Coronavirus برگ و انگلستان بالا آمار حدس زدن نرخ تورم عنوان قیمت موهایشان پیمانه نیم لیتری و یک مقدار بی سابقه ای از اطلاعات در دسترس نیست

Coronavirus را ترک کرده است و انگلستان آمار مسئول محاسبه تورم حدس زدن در تعداد بی سابقه ای از قیمت ها همانطور

توسط NEWSAMINS در 18 اردیبهشت 1399

Coronavirus را ترک کرده است و انگلستان آمار مسئول محاسبه تورم حدس زدن در تعداد بی سابقه ای از قیمت ها همانطور که بارها آژانس های مسافرتی و آرایشگری بسته اند تا مغازه.

دفتر آمار ملی (ONS) را ورودی حدس بزند و بر اساس بهترین اطلاعات در دسترس آن را به عنوان تلاش می کند به نمودار تورم که اقدامات چقدر قیمت ها در حال تغییر است.

U. s. اداره آمار نیروی کار که همچنین آهنگ های تورم ممکن است مجبور به در نظر گرفتن یک راه حل مشابه به عنوان مدارس و رستوران ها و کسب و کار بسته شده با توجه به کوروناویروس.

جزئیات:u. k. تورم قطره به 1.5 درصد در ماه مارس

مایکل Hardie, فایرفاکس سر از تورم گفت: MarketWatch: "ما سخت در حال کار برای تولید بهترین ممکن است تورم تخمین می زند در شرایط فعلی."

برای ماه آوریل در حدود 16 ٪ از سبد اقلام مورد استفاده برای اندازه گیری تورم در دسترس بود از جمله پردازنده, هواپیما, غذا, غذای آماده چای و سینما, پاپ کورن. این یک رکورد است و می تواند یک نگرانی برای بانک مرکزی انگلستان که متکی بر اطلاعات دقیق مانند نرخ تورم را به تصمیم گیری های کلیدی مانند تنظیم نرخ بهره.

بانک مرکزی انگلیس سیاست های پولی کمیته که مجموعه انگلستان نرخ بهره در ملاقات روز پنج شنبه صبح نگه داشتن نرخ ثابت است.

جزئیات:سهام اروپا افزایش, افزایش توسط خرده فروشان با مخابرات در واکنش به خبر

مشکل بوجود آمده چرا که فایرفاکس معمولا می فرستد از مردم با پای پیاده به جمع آوری قیمت آن 'سبد' استاندارد مجموعه ای از آیتم ها, اما چون مردم خود جدا نمی توانند ترک خانه های خود. آنها را جمع آوری قیمت ها از خانه نیم تا خرده فروشان و اسکن وب سایت ها. که در آن این امکان پذیر نیست که فایرفاکس را به آن تکیه می کنند در بهترین حدس می زنم.

"برای آیتم هایی که در دسترس نیست به فایرفاکس خواهد شد', impute,' بر اساس تیتر نرخ تورم است. این ساده ترین روش است که می آید به عنوان نزدیک که ممکن است برای تأمل است که عرضه برخی کالاها و خدمات قطع شده است" گفت: Hardie.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن