Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: دادگاه اعتصاب پایین ویسکانسین اقامت در خانه سفارش مت دیمون دختر تا به حال ویروس در اوایل' و بهبود

جان بیکن ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 6:40 PM EDT مارس 14 سال 2020ویسکانسین دیوان عالی کشور زده کردن دول

توسط NEWSAMINS در 25 اردیبهشت 1399

ویسکانسین دیوان عالی کشور زده کردن دولت stay-در-خانه نظم دراماتیک ترین ایالت شکست و در عین حال در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus توسط بسته شدن کسب و کار و محدود کردن تجمعات.

این حرکت را افزایش می دهد احتمال این که مقامات محلی ممکن است خود به خود محدودیت منجر به یک درهم آمیخته از سیاست با قوانین مختلف به طور قابل توجهی از یک شهرستان به بعد. در همین حال کشورهای دیگر در سراسر کشور شده اند به طور مداوم تنظیم مقررات خود را در تلاش برای پهن کردن منحنی ویروس در حالی که محدود کردن ویرانگر اقتصادی خرید اینترنتی.

در حال حاضر وجود دارد بیش از 84,000 مرگ و میر و تقریبا 1.4 میلیون موارد تایید شده در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. در سراسر جهان به ویروس به کشته شدن بیش از 297,000 مردم و آلوده بیش از 4.3 میلیون نفر است.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. پایین برای جزئیات بیشتر.

در اینجا برخی از مهم ترین تحولات از پنج شنبه:

  • امریکا dispiriting هفتگی شمارش COVID-19-مربوط به اخراج است به احتمال زیاد برای اضافه کردن میلیون ها نفر بیشتر پنج شنبه, گرچه این رقم انتظار می رود برای ادامه به سقوط.
  • برخی از داده های داشبورد به نظر می رسد نشان می دهد روزانه متحده تلفات مسطح است. در همان زمان کارشناسان پیش بینی می کنند این ویروس کشتن ده ها هزار نفر بیشتر مردم در ماه های آینده.

آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد پنج شنبه: شما باید پوشیدن دستکش ، هیچ. آن را تنها گسترش میکروب ها.

برخی از خبر خوب: این تصویری از 200 بز رومینگ خیابان های کالیفرنیا آزادانه شما را به لبخند.

AAU جوانان مسابقات والیبال هنوز هم برنامه ریزی شده بود در ماه ژوئن

این کشور بزرگترین جوانان مسابقات والیبال که میزبان هزاران نفر از دختران و پسران است که هنوز هم برنامه ریزی شده برگزار می شود, ماه آینده در اورلاندو با وجود نگرانی در مورد کوروناویروس. آماتور ورزشی اتحادیه رویداد برجسته 2,800 تیم در تابستان گذشته و درو حدود 110,000 بازدید کنندگان به شهرستان بیش از 12 روز است.

این AAU در انتشار اخبار گفت که "ایمنی از شرکت کنندگان در بالاترین اولویت ما است" و "ما این تصمیم را به آرامی." در این بیانیه همچنین روشن ساخته شده است وجود دارد یک انگیزه مالی در معرض خطر با توجه به اهمیت این رویداد به اقتصاد محلی.

در میان اقدامات احتیاطی: وجود خواهد داشت هیچ تیم های بین المللی در این سال و متوسط چک خواهد نهاد قبل از رقابت. والیبال و دادگاه را به طور منظم بررسی شود. Handshakes خواهد بود دلسرد شده است. دادگاه خواهد بود فاصله دورتر از هم جدا. هر تیم خواهد بود محدود به یک حزب از 30 نفر از جمله 15 بازیکن پنج مربیان و 10 chaperones.

تام Chris Chavez

ویسکانسین دیوان عالی کشور در افغانستان فرماندار اقامت در خانه سفارش

اقامت در خانه سفارش صادر شده توسط دولت از فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers زده شده است توسط دولت در دیوان عالی کشور است.

Evers به دنبال گسترش محدودیت در ساکنان از طریق پایان ماه مه به توقف گسترش coronavirus در دولت است. قانونگذاران جمهوریخواه کنگره اعتراض به دلیل تاثیر بر اقتصاد است.

در اکثر نظر رئیس دادگستری صبر Roggesack تعیین گروه خدمات بهداشتی و درمانی, منشی, Andrea نخل باید صادر دولتی از جمله محدودیت از طریق یک فرایند شناخته شده به عنوان قانون ساخت که به قانونگذاران وتو بیش از سازمان سیاست.

حاکم را مجبور فرماندار دموکرات و جمهوری خواه کنترل مجلس قانونگذاری به کار با هم در وزارت امور خارجه در پاسخ به این اببس و جریان از شیوع – پویا دو طرف باید به ندرت قادر به رسیدن به قبل از.

– مولی بک, Milwaukee Journal Sentinel

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: مدارس باید کاملا باز' در این پاییز

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه گفت: Dr. Anthony Fauci نمی دهد "پاسخ قابل قبول" در هنگام گفتن سناتور شنبه که وجود دارد هیچ پاسخ آسان در, آیا مدارس می تواند بازگشایی این سقوط.

"من فکر می کنم شما باید کاملا باز در مدارس" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه با فرمانداران کلرادو و داکوتای شمالی در کاخ سفید است. "من نمی در نظر گرفتن کشور ما در آینده اگر مدارس تعطیل هستند."

نظرات خود را پس از یک کمیته مجلس سنا شنوایی است که در آن Fauci ارائه شده بسیار starker چشم انداز در coronavirus از آنچه ارائه شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور شده است مشتاق به بازگشایی بخش هایی از زندگی عمومی و در روز چهارشنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس صحبت کرد توسط ویدئو کنفرانس با بیش از ده دانشگاه رهبران در مورد گرفتن دانش آموزان و برگشت در محوطه دانشگاه.

– مورین Groppe

مطالعه جدید نشان می دهد کودکان و نوجوانان به عنوان امن; نیوجرسی می بیند 18 کودکان مبتلا به سندرم التهابی

کودکان نه به عنوان امن از بیماری شدید ناشی از رمان coronavirus همانطور که در ابتدا فکر می کردم با توجه به تحقیقات جدید و تجربه بالینی است که ممکن است پیامدهای برای تصمیم گیری در مورد بازگشایی مدارس و مراکز مراقبت روزانه.

نگرانی های رو به افزایش در مورد کوچک اما رو به رشد تعداد کودکان بستری با کروناویروس مرتبط با سندرم التهابی شبیه به کاوازاکی بیماری است. نیوجرسی دولت کمیسیون بهداشت و درمان جودیت Persichilli روز چهارشنبه گفت که دولت در حال بررسی است و 18 مورد از سندرم التهابی در کودکان در سن 3 تا 18.

و یک مطالعه جدید مستروف توسط یک راتگرز محقق توصیف 48 کودکان بستری برای COVID-19 در اطفال در بخش مراقبت های ويژه در سراسر کشور در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر.

حداقل 118 کودکان — 100 در نیویورک و 18 در نیوجرسی – شناسایی شده اند از اواسط ماه مارس با به تازگی به رسمیت شناخته شده سندرم است که می تواند باعث تب بالا و خارش, درد شکم, فشار خون پایین و در برخی از موارد, قلب, کبد و یا نارسایی کلیه. بسیاری از کسانی که در بیمارستان بستری مبتلا به سندرم در نیوجرسی قبلا سالم است.

– Lindy Washburn

مت دیمون نشان می دهد دختر خود را به حال ویروس در اوایل'

بازیگر مت دیمون نشان داد او دختر بزرگش بود coronavirus در شهر نیویورک در حالی که بقیه Damons قرنطینه در ایرلند.

این بازیگر 49 شده بود در دوبلین تیراندازی ریدلی اسکات "آخرین دوئل" زمانی که کشور شروع به تعطیل بیش از coronavirus نگرانی. او همراه با همسر لوسیانا باروسو و کودکان, ایزابلا, 13, Gia, 12 و استلا 9 ماند در ایرلند در حالی که 20 سال, کالج, دانشجو, Alexia ماند stateside.

"او را در شهر نیویورک و او تا به حال COVID واقعا در اوایل روز همراه با او هم اتاقی و هم از طریق آن خوب" دیمون گفت دوبلین ایستگاه رادیویی Spin 1038 در یک مصاحبه مشترک چهار شنبه. "ما دوباره با او در پایان ماه. اما همه خوب بدیهی است که لوسی مامان و من مامان – این ترسناک است که برای نسل است."

– هانا Yasharoff

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

  • کارشناسان فشار برای تست های بیشتر: پنل می گوید کنگره که نزدیک به یک میلیون و آزمایشات مورد نیاز در ایالات متحده برای باز کردن با خیال راحت.
  • '50 متحده و 50 روش مختلف:' متحده تقلا برای استخدام COVID-19 تماس با ردیاب.
  • پارک ملی reopenings: گراند کانیون است که مجموعه ای به بازگشایی جمعه با برخی از محدودیت.

مطالعه می یابد گربه می گرفتن COVID-19 ممکن است قادر به انتقال به دیگر گربه ها

یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند یافت که گربه "به آسانی می توانید تبدیل شدن به آلوده" با کروناویروس و ممکن است قادر به عبور از آن به گربه های دیگر.

استاد Pathobiological علوم در دانشگاه ویسکانسین دانشکده دامپزشکی Yoshihiro Kawaoka چراغ مطالعه. در آن محققان اداره ویروس بوده و جدا شده از انسان بيمار به سه گربه. بعد محققان از شناسایی این ویروس در دو تا از گربه ها با استفاده از سواب بینی. روز سوم آنها شناسایی این ویروس در همه گربه.

روز پس از اجرای این ویروس برای اولین بار از سه گربه و محققان قرار می گیرد یکی دیگر از گربه در هر یک از قفس خود را. محققان نمی اداره coronavirus به تازگی اضافه شده گربه. در عرض دو روز یکی از گربه جدید بود ریختن ویروس و در شش روز تمام گربه ها انجام شد ،

بیشتر COVID-19 سرفصل های از ایالات متحده آمریکا امروز

  • تقریبا همه بچه ها قابل درمان هستند': آنچه والدین باید در مورد می دانیم جدید COVID مربوط به بیماری التهابی.
  • بازیکنان NBA می خواهید پشت در دادگاه: اتحادیه بررسی می یابد حمایت قاطع برای شروع مجدد فصل است.
  • تست به روز رسانی: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ما منتقل خواهد شد 10 میلیون coronavirus آزمون این هفته است.
  • چه اجتماعی فاصله قوانین در دولت ؟ در اینجا این است که چگونه امریکا بازگشایی میان شیوع کروناویروس.
  • به دنبال کاغذ توالت دستمال مرطوب ضد عفونی کننده و یا ضد عفونی کننده دست? سعی کنید دادوستد در Facebook و همسایه.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن