Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند می گوید او اثبات نشده هیدروکسی کلروکین چین تماس خود را آتشین که نامه ‘لکه’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که او در حال شکل گرفتن اثبات نشده دارو هیدروکسی کلروکین به عنوان بخشی از مبارزه با کروناویروس که او را آزمایش کرده است منفی با وجود هشدارهای از خود دولت است که آن را فقط باید با تجویز می شود برای COVID-19 در یک بیمارستان و یا تحقیق تنظیم با توجه به عوارض جانبی بالقوه کشنده.

رئیس جمهور همچنین با صدور آتشین در نامه ای به سازمان بهداشت جهانی, تهدید به طور دائم خودداری ایالات متحده کمک های مالی از سازمان ملل متحد سازمان بهداشت. بعد سه شنبه, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin به احتمال زیاد تحت سخت بازجویی از سناتورها در مورد چک Protection Program (PPP) یک کسب و کار کوچک وام برنامه شامل در دولت 2 تریلیون دلار بسته امداد.

ایالات متحده بزرگترین شیوع کروناویروس در جهان با بیش از 90,300 کشته و 1.5 میلیون تأييد موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. در سراسر جهان به ویروس به کشته شدن نزدیک به 320,000 مردم و آلوده به بیش از 4.8 میلیون.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. پایین برای جزئیات بیشتر.

در اینجا برخی از نکات برجسته به دانستن شنبه:

  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او مصرف هیدروکسی کلروکین یک داروی او را بارها و بارها تبلیغ به عنوان یک درمان برای coronavirus با وجود هشدارهای در مورد آن اثربخشی و ایمنی. او همچنین تهدید به طور دائم متوقف ایالات متحده کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی در انتظار “اصلی اساسی پیشرفت در ظرف 30 روز آینده.”
  • MLB مذاکرات قرار است به رزومه کاری این هفته با شاید بزرگترین مانع بودن اقتصادی: صاحبان بپرسید بازیکنان به فرض بخشی از خطر بازی با طرفداران. به این امید باقی است که حداقل 82 به طور منظم از فصل بازی ها را می توان آغاز ماه ژوئیه 4 با سخت پروتکل های بهداشت در محل.

آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد: سوزن سوزن شدن در دست و یا پا می تواند در ارتباط با COVID-19 اما نه راه شما ممکن است فکر می کنم. آن را نشانه ای از اختلال نادر گیلن باره-Barré syndrome.

برخی از خبر خوب: این مریلند رستوران تیوب اجتماعی فاصله جداول واقعی بهترین.

ماندن از هم جدا با هم: ایالات متحده آمریکا امروز به ارمغان می آورد یک خبرنامه در مورد چگونه برای مقابله با این تلاش بار مستقیم به صندوق پستی خود را. 📥

اطلس شهرهای ساحل بریس برای تعطیلات تابستان

سفر به ساحل شرقی یک مراسم تابستان برای بسیاری از. اما در این سال, ترس از coronavirus پرتاب برنامه های کنار جاده به عنوان سالانه treks به سواحل شرق سواحل در حال بازنگری شود.

ترس فراتر از به سادگی در معرض خطر بالاتر ابتلا به ویروس. سیاست های متناقض دولت ها و جوامع در حال ساخت آن را سخت را برای برنامه ریزی به عنوان رهبران محلی تصمیم می گیرید که چگونه به بهترین سعی کنید به نجات اقتصاد محلی در حالی که در حال ظهور از سخت stay-at-home سفارشات.

گردشگری مرتبط با کسب و کار شده اند مانع توسط یک سیاست نیاز به خارج از staters به خود قرنطینه برای 14 روز.

در نیویورک, دولت, سواحل خواهد بازگشایی جمعه قبل از آخر هفته روز یادبود همراه با سواحل در نیوجرسی دلاور و کانکتیکات است.

بدون در نظر گرفتن انتظار می رود برای پیدا کردن قوانین جدید در هر ساحل. جزئیات بیشتر.

– کریس Woodyard و جف Schwaner

‘این شما را بکشند’: فاکس Cavuto, Pelosi هشدار می دهند در برابر هیدروکسی کلروکین

رادیو فردا میزبان نیل Cavuto تا به حال کلمات قوی برای بینندگان زیر رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیدگاه است که او مصرف هیدروکسی کلروکین با وجود فقدان شواهد از اثر آن در مبارزه با کروناویروس و هشدارها و عوارض جانبی.

“این خواهد شما را بکشند” Cavuto گفت: از بیماران مبتلا به مصرف مواد مخدر که در یک جمعیت آسیب پذیر.

غذا و دارو در ماه گذشته هشدار داد در برابر استفاده از هیدروکسی کلروکین یا کلروکين برای COVID-19 درمان در خارج از بیمارستان و یا کارآزمایی های بالینی با توجه به خطر ابتلا به مشکلات ریتم قلب.

مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ این دارو برای هفته ها با استناد به شواهد اثبات نشده از مزایای در درمان و یا جلوگیری از ویروس. Cavuto روز دوشنبه گفت او در تلاش برای ایجاد یک نقطه نظر سیاسی اما یکی برای محافظت از خود بیننده است.

“این یک جهش است که گرفته شده باید معمولی توسط کسانی که در خانه هستند که با فرض خوب ‘رئیس جمهور ایالات متحده می گوید این خوب است.'”

مجلس نانسی پلوسی همچنین با انتقاد به مغلوب ساختن پیشی جستن نظر گفته او “نه او نمی تواند چیزی را که بوده است مورد تایید دانشمندان است.” پلوسی همچنین در زمان واکسن در مغلوب ساختن پیشی جستن وزن بنحوی که او می تواند در افزایش خطر ابتلا به عوارض زیرا او “چاق.”

نیاز به کوتاه کردن مو ؟ Bootleg آرایشگاه و سالن مو رشد

Carmelle هریس دیدم مرد ایستاده در جلوی درب خانه او. “آیا شما در اینجا برای کوتاه کردن مو؟”

او بود و پس هریس با پوشیدن یک N95 ماسک صورت, صادر بهداشتی دستمال مرطوب به مرد و به رهبری او را به موقت آرایشگر صندلی در اتاق نشیمن. “شما یک مجموعه بزرگ اینجا است,” او گفت:.

اما آن را نیز غیر قانونی — و در طول coronavirus همه گیر مو صنعت نقشه کشی نظارت قانونی در سراسر کشور به عنوان مدل مو مانند هریس قرار داده اند خود را به لوازم آرایشی مجوز در معرض خطر با استناد به فشار مالی.

تعداد مدل مو راه اندازی فروشگاه در صفحه اصلی و یا رنگ آمیزی و برش مو در مشتریان خانه های رو به افزایش است به عنوان stay-at-home سفارشات در ایالات مانند کالیفرنیا کشیده اند و فراتر از هشت هفته بیش از یک دوجین آرایشگران و کارشناسان صنعت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

– جاش پیتر

مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند به طور دائم متوقف کند ما بودجه است که چین خواستار آن ‘لکه’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید کرده است که برای جلوگیری از آمریکا کمک های مالی برای سازمان بهداشت جهانی و خروج این کشور از عضویت در انتظار “اصلی اساسی پیشرفت در ظرف 30 روز آینده.”

در یک داغدار نامه ای که او توصیف شده در توییتر به عنوان “واضح” تهمت و اتهام “اشتباه” در آژانس در واکنش به شیوع کروناویروس و متهم که از یک “هشدار دهنده عدم استقلال” از چین منشاء ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن نتیجه نامه خود به مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus: “من نمی توانم اجازه می دهد تا مالیات دهندگان آمریکایی دلار همچنان به سرمایه گذاری یک سازمان است که در حال حاضر خود را دولت است بنابراین به وضوح در خدمت امریکا منافع است.”

در آوریل مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که “اشتباه کردم” و متوقف ایالات متحده کمک های مالی به انجام یک بررسی از سازمان جهانی را از دست داده و همه گیر.

چینی, سخنگوی وزارت خارجه, ژائو Lijian گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن نامه “لکه و تهمت و افترا چین تلاش در بیماری پیشگیری و به تغییر در خود را به بی کفایتی در اداره این بیماری همه گیر” در رادیو فردا.

– کیم Hjelmgaard

Mnuchin Powell به صورت کباب بیش از حقوق و دستمزد حفاظت از برنامه

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin به احتمال زیاد تحت سخت بازجویی از سناتوران روز سه شنبه در مورد یک کسب و کار کوچک وام برنامه شامل در دولت 2 تریلیون دلار بسته امداد.

قانونگذاران از هر دو طرف انتقاد کرده اند و دستمزد حفاظت از برنامه که در ابتدا ارائه شده $349 میلیارد دلار در بخشایش وام به شرکت های کوچک اما گرفتار شده است توسط یک میزبان از مشکلات است. بسیاری از کسب و کار قادر به دریافت وام قبل از اولیه بودجه خسته بود. دور دوم وام مواجه کامپیوتر پردازش تاخیر و تعدادی از داد و ستد عمومی شرکت به پایان رسید تا دریافت پول است که Mnuchin خواستار پرداخت می شود به دولت است.

Mnuchin و فدرال رزرو صندلی جروم پاول شهادت خواهد داد روز سه شنبه در ساعت 10 صبح قبل از سنا بانکداری مسکن و امور شهری کمیته. جلسه اول نظارت و بررسی از امداد قوانین مصوب در اوایل ماه مارس.

میسوری برنامه ای برای انجام اولین اعدام در میان شیوع کروناویروس

یک میسوری اعدام زندانی قرار است به مرگ با تزریق مواد کشنده در روز سه شنبه برای 1991 به قتل از 81 سال. این امر اولین اعدام در آمریکا پس از 5 مارس و برنامه ریزی شده است با وجود coronavirus نگرانی که باعث شد کشورهای دیگر برای به تعویق انداختن تزریق کشنده.

یک دادگاه تجدید نظر فدرال در یکشنبه پاک راه را برای اجرای والتر بارتون 64. بارتون اتحاد خود را حفظ بی گناهی در قتل Gladys Kuehler یک تریلر پارک اپراتور بود که مورد ضرب و شتم تجاوز جنسی و چاقو بیش از 50 بار در پاریس و در نزدیکی اسپرینگفیلد.

IHME coronavirus مدل اصلاح ما مرگ طرح به حدود 144,000

برجسته و در عین حال فرار coronavirus مدل است که اغلب ذکر شده است توسط کاخ سفید بار دیگر تجدید نظر مرگ آن طرح ریزی شده است.

در این روز در ایالات متحده مرگ و میر در صدر 90,000, دانشگاه واشنگتن, موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در روز دوشنبه با کاهش پیش بینی خود را به 143,360 مرگ و میر توسط Aug. 4 پایین کمی از طرح آن از 147,000 یک هفته قبل است. این IHME مدل در یک نقطه پیش بینی کرده بود 72,433 مرگ و میر در اوایل ماه اوت با حداکثر برد تا به 114,228.

“ما بسیار شگفت زده” کریس موری یک IHME محقق گفت: دوشنبه شب در سی ان ان. “ما انتظار داشتند که به احتمالا بالا رفتن علت افزایش تحرک است.”

به جای موری گفت: IHME محققان معتقدند استفاده از ماسک و اجتماعی فاصله کمک کرده اند پایین تر مرگ و بینی.

بازگشایی آمریکا, کنتاکی, اوهایو در میان کشورهای با تغییرات در این هفته

دوشنبه آورده تغییر قابل توجهی در سراسر ایالات متحده — از جمله آرکانزاس که در آن سینما قمار و بولینگ alleys بازگشایی برای کسب و کار کارولینای جنوبی که در ورزشگاه آرایشگاه و سالن مو باز دوباره.

کشورهای دیگر را مشابه را نسبت به حالت عادی در اواخر این هفته: کنتاکی اجازه خواهد داد که فرد در خدمات عبادت و مسابقه اسب بدون طرفداران شروع چهارشنبه و اوهایو اجازه خواهد داد که به ناهار خوردن در رستوران ها و اردو به بازگشایی در روز پنج شنبه. پیدا کردن آخرین اخبار در دولت خود را.

برخی از coronavirus بازماندگان حال نگران آن است که کشورهای در حال عجله برای لغو اقامت در خانه سفارشات به طور بالقوه صحنه را برای موج جدیدی از عفونت. در اینجا چیزی است که آنها می گویند.

واکسن اخبار: مدرن و آکسفورد آزمایش های اولیه نشان می دهد اما نتایج امیدوار کننده

وجود اخبار مثبت از دو COVID-19 واکسن نامزدها در نظر گرفته frontrunners از مدرن در آمریکا و آکسفورد در انگلستان است. اما کارشناسان هشدار داد که هر دو نشان دهنده تنها در اوایل هر چند مفید قدم در یک راه طولانی به جای قطعی اثبات این واکسن به کار خواهد کرد.

روز دوشنبه مدرن خود را اعلام کرد نامزد واکسن به نظر می رسد امن هنگامی که با توجه به هشت انسان و که در آن تحریک یک پاسخ ایمنی به SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19.

بیشتر اولیه اما اخبار مثبت بیرون آمد در هفته گذشته در مورد کانديد واکسن از Jenner موسسه در دانشگاه آکسفورد در انگلستان است. اما اطلاعات منتشر شده در هفته گذشته تنها در میمون و بسیار اولیه است. آن را نشان داد نامزد واکسن ناشی از یک محافظ پاسخ ایمنی در شش rhesus میمون میمون. هنگامی که ما دریافت یک واکسن است که می شود آن را برای اولین بار ؟ جزئیات بیشتر.

– الیزابت Weise

خواهد MLB را 67-صفحه ایمنی و سلامت پروتکل نگه داشتن بازیکنان بی خطر است ؟

MLB و لیگ بازیکنان بیس بال انجمن در حال برنامه ریزی برای از سرگیری مذاکرات این هفته با شاید بزرگترین مانع بودن اقتصادی به عنوان صاحبان بپرسید بازیکنان به فرض بخشی از ریسک مالی از بازی با طرفداران. امید هنوز هم این است که حداقل 82 به طور منظم از فصل بازی ها را می توان آغاز شده توسط ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته.

اگر بیس بال در سال 2020 ممکن است احساس بیشتر شبیه به یک بوت کمپ. بازیکنان هستند که توصیه به دوش تنها در خانه و یا در اتاق های هتل ها. بیشتر بوفه در ballpark. هیچ سونا. و تعداد زیادی از تمیز کردن عمیق.

“شما نمی توانید تغییر داشتن بچه ها برگزاری دونده در پایه اول. چگونه در مورد گیر و داوری و خمیر همه با هم در صفحه? شما نمی توانید بالا-پنج ؟ “گفت:” سنت لوئیس کاردینالز All-Star shortstop پل DeJong در 67 صفحه پیش نویس پیشنهاد از MLB که کامل و جامع از جزئیات.

– باب Nightengale

اپل بازگشایی برخی از فروشگاه ها: انتظار, ماسک متوسط چک

نگه داشتن در ذهن محلی دستورالعمل های اپل شروع به باز کردن 25 مکان در سراسر ایالات متحده است که بسته شده اند و برای دو ماه است. برخی از نقاط در فلوریدا و هاوایی و کالیفرنیا در میان اولین برای بازگشایی شده است.

هر مشتری و کارمند مورد نیاز است برای پوشیدن چهره و پوشش. اگر یک حامی ندارد یک ماسک صورت آنها داده خواهد شد و یکی رایگان توسط اپل قبل از آنها مجاز به وارد کنید.

خریداران نیز باید به یک توافق متوسط بررسی و ممکن است مجبور به انتظار در خط در خارج به عنوان شرکت محدودیت تعداد زیادی از مردم در فروشگاه های آن است. برخی از مکان ارائه خواهد شد منظقه وانت یا نمای تنها.

– Dalvin قهوه ای

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

  • ما احساس موظف به شما بگویم در مورد عبور حیوانات دکور شما می توانید در زندگی واقعی است.
  • رقص و ضد عفونی کننده دست: Wyoming باشگاه بازگشایی با ماسک در لباس حزب
  • چگونه به دوباره وارد جامعه: سوالات شما و مشاوره از کارشناسان در زندگی پست قرنطینه.
  • ‘گاو نیاز تربیت’: Coronavirus است که هدف قرار دادن صنعت گوشت تمام راه را تا به پرورش دهندگان حیوانات.
  • چگونه coronavirus باعث COVID انگشتان پا و یا از دست دادن ، در اینجا چگونه سیستم ایمنی بدن واکنش نشان می دهد.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>