Coronavirus: Fauci می گوید حضور در تظاهرات و اعتراضات است ‘خطرناک’ به عنوان برگ برنده برنامه بازگشت به مبارزات انتخاباتی

واشنگتن – ملت بیماری های عفونی متخصص هشدار داد در روز جمعه که حضور در حوادث در مقیاس بزرگ مانند تجمعات انتخاباتی است “خطرناک” و “خطر” با استناد به بلندی بیماری همه گیر کوروناویروس تنها چند روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که بازگشت به مبارزات انتخاباتی آغاز هفته آینده.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی ابراز نگرانی برای مردم به حضور در تظاهرات گسترده در سراسر کشور, لمس کردن با مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک سفید, مینه سوتا, افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. Fauci گفت که در حالی که او می داند که چرا مردم احساس می کنند مجبور به حضور در تظاهرات و پخش مسری بیماری تنفسی در چنین حوادث در مقیاس بزرگ به شمار یک تهدید واقعی است.

“شما می دانید, آن را یک خطر برای افرادی که در حال تلاش برای کنترل تظاهرات گفت:” ABC جاناتان کارل در “نیروگاه سیاست” پادکست. “و این یک خطر برای افرادی که در حال نشان دادن. بنابراین در پایان روز آن است که یک روش خطرناک است.”

وقتی پرسید که آیا او به گسترش است که توصیه به آمریکایی ها که می خواهند به شرکت در یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن آینده تظاهرات از جمله هفته آینده برنامه ریزی شده تجمع در Tulsa, اوکلاهما, Fauci گفت: بله.

“من سازگار است. من استیک با آنچه که من می گویند” او گفت:.

Fauci, یک عضو از کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی تصریح کرد دستورالعمل از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در محدود کردن گسترش COVID-19 اضافه کرد که امن ترین عمل است به “اجتناب از مکان های شلوغ به پوشیدن ماسک در هر زمان که شما خارج است. و اگر شما می توانید هر دو را انجام دهد جلوگیری از جماعت مردم و انجام ماسک فوق العاده است.”

“هنگامی که شما شروع به شعار و فریاد و حتی غریزه است به جلو و ماسک کردن که شما می بینید نیست که به دلیل وجود یک خطر وجود دارد و این یک خطر واقعی است.”

Fauci نظر می آیند به عنوان رئیس خود را مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال بی اهمیت جلوه دادن تهدید حیات این ویروس به عنوان متحده شروع به شل شدن محدودیت در محل قرار داده و در ماه مارس برای جلوگیری از گسترش COVID-19. در اوایل این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او را احیای مبارزات انتخاباتی خود را آغاز تظاهرات در تاریخ 19 ژوئن در تولسا حتی به عنوان برخی از ایالت ها همچنان به افزایش موارد در سراسر کشور است.

بیشتر: چرا متحده شاهد یک افزایش ناگهانی در coronavirus موارد ؟ در اینجا چیزی است که کارشناسان می گویند

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است بازی کردن تهدید از coronavirus صفحه ثبت نام به صورت رایگان بلیط به تولسا تجمع می آید با مسئولیت چشم پوشی است که می گوید این کمپین و یا احزاب دیگر در ارتباط با این رویداد جمعه آینده نمی تواند در قبال قرار گرفتن در معرض coronavirus. کمپین مقامات مورد بحث ارائه ضد عفونی کننده دست و ماسک در عرصه که دارای 19000 نفر است.

Coronavirus موارد در اوکلاهما کاهش یافته و در ماه مه اما باید مشخصی در طول هفته گذشته. اوکلاهما امور خارجه, وزارت بهداشت, گزارش 222 جدید COVID-19 نفر از سراسر کشور جمعه آوردن تعداد کل دولت را در موارد مثبت به 7,848.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن به جنبش در آوردن خشم با برنامه ریزی برای Juneteenth تجمع در Tulsa, سایت بزرگ قتل عام آمریکایی های آفریقایی تبار

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او قصد دارد برای برگزاری تظاهرات در آریزونا و فلوریدا دو کشور که به تازگی دیده می شود یک چشم انداز مثبت در COVID-19 موارد است.

ایالات متحده پیشی گرفته 2 میلیون COVID-19 مورد در اوایل این هفته با بیش از 114,000 مرگ و میر گزارش شده است. مقامات بهداشتی هشدار می دهند چنین مقیاس بزرگ می تواند منجر به یک ویروس تجدید حیات.

Fauci قبلا برجسته صدا در coronavirus نیروی کار جلسات دیده شده است کمتر از آنجایی که کاخ سفید به طور چشمگیری کاهش یافته است این گروه عملیات. یک بار روزانه coronavirus نیروی کار جلسات را متوقف کرده اند و از آنجا به کاخ سفید منتقل شده توجه خود را به ترویج یک بهبود اقتصادی. Fauci گفته کارل او نیست ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن از هفته گذشته اما نیروی کار مقامات در تماس باقی می ماند.

“ما نه پرتاب در حوله,” او گفت:.

در اوایل این هفته Fauci گفت: سالانه کنفرانس بیوتکنولوژی مدیران thatSARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 شد و خود را “بدترین کابوس” با توجه به این که آن را شروع به پریدن کرد و از حیوانات بسیار مسری و کشنده است.

در حالی که یک واکسن نیست و انتظار می رود تا 2021, Fauci روز جمعه گفت که او انتظار دارد که یک مشخص خواهد شد تا پایان سال است. توصیه های خود را برای آمریکایی ها این است که به طور کامل خود منزوی و یا رد اقدامات ایمنی اما به عام مراحل مانند پوشیدن یک ماسک و اجتناب از جمعیت.

“پیام من برای مردم لطفا به قطع در آن وجود دارد. ما را از این طریق دریافت کنید. این به پایان خواهد رسید گفت:” ABC. “آن را به پایان خواهد رسید و با ترکیبی از بهداشت عمومی اقدامات و در نهایت علم در آینده و گرفتن راه حل های با دوام مانند درمان و واکسن.”

کمک: Michael Collins

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de