Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: فشار برای واکسن شتاب; لس آنجلس اقامت در خانه می تواند تاثیر ورزش بازگشت

جان بیکن ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 5:55 PM EDT مارس 13 سال 2020کمک در راه در مبارزه با کروناویروس? ای

توسط NEWSAMINS در 24 اردیبهشت 1399

کمک در راه در مبارزه با کروناویروس? این که کار گفت: در حال شتاب در هفت یا هشت "top" واکسن داوطلبان برای مبارزه با COVID-19 در حالی که دکتر Anthony Fauci, شهادت یک واکسن بود "احتمال بیشتری نسبت به نه" در طول یک ظاهر قبل از مجلس سنا.

در ضمن یک اطلاعیه که در لس آنجلس خواهد بود و تحت اقامت در خانه سفارش برای سه ماه آینده تردید در ورزش از بازگشت به کشور گرفت. و Cal State سیستم دانشگاه گفت: آن را لغو ترین در کلاس های حضوری این سقوط باعث نگرانی برای آینده, کالج, ورزشی برای 23 مدارس نهفته از جمله فرزنو دولت ایالتی سن دیگو و سن خوزه دولت است.

در حال حاضر وجود دارد بیش از 82,000 مرگ و میر و 1.3 میلیون تایید coronavirus موارد در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. در سراسر جهان به ویروس کشته شده است تقریبا 292,000 مردم است. بیش از 4.2 میلیون نفر آلوده شده اند.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. پایین برای جزئیات بیشتر.

در اینجا برخی از مهم ترین تحولات از روز سه شنبه:

 • در طول یک جلسه در coronavirus شنبه دیابت لامار الکساندر R دنیاست. خواسته در مورد چشم انداز برای درمان یا واکسن آماده برای کالج برنامه ریزی برای شروع کلاس ها در ماه اوت است. Fauci هشدار داد که با تکیه بر چشم انداز بود "یک پل خیلی دور است."
 • Fauci می گویند واکسن بود "احتمال بیشتری نسبت به نه" اما هشدار داد در مورد چشم انداز از موج دوم ویروس در پاییز. او گفت: این مهم به منظور توسعه بهتر و تست برای شناسایی و ردیابی است که بیمار و انبار کردن لوازم اضطراری.

آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد امروز: با هیچ پایانی در چشم برای coronavirus مستند و میلیون ها نفر از آمریکایی ها هنوز هم از کار خانه دموکرات هستند پیشنهاد دور دیگری از محرک. این لایحه صرف بیش از 3 تریلیون دلار در کمک به بیکاران و کسب و کارهای کوچک.

برخی از خبر خوب: از برادوی ستاره نیک کردرو اعلام کرد شوهرش بیدار است پس از بیش از یک ماه در پزشکی ناشی از کما به علت عوارض ناشی از کوروناویروس.

فروشندگان خیابانی در سراسر ایالات متحده تقاضا حقوق و coronavirus کمک

خیابان تلوان طرفداران و فروشندگان از لوس آنجلس, شیکاگو, نیویورک و واشنگتن خواهد آمد با هم روز شنبه به صورت مجازی تاون هال برای بحث در مورد چگونه برای کمک به فروشندگان خیابانی میان شیوع کروناویروس.

چهار سازمان – لس آنجلس فروشنده خیابانی, کمپین خیابان فروشنده Association of Chicago, خیابان فروشنده پروژه در نیویورک و بسیاری از زبان یک صدا در واشنگتن, d. C. – خواهد شد در حال حاضر یک برنامه ملی با "توصیه در مورد چگونگی سیاست باید تغییر به پشتیبانی از هزاران نفر از میکرو-کارآفرینان که کمک صدها میلیون دلار به اقتصاد ما, اما به طور مداوم از سمت چپ از سیستم های پشتیبانی کسب و کار کوچک می گوید:" انتشار اخبار.

محمد Attia از فروشنده خیابانی پروژه در نیویورک گفت: ایالات متحده آمریکا امروز است که آنها خواستار آن است که دولت به "گام به گام" و فکر می کنم در مورد کارگران در اقتصاد غیررسمی.

این گروه در لس آنجلس و نیویورک و واشنگتن را راه اندازی اورژانس و امداد بودجه برای توزیع به فروشندگان است. فروشندگان از هر شهرستان نیز به اشتراک گذاری چگونه coronavirus همه گیر است و تحت تاثیر آنها را در سالن شهر.

– جسیکا فلرس

دیزنی پارک در ایالات متحده به احتمال زیاد به نیاز به ماسک زمانی که خواص بازگشایی

Facemasks انتظار می رود که اجباری برای کارگران و مهمانان زمانی که دیزنی پارک بازگشایی در آمریکا

در یک مصاحبه با CNBC منتشر شده در توییتر مدیر عامل شرکت دیزنی باب Chapek خطاب coronavirus احتیاطی مورد نیاز خواهد بود که در دوران بیماری همه گیر.

"همراه با اجتماعی فاصله یکی از چیزهایی که ما به احتمال زیاد رفتن به نیاز به ماسک برای هر دو بازیگران و مهمان" Chapek گفت.

در دیزنی لند شانگهای که بازگشایی دوشنبه دیزنی است که محدود کردن تعداد بازدید کننده نیاز به ماسک و چک کردن برای ویروس' ثبتشده تب.

– چارلز Trepany

آماندا Kloots اعلام شوهر نیک کردرو پدید آمده از کما

برادوی ستاره نیک کردرو پدید آمده از کما همسر آماندا Kloots پیروزمندانه اعلام کرد در Instagram شنبه به تکرار فریادهای "او را بیدار!" ستاره صرف بیش از یک ماه در پزشکی ناشی از کما بیش coronavirus عوارض.

"من از دکتر پرسید: امروز 'می تواند به ما می گویند که او بیدار است?'" گفت: Kloots صحبت در Instagram داستان در مورد کردرو در حالی که نگه داشتن خود را 1 سال الویس "و او بیدار است."

در طی شش هفته کردرو رو چند coronavirus عوارض از جمله قطع پا و درج یک ضربان ساز موقت.

– برایان الکساندر

لس آنجلس بسته از طریق اوت ؟ ورزش لیگ می تواند بیشتر به تعویق افتاد

بزرگترین شهرستان در کشور است که انتظار می رود به گسترش stay-at-home سفارشات به اوت انداختن شانس های متعدد ورزشی لیگ سرگیری و یا آغاز فصل در یک مدرسه مد.

لس آنجلس — صفحه اصلی به لیکرز کلیپرز, قوچ, شارژر, پادشاهان فرار, Major League Baseball All-Star Game, Sparks, کهکشان, Los Angeles, FC, USC و UCLA — را "با تمام یقین" گسترش stay-at-home سفارشات برای سه ماه آینده county health مدیر باربارا فرر گفت: یک هیئت ناظران جلسه روز سه شنبه.

که گسترش گذشته امیدوار-برای اوایل ماه جولای شروع لیگ اصلی بیس بال است پیشنهاد به بازیکنان MLB' Association, در علاوه بر این به جولای 14 همه ستاره بازی در ورزشگاه طفره زن بود که به احتمال زیاد به تعویق افتاد به هر حال.

کالیفرنیا شده است به برخی از قدیمیترین و دقیقترین stay-at-home سفارشات پس از همه گیر تسریع در ماه مارس است. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز جمعه کاسته دولت به آنچه که او به نام "مرحله اولیه 2" بازگشایی مهمترین اجازه می دهد برای خرده فروشی منظقه وانت و تحویل. مرحله 3 — که شامل امکانات ورزشی برای باز کردن بازی بدون طرفداران — خواهد شد دقیق تر کبیسه هر چند Newsom مجاز است که ممکن است وجود داشته باشد واريانس در میان فردی شهرستانهای استان است.

– Gabe Lacques

اتفاقی مسمومیت از مواد ضد عفونی کننده در ادامه به افزایش

برای دومین ماه متوالی اتفاقی مسمومیت از سوء استفاده از مواد ضد عفونی کننده, سفید کننده و دست عفونی رز در ماه آوریل نسبت به سال گذشته با توجه به آمریکایی انجمن سم مراکز کنترل.

این AAPCC ملی سم سیستم داده که خراش اطلاعات از سم کنترل مراکز در سراسر کشور شاهد افزایش 122 درصدی در گزارش موارد مسمومیت اتفاقی مرتبط با مواد ضد عفونی کننده با توجه به فوربس. که شامل 77% پرش به صورت سفید کننده و 56 درصد افزایش برای ضد عفونی کننده دست.

آنچه که معلوم است چه اثر اگر هر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در کاخ سفید جلسه توجیهی امکان ضد عفونی کننده کمک به درمان coronavirus تا به حال در موارد گزارش شده.

دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در سیستم به لغو کلاس های حضوری پاییز امسال

دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در سیستم صدراعظم تیموتی سفید اعلام کرد که در کلاس های حضوری در آن 23 دانشگاه خواهد بود لغو و جایگزین شده با آموزش آنلاین برای ترم پاییز.

حرکت اثرات مدارس مانند فرزنو دولت ایالتی سن دیگو و سن خوزه دولت است.

سفید از اعلام در جلسه با هیئت امنا و اعضای.

"این مجازی روش برنامه ریزی برای سال تحصیلی بعدی لازم است به دلیل در حال تحول داده اطراف آن پیشرفت COVID 19" سفید گفت: در این جلسه با توجه به KABC-تلویزیون در لس آنجلس.

دموکرات ها پرده از 3 تریلیون coronavirus محرک پیشنهاد

دولت های ایالتی و محلی را به اشتراک بگذارید حدود 1 تریلیون دلار در فدرال کمک به پوشش coronavirus مربوط به هزینه ها و خانواده ها را دور دیگری از پرداخت های مستقیم تحت یک محرک بیل آمریکا پرده برداری از سه شنبه.

بیش از 3 تریلیون سلامت و بهبود اقتصادی اتوبوس راه حل های اضطراری عمل می کنند یا عمل قهرمانان نیز گسترش خواهد یافت کمک های بیکاری, افزایش مواد غذایی و افزایش اضطراری کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک.

این لایحه است که به احتمال زیاد برای دریافت یک خنک دریافت در ایران-کنترل سنا که در آن رهبران باید گفت آنها می خواهند به اجازه دهید اول $2.4 تریلیون دلار از محرک های هزینه را کامل اثر قبل از حرکت یکی دیگر از اندازه گیری که شمع به این کشور را افزایش بدهی.

– Ledyard پادشاه

Walmart, باشگاه سام دادن کارکنان ساعتی coronavirus جوایز نقدی به ارزش $390M در ماه ژوئن

خارج شده و باشگاه سام در حال دادن کارکنان ساعتی دور دیگری از پاداش نقدی. خرده فروشان اعلام کرد: به منظور آنها را به پاداش با ارزش بیش از $390 میلیون ترکیب در ماه ژوئن به همه ساعتی ایالات متحده کارکنان "به رسمیت شناختن آنها کمک های بسیاری به جوامع در سراسر کشور بی سابقه ای در طول این زمان."

پاداش 300 دلار برای کارگران تمام وقت و 150 دلار به صورت پاره وقت ساعتی و موقت همکاران که کار در فروشگاه های باشگاه های زنجیره تامین و دفاتر اگر آنها شاغل هستند که از ژوئن 5.

خرده فروشان قبلا به کارکنان پاداش نقدی به ارزش یک ترکیب $365 میلیون آوریل 2 و دست از فصلنامه پاداش به ارزش $180 میلیون در ماه در اوایل مارس 30.

– کلی Tyko

آنچه شما نیاز به دانستن از سنا coronavirus شنوایی

Dr. Anthony Fauci از موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, موسسه ملی بهداشت; غذا و دارو کمیسر دکتر استفان هان; سر از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دکتر رابرت Redfield و Adm. برت Giroir این کوروناویروس "تست تزار" در وزارت بهداشت و خدمات انسانی همه شهادت دادند در طول یک شنبه مجلس سنا در جلسه در coronavirus پاسخ.

 • رند پل سناتور. R-Ky. برخورد با Fauci بیش از مدرسه reopenings و گفت: فرزند مير ناشی از این ویروس در کمتر از بزرگسالان است. "تا آنجا که من به شما احترام بگذارند دکتر Fauci, من فکر نمی کنم شما پایان همه" پل گفت. "من فکر نمی کنم شما یک نفر که می شود تصمیم گیری کند."
 • سناتور. Tim Kaine, D-Va., برجسته تفاوت در چگونه کره جنوبی و ایالات متحده آمریکا در پاسخ به کروناویروس گفت: "ما باید یک راه طولانی برای رفتن." زمانی که Kaine خواسته در مورد شمار کشته شدگان Fauci گفت: "یک مرگ و میر بالا که در هر صورت یا فرم در ذهن من غیر قابل قبول است."
 • سناتور. کریس مورفی, D-Conn., با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای خودداری از راهنمایی دقیق از کشورهای در مورد نحوه بازگشایی اقتصاد خود گفت: اطلاعاتی که ارائه شده بود "با عنوان جرم جنایی مبهم است." در پاسخ Redfield گفت: ارشاد منتشر خواهد شد "به زودی."
 • وقتی پرسید که توسط سناتور. الیزابت وارن د-توده, آیا این ویروس موجود Fauci گفت: ایالات متحده به رهبری بود "در مسیر درست" اما "ما لازم نیست که آن را به طور کامل تحت کنترل است."
 • Fauci گفت که در حالی که بیماران تحت درمان با Remdesivir بهبود 31 درصد سریعتر او تاکید کرد که نتیجه این بود: "از نظر آماری معنیدار اما واقعا جدی است."

– بارت یانسن مورین Groppe و ویلیام Cummings

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

 • پیام های مخلوط: Fauci و تهمت های متفاوت دیدگاه درباره نحوه رسیدگی به بازگشایی این کشور است.
 • بازیکنان NBA می خواهید پشت در دادگاه: اتحادیه بررسی می یابد حمایت قاطع برای شروع مجدد فصل است.
 • همه گیر ممکن است فقط شروع کار: 70% از ما می تواند تبدیل به آلوده یک کارشناس هشدار می دهد.
 • تست به روز رسانی: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ما منتقل خواهد شد 10 میلیون coronavirus آزمون این هفته است.
 • به سینما در خطر است ؟ تاثیر برای صنعت سرگرمی می تواند گسترده اگر مستند همچنان ادامه دارد.

52 کودکان مبتلا به سندرم التهابی در شهر نیویورک

در شهر نیویورک 52 کودکان تشخیص داده شده اند با کودکان نادر سندرم احتمالا مربوط به کروناویروس, شهردار, بیل د Blasio روز سه شنبه گفت. یکی دیگر از 10 مورد انتظار, او گفت:, و یک کودک مرده است.

کودکان در جای دیگر در آمریکا و در اروپا نیز در بیمارستان بستری شده است با این بیماری شناخته شده به عنوان کودکان چند سیستم التهابی سندرم است.

"آن را جدی آن را با صراحت ترسناک" د Blasio گفت: "و من می خواهم برای گفتن به پدر و مادر در خارج وجود دارد اگر شما در حال شنیدن این اطلاعات در مورد اطفال چند سیستم سندرم التهابی و آن را برای تلفن های موبایل ترسناک آن صدای ترسناک است."

ووهان برنامه در سطح شهرستان آزمون برای همه 11 میلیون نفر

بیش از 10 روز دوره چینی در شهر ووهان برنامه ای برای اداره coronavirus آزمون برای همه ساکنان با توجه به رویترز که به استناد یک سند داخلی.

هر منطقه خواسته شد تا با ارسال سه شنبه یک برنامه ریزی دقیق برای, چگونه آن را می تواند انجام تست جامع در مناطق مربوطه خود را. با توجه به اخبار بی بی سی در این سند آمده است که ساکنان مسن و پرجمعیت مناطق باید در اولویت قرار گیرد برای تست. در این سند اشاره به آزمایش طرح به عنوان "10 روز نبرد."

ووهان شد اولین کانون جهانی به رنج می برند شیوع کروناویروس, گزارش یک خوشه از موارد جدید بیش از آخر هفته. ووهان برداشته سخت مستند در 8 آوریل. با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد, هوبئی استان که در ووهان واقع شده است گزارش کرده 68,134 موارد که از صبح روز سه شنبه با 4,512 مرگ و میر.

بیشتر COVID-19 سرفصل های از ایالات متحده آمریکا امروز

 • 'عملی' سقوط: NFL بازگشت به میدان ممکن است اگر همه چیز به خوبی.
 • چه اجتماعی فاصله قوانین در دولت ؟ در اینجا این است که چگونه امریکا بازگشایی میان شیوع کروناویروس.
 • تاپیک جهانی تمام کردن مسابقه برای ایجاد یک واکسن. در اینجا آخرین تحولات.
 • به دنبال کاغذ توالت دستمال مرطوب ضد عفونی کننده و یا ضد عفونی کننده دست? سعی کنید دادوستد در Facebook و همسایه.
 • بازار سهام بهتر از اقتصاد در حال حاضر. اما چرا ؟
 • واقعیت بررسی: سالانه مرگ و میر coronavirus هنوز نمی تواند محاسبه شود در مقایسه.

کمک: آسوشیتد پرس

آخرین مطالب