Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: Hairstylist ممکن است در معرض 91 مردم; عکاس افتخارات جانبازان که درگذشت از COVID-19

فضل Hauck ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 7:45 AM EDT 24 مه سال 2020مقامات بهداشت خواسته بودند احتیاط بیش ا

توسط NEWSAMINS در 4 خرداد 1399

مقامات بهداشت خواسته بودند احتیاط بیش از آخر هفته روز یادبود که میلیون ها نفر از آمریکایی ها شروع به ظهور از اقامت در خانه سفارشات و با هم با دوستان و خانواده.

بسیاری از رهبری به سواحل و پارک ها. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ضربه گلف است. یک عکاس جشن تعطیلات با استفاده از یک پروژکتور به بازیگران تصاویر بر روی خانه از خانواده هایی که از دست جانبازان به کوروناویروس.

بیش از 97,000 که مردم از این ویروس در ایالات متحده بیش از یک چهارم از 340,000 مرگ و میر در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. وجود دارد بیش از 5.3 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان با 1.6 میلیون نفر در ایالات متحده به تنهایی.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. پایین برای جزئیات بیشتر.

در اینجا برخی از نکات برجسته به دانستن یکشنبه:

  • یک میسوری hairstylist خدمت 84 مشتریان بیش از هشت سال در حالی که تجربه علائم کروناویروس و در حال حاضر یک همکار بیمار است, مقامات بهداشت گفت.
  • کاخ سفید این است که معافیت های خاص خارجی ورزشکاران حرفه ای از ممنوعیت ورود به آمریکا
  • تعداد فزاینده ای از مطالعات و اطلاعات در COVID-19 مرگ و میر تایید ارتباط بین چاقی و افزایش خطر بستری شدن در میان coronavirus بیماران.
  • اسپانیا در حال برنامه ریزی برای بازگشایی بین المللی گردشگری با شروع در ماه جولای.

آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد: کلاس آنلاین در میان همه گیر به اندازه کافی سخت است. حالا تصور کنید اگر شما هنوز هم یادگیری به صحبت به زبان انگلیسی.

برخی از خبر خوب: ایالت نیویورک در روز شنبه گزارش داد که کمترین تعداد روزانه coronavirus مرگ و میر – 84 – از اواخر ماه مارس با توجه به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو. در ماه آوریل روزانه چندین مرگ عوارض پیشی گرفتن از 1000.

بیمار hairstylist ممکن است در معرض 91 مردم

یک میسوری hairstylist خدمت 84 مشتریان بیش از هشت سال در حالی که تجربه علائم کروناویروس و در حال حاضر یک همکار بیمار است, مقامات بهداشت گفت.

اسپرینگفیلد-شهرستان گرین وزارت بهداشت اعلام کرد در Facebook پست شنبه که 56 بزرگ دیگر کلیپ های مشتریان بالقوه در معرض دوم سبک.

اعلام این خبر یک روز پس از وزارت بهداشت و درمان مدیر رس گودارد گفت: در یک جلسه توجیهی که برای اولین بار سبک به بیمار کار کرده هشت روز از مارس 12 مه 20, تنها با 18 ، همکار و سپس مشغول به کار پنج نوبت از مارس 16 تا 20 در حالی که تجربه بسیار خفیف علائم.

همه از دو سبک مشتریان عینک ماسک و تست خواهد شد. صاحب بزرگ کلیپ در بیانیه ای گفت که این سالن بسته خواهد شد تا زمانی که آن می رود از طریق مطابق با اصول بهداشتی و تمیز کردن عمیق.

دو مورد آمده تنها چند روز پس از مقامات شهرستان اعلام کرد قصد دارد برای استراحت و حتی بیشتر فاصله مورد نیاز و حدود یک هفته پس از وزارت بهداشت و درمان آغاز شده و شاهد هجوم سفر جدید-مرتبط با عفونت.

– آسوشیتد پرس

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت معاف خارجی در ورزشکاران از ورود بان کی مون

وزیر امنیت داخلی چاد گرگ امضا منظور جمعه که معاف خاص خارجی ورزشکاران حرفه ای از ممنوعیت ورود به آمریکا

"حرفه ای, رویدادهای ورزشی, ارائه بسیار مورد نیاز از مزایای اقتصادی, اما به همان اندازه مهم است که ما با جامعه و غرور ملی و وحدت" گرگ گفت: در آزادی مطبوعات. "در محیط امروز آمریکایی ها باید ورزش خود را. از آن زمان به بازگشایی اقتصاد و از آن زمان ما ورزشکاران حرفه ای به کار می کنند."

این منظور نیز معاف ورزشکاران, کارکنان, تیم لیگ برتر و رهبری همسران و وابستگان از ورود محدودیت.

منظور امر به لیگ اصلی بیس بال انجمن ملی بسکتبال زنان National Basketball Association, the Professional Golfers' Association, تور, بانوان انجمن گلف حرفه ای تور لیگ ملی هاکی انجمن تنیس حرفه ای تنیس زنان انجمن.

اسپانیا به بازگشایی مرز در ماه جولای

نخست وزیر پدرو سانچز روز شنبه اعلام کرد که این کشور می تواند به بین المللی گردشگری با شروع در ماه جولای مادرید-بر اساس گزارش روزنامه ال پایس و رویترز گزارش داد.

"اسپانیا نیازهای گردشگری و گردشگری نیاز به امنیت" سانچز گفت.

با توجه به بار مالی گردشگری حساب برای 12 درصد از اسپانیا تولید ناخالص داخلی. این کشور از 80 میلیون ها نفر از گردشگران هر سال است.

بقیه اروپا نمی بازگشایی تا پس از 15 ژوئن و احتمالا بعد از آن برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا.

– Jayme Deerwester

رئیس دادگستری به 2020 فارغ التحصیلان: 'شما تست خواهد شد'

در مجازی شروع آدرس به پسرش دبیرستان, کلاس, رئیس دادگستری ایالات متحده رابرتز, جان G. جونیور گفت: فارغ التحصیلان به درک خود را "واقعی دستاوردهای" در حالی که آماده شدن برای آزمایش توسط یک "نامطلوب و غیر منتظره جهان است."

"من فکر می کنم این بیماری همه گیر در جهان است راه گفت: به مردم شما را در اتهام" او گفت:. "همه گیر شده سوراخ توهم ما را از یقین و کنترل است."

مانند بزرگترین نسل که مبارزه در جنگ جهانی دوم رابرتز گفته است که آنها در میان "یکی از مهمترین چالش کشیده" فارغ التحصیلی کلاس. او آنها را تشویق به ادامه و با تواضع و محبت و شجاعت. "همه گیر باید آموزش ما حداقل این است که" او گفت:.

در میان جدی هشدار و مشاوره رابرتز همچنین اضافه شده یک بیت از deadpan طنز. "در حال حاضر به عنوان برای کار از راه دور, از من خواسته شد که آیا قضات شرکت کننده در استدلال از خانه های خود می پوشند جامه," او گفت:. "من نمی دانم اگر این فرد درخواست قضایی و یا حمام."

عمومی, سخنان رهبری به فلوریدا داده متصدی شلیک

زنی که مطرح شده سوال در مورد فلوریدا COVID-19 داده ها پس از سقوط به عنوان داده ها را متصدی شده بود مواخذه چندین بار و در نهایت اخراج به دلیل نقض در بخش بهداشت و درمان سیاست های عمومی اظهارات در مورد اطلاعات, دولت, سوابق نشان می دهد.

Rebekah جونز' نظرات در طول هفته گذشته و نیم در ایمیل به محققان, مصاحبه با یک تعداد انگشت شماری از رسانه ها و پست های وبلاگ به دنبال ایجاد شک و تردید در مورد اعتبار داده حالا که او دیگر در آن نقش.

مقامات بهداشتی دولت قاطعانه انکار هر گونه موضوع را با اطلاعات دقت به رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به دنبال ایجاد یک data-driven case for a step-by-step بازگشایی دولت را کتک اقتصاد زیر امن تر-در-خانه سفارشات. خواه فرماندار شدت انتقاد کرد در یک کنفرانس خبری در اوایل این هفته گفت: جونز به حال یک الگوی از "نافرمانی" و باید اخراج ماه پیش.

– آسوشیتد پرس

چاقی باعث افزایش خطر ابتلا به COVID-19 شدت مطالعات نشان می دهد

این شرایط مزمن است که افزایش خطر ابتلا به بیماری های جدی و مرگ COVID-19 هستند و در حال حاضر به خوبی شناخته شده: دیابت و بیماری های قلبی فشار خون بالا و مسن تر از 65. چاقی کمتر شناخته شده یا قابل درک است اما تعداد فزاینده ای از مطالعات و اطلاعات در COVID-19 مرگ و میر تایید لینک.

وزن اضافی در افراد 40-به علاوه BMI محدوده که قرارداد COVID-19 افزایش شانس آنها نیاز به بستری شدن در بیمارستان به احتمال زیاد در واحد مراقبت های ویژه. همچنین مانع توانایی پزشکان برای درمان آنها به خصوص با هواکش پزشکان می گویند. اینجا بیشتر بخوانید.

– Jayne O'donnelltinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن