نقشه برداری coronavirus اعداد در سراسر ایالات متحده آمریکا نشان می دهد استارک تغییرات در موارد گزارش شده در بین شهرستانهای جدا شده توسط دولت خطوط.

را سندی شهرستان در داکوتای جنوبی که در آن بیش از 2100 موارد مثبت را ساخته اند آن را به یک نقطه داغ برای رمان coronavirus. فقط شرق در سراسر مرز به مینه سوتا سنگ و Pipestone شهرستانهای گزارش تنها تعداد انگشت شماری از موارد.

همراه لوئیزیانا غربی مرز ده صوت و Caddo parishes گزارش صدها نفر از COVID-19 بيمار. در عین حال اعداد نشان می دهد که ویروس به سختی عبور به شهرستانهای بیش از تگزاس خط.

ایالات متحده آمریکا امروز شبکه تجزیه و تحلیل COVID-19 مورد شمارش مشابه در بر داشت نابرابری همراه پنسیلوانیا شمال شرقی مرز نیویورک در گوشه اتصال وایومینگ و یوتا و که در آن می سی سی پی در دیدار لوئیزیانا. این تحلیل بر این واقعیت است که نقص با تست و دقیق مورد گزارش منجر به غیر قابل اعتماد اطلاعات است که می تواند این تصور نادرست است که برخی از مناطق کمتر آسیب دیده توسط ویروس.

مقامات دولتی استناد مورد شمارش به عنوان یکی از عوامل موثر در وزن یک دولت توانایی با خیال راحت به بازگشایی در برابر خطر ایجاد سنبله در عفونت. کسانی که تصمیم گیری خواهد شد و حداقل در بخش های معیوب فرض که هر یک از آزمون های دولتی و آهنگ های این ویروس با همان سعی و کوشش.

ایالات متحده آمریکا امروز تحلیل از استان ها در امتداد مرزهای دولتی نشان می دهد که همیشه اتفاق می افتد.

“تفاوت در نرخ به معنای واقعی کلمه در سراسر دولت, خطوط در حال کار سحر و جادو سپر” گفت: Jay Wolfson ارشد کاردانی دین از Morsani دانشکده پزشکی در دانشگاه فلوریدای جنوبی در تمپا. “این در مورد کمبود استاندارد و دقیق و مطابق گزارش توسط دولت های محلی و ایالتی.”

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: مناطق باید تصمیم گیری در مورد شل شدن محدودیت بر اساس “data-driven شهرستان-توسط-شهرستان رویکرد است.” تگزاس و فلوریدا گرجستان و اوکلاهما در میان متحده آغاز شده است که اجازه می دهد تا غیر ضروری کسب و کار برای بازگشایی شده است.

هر دولت گزارش استاندارد و تست قابلیت های متفاوت و حتی شهرستانهای درون همان دولت می تواند متفاوت باشد.

مقامات بهداشت عمومی هشدار می دهند این ویروس احتمالا جاروب را در بسیاری از این جوامع که در آن اعداد نشان می دهد در غیر این صورت. آنها از ترس مصنوعی پایین شمارش را به مقامات دولتی و ساکنان یک از امنیت کاذب در مورد بازگشایی و جسارت از خود و قرنطینه.

“ما اصلا حس خوبی از چگونه بسیاری از مردم مبتلا هستند” گفت: Jorge سالیناس اپیدمیولوژی بالینی دانشیار بیماری های عفونی در دانشگاه آیووا. “وجود دارد موارد بیشتر از آنچه که رسما گزارش شده است.”

اطلاعات شیرجه: Spike آمریکا در مرگ و میر و موارد پرچم به عنوان ذات الریه نشان می دهد و حتی بیشتر COVID-19 تاثیر

در این آزمون که نبود: چگونه مقامات فدرال گمراه دولت از دانشمندان و از خط خارج بهترین شانس در مهار

تست وقفه در شرق تگزاس

تفاوت در گزارش coronavirus فعالیت در امتداد تگزاس و لوئیزیانا خط در میان وسیع ترین در کشور است.

یکی لوئیزیانا, پریش تا به حال بیشتر موارد گزارش شده از ترکیب 250-کشش مایل تگزاس از Cass County جنوب از طریق Jefferson County است.

از جمله شیوع ماه گذشته در یک تایسون مرغ پردازش تسهیلات در شرق تگزاس کسانی که نه تگزاس شهرستانهای بغل کردن لوئیزیانا خط گزارش در مجموع 813 موارد مثبت ممکن است 3.

در لوئیزیانا طرف مرز دولتی, Calcasieu, محله تا به حال 455, De Soto, محله تا به حال 198 و Caddo Parish تا به حال از 1610 موارد تایید شده. اگر چه هفت parishes در طول لوئیزیانا خط حدود 12 درصد جمعیت بالاتر از خود را نه کشورهای همسایه در تگزاس و لوئیزیانا جانبی گزارش شده نزدیک به پنج بار coronavirus فعالیت با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز شبکه تجزیه و تحلیل.

بیش از یک دوجین بزرگراه ها و جاده های دیگر اتصال دو کشور می باشد. برای محدود کردن سفر به عقب و جلو تگزاس آغاز غربالگری وسایل نقلیه در اوایل ماه مارس در تمام جاده های اصلی منتهی به لوئیزیانا. کسانی که محدودیت های مسافرتی برداشته شد جمعه.

شرق تگزاس مقامات بهداشت نمی تواند توضیح دهد که چرا خود را COVID-19 شمارش شد بسیار پایین تر از لوئیزیانا که سهام بسیاری از همان پویایی به عنوان همسایگان خود است.

“است که آن روستایی منطقه ؟ یا ما فقط انجام یک کار خوب ؟ آن را سخت بدانید که گفت:” جری هاول مدیر سابین شهرستان بیمارستان در شرق تگزاس. “ما در حال انجام بسیاری از آنچه در هر شهرستان است.”

یکی از دلایل لوئیزیانا بالاتر مهم است این است که دولت آزمون در بیش از دو برابر نرخ سرانه با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز مجموعه ای از داده ها از COVID پیگیری پروژه. تگزاس دوم-lowestrate در کشور انتهایی کانزاس است. این بدان معناست که بالقوه حامل هستند بیشتر احتمال دارد به از دست رفته در رسمی دولت به حساب میآید.

نه شرق تگزاس شهرستانهای اداره 5,764 آزمون با توجه به سوابق دولت. هفت parishes در لوئیزیانا که مرز آنها را اداره 23,810 آزمون و یا در مورد چهار بار به عنوان بسیاری از.

تگزاس’ 254 شهرستانهای نزدیک به یک پنجم را تایید نمی کنند یک coronavirus مورد به دولت داده است.

“آن را جوش پایین به تست” گفت: کاترین ترویسی یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی در UTHealth دانشکده بهداشت عمومی در هوستون. “مواردی وجود دارد که فقط تست شده و گزارش شده است. آن را فقط اشاره به همین دلیل تست بسیار مهم است. این چشم از اپيدميولوژيستها.”

دولت بازگشایی شد و رستوران ها و خرده فروشان و تئاتر با ظرفیت محدود جمعه. تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت را پاسخ نمی دهند به تماس برای نظر.

شرق تگزاس ارائه دهندگان خدمات سلامت “فرض بر آن خواهد سفر بیش از دولت خطوط و آنها می خواهم غرق شود در حال حاضر توسط” جان هندرسون, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت تگزاس سازمان روستایی و جامعه بيمارستان. “و گذشته از چند نقطه داغ مناطق ما به نظر نمی رسد به دیدن آن است.”

بین دو نقاط داغ

مینه سوتا سنگ شهرستان است, جامعه تقریبا 10000 نفر زندگی می کنند در میان رشته های کتان و ذرت و سویا. با شماره های این شهرستان است که در میان آرامترین در کشور برای coronavirus فعالیت است.

به طور مستقیم به غرب COVID-19 گسترش از طریق یک Smithfield, مواد غذایی, گوشت خوک, کارخانه فرآوری در میننهها County, South Dakota. بیش از 2100 نفر تست مثبت برای این ویروس و بسته بندی گوشت می آمد تسهیلات توقیف این ماه است. فرماندار اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در شهرستان درخواست سی دی را در یک تیم برای کمک به کاهش.

هر چند مقدار اولیه گسترش آمد از Smithfield کارگران ویروس مؤثر است مناطق دیگر از جامعه از جمله افراد با روابط مستقیم به گیاه, داکوتای جنوبی, اپیدمیولوژی دولت جاشوا کلیتون گفت: در رسانه ها: کنفرانس پنج شنبه.

به گفته کارشناسان این امر شده اند جای تعجب نیست برای دیدن این ویروس نشت در سراسر مرز به سنگ شهرستان که در آن برخی از ساکنان رفت و آمد بیش از دولت خط به داکوتای جنوبی به کار در اسمیتفیلد گیاه. دیگران در کار دیگر, گوشت پردازش تسهیلات در نزدیکی Worthington, مینه سوتا که آن هم دست و پنجه نرم کردن با شیوع.

رسمی شمارش نشان می دهد فقط 19 موارد مثبت در سنگ و شهرستان Pipestone. اما مقامات در گوشه جنوب غربی ایالت مینه سوتا گفت: ساکنان دو منطقه در حال بیمار شدن با COVID علائم مانند.

“وجود دارد گسترش وجود دارد انتقال” گفت: Jason Kloss محیط زیست, مدیر بهداشت با غرب بهداشت و خدمات انسانی چند county آژانس در مینه سوتا است. “که فقط واقعیت که بین دو نقاط داغ. هیچ سحر و جادو مانع است که ما را جدا.”

ارائه دهندگان گفت بیشتر تست بهترین راه برای پیگیری و جلوگیری از گسترش ویروس. مینه سوتا چهره کمبود تست های تشخیصی و اولویت داده شده به ساکنان طولانی مدت مراقبت از امکانات مراقبت های بهداشتی کارگران و جمعیت های آسیب پذیر و کسانی که با بیماری های زمینه ای و گوشت کارگران, دولت, وزارت بهداشت, سخنگوی جولی Bartkey گفت.

به عنوان از آوریل 3, داکوتای جنوبی, سرانه تست ميزان 42 درصد بالاتر از مینه سوتا را با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز شبکه تجزیه و تحلیل.

“ما احساس بهترین راه برای کاهش شیوع بدون توجه به جایی که برای تست همه بدون در نظر گرفتن علائم و گفت:” مایک وایلد معاون رئیس جمهور و افسر ارشد پزشکی برای سانفورد دلار در مرکز پزشکی در Sioux Falls. “که راه هر گونه مثبت را می توان شناسایی و جدا شده است.”

ویروس فعال تر در نیویورک

Wayne County تایید برای اولین بار تشخیص داده شد مورد کوروناویروس در پنسیلوانیا در اوایل ماه مارس دنبال بازگشت به یک مسافر از اروپا است.

از آن زمان به بعد این شهرستان اعداد بزرگ شده اند به 109 موارد اما هرگز به سطح جوامع اطراف در نیویورک و یا حتی مناطق دیگر از پنسیلوانیا است.

برای مقایسه همجوار شهرستان سالیوان در نیویورک گزارش داد 951 موارد – که معادل بیش از پنج برابر COVID-19 نرخ سرانه از شهرستان Wayne. مقامات وجود دارد و استناد به آن نزدیک نزدیکی به شهر نیویورک و سالیوان شهرستان یهودی ارتدوکس جامعه است که ضربه سخت تر توسط ویروس.

اورنج کانتی در نیویورک – فقط در طرف دیگر از سالیوان – دارای بیش از 9000 موارد تایید شده.

“ما از شهر نیویورک و حومه, اما ما در حال نیویورک سیتی در زمین بازی از بسیاری جهات” گفت: جان Liddle سالیوان معاون county مدیر. “این جایی است که مردم این شهر به دور از تب زرد صدها سال پیش. … ویروس می رود که در آن مردم و آن چیزی که ما شاهد آن هستیم.”

کارشناسان گفت: Wayne County, نزدیکی به بزرگتر مناطق شهری مانند شهر نیویورک و فیلادلفیا باید آن را بیشتر مستعد ابتلا به COVID-19 شیوع بیماری از اعداد نشان می دهد.

بسیاری از ثروتمند نیویورکی ها را آخر هفته در خانه که بخشی از پنسیلوانیا و فرار آنها به این خانه دوم به دور از نقطه داغ در شهرستان. چرا که داده های آهنگ های شهرستان محل اقامت آن دسته نیویورکی ها شمارش نمی شود به سمت Wayne County این تعداد حملات در مجموع.

“ما واقعا نگران آن است که ما می تواند ضربه سخت, اما ما واقعا نمی شده است” گفت: جیمز کروز مدیر پزشکی وین یادبود سلامت جامعه است. “ما نمی کنید این هجوم مانند سایر استان ها انجام داد.”

نیویورک در حال تست در بیش از دو برابر نرخ سرانه به عنوان پنسیلوانیا است. کروز گفت: دسترسی به تست نیست مشکل در شهرستان Wayne که در آن 18 درصد از COVID-19 تست مثبت باشد. وجود دارد یک موبایل سایت آزمون و بیمارستان می تواند بازگشت سريع پاسخ آزمون در یک ساعت.

“ما شده ایم کمی خوش شانس اینجا” Cruse گفت. “ما فقط به اندازه کافی دور خارج (از شهر نیویورک) است که ما نمی رسید که سخت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de