاره وقت کارکنان. شرکت پرداخت خواهد شد $1000 به تمام خط مقدم آمازون و تمام غذاهای رهبران بازار و پرداخت $3,000 به ارائه خدمات شریک صاحبان. برای آمازون انعطاف پذیری رانندگان آمازون پرداخت خواهد شد $150 برای کسانی که بیش از 10 ساعت در ماه ژوئن.

به طور جداگانه Monness Crespi Hardt تحلیلگر برایان سفید خود را مطرح قیمت هدف به اندازه کافی به او را بیشتر صعودی در خیابان در آمازون است. سفید بار دیگر تاکید کرد خرید امتیاز در حالی که افزایش قیمت خود را هدف به 3500 $از $2,800 که نشان میدهد 30 درصد افزایش از روز جمعه بسته شدن قیمت از $2,692.87. که راند و هدف خود را به بالاترین از 49 تحلیلگران بررسی FactSet عبور قبلی بالا از $3,409 از Elazar مشاوران تحلیلگر خایم Siegel. سفید و تردید اخیر سنبله در COVID-19 مواردی خواهد بود که گذشته از همه گیر و معتقد است که آمازون "دارای کلید قابلیت های گسترده زیرساخت های جهانی و قدرت مالی لازم" برای حمایت از تجارت جهانی و موقعیت خود را به عنوان "عمده ذینفع" از نتیجه شتاب دیجیتال تغییر و تحول است.

• AMC سرگرمی Holdings, Inc. AMC +5.74% گفت: این تاخیر در بازگشایی آن ایالات متحده تئاتر در حدود دو هفته به حساب تاخیر در انتشار برادران وارنر را "شعار" و دیزنی"مولان" ، فیلم تئاتر اپراتور در حال حاضر انتظار بازگشایی در حدود 450 ایالات متحده سینما در جولای 30, با, باقی مانده 150 تئاتر بازگشایی حدود یک هفته بعد. در طول AMC درآمد تماس در ژوئن 9, شرکت گفت: این انتظار 97% 98% از آن تئاتر بازگشایی در زمان گذشته انتظار می رود تاریخ انتشار برای "شعار" از تاریخ 17 ژوئیه و برای "مولان" از تاریخ 24 ژوئیه. "شعار" است و در حال حاضر انتظار می رود منتشر شده در تاریخ Aug. 12 و "مولان" انتظار می رود کاهش در اوت. 21.

• GrubHub, Inc. گراب +0.97% یک سهام افزایش, پس از مبتنی بر وب و تحویل مواد غذایی شرکت اعلام همکاری با Chipotle Mexican Grill Inc. CMG, +1.23%, به عنوان ناهار خوری گاه به گاه رستوران زنجیره ای به نظر می رسد به گسترش تحویل آن رد پای مهم تر از همیشه در طول بیماری همه گیر. این شرکت گفت: Chipotle در دسترس است در GrubHub شروع دوشنبه. "ما خوشحال به استفاده از Grubhub گسترده شبکه برای رسیدن به بیشتر Chipotle طرفداران در سراسر کشور" گفت: Chipotle ارشد بازاریابی افسر کریس برانت.

• لاو Cos. کم +3.17% است افزایش هزینه های کارگران و جوامع در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به $450 میلیون دلار از جمله 100 میلیون دلار به پرداخت پاداش به خط مقدم کارگران است. صفحه اصلی-بهبود خرده فروش گفت: همه فعال ساعتی کارگران در آن ایالات متحده و فروشگاه ها و مراکز توزیع و پشتیبانی فروشگاه مراکز پرداخت خواهد شد پاداش در اواسط ماه جولای. کارگران تمام وقت را دریافت 300 دلار و پاره وقت و کارگران فصلی پرداخت خواهد شد $150 مطابق مبالغ پرداخت شده در مارس و آوریل. لاو نیز افزایش یافته است پرداخت به صورت تمام وقت و پاره وقت و فصلی همکاران با 2 دلار در هر ساعت برای ماه آوریل است. در ماه ژوئن اعلام سود های پاداش است و هنوز هم ارائه پزشکی از راه دور به همه کارگران حتی کسانی که ثبت نام در آن برنامه پزشکی.

چگونه Coronavirus بیماری همه گیر در حال تغییر است راه ما رفت و آمد


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب