شرکت در مسابقه به بلع سم قرص برای خنثی کردن دشمن مناقصه به عنوان قیمت سهام سقوط

آنها بازگشت و این بار آنها هستند که لقب "ضد coronavirus قرص." سم قرص داشتن کنار جاده افتاده در حال زنده به عنو

توسط NEWSAMINS در 2 تیر 1399

آنها بازگشت و این بار آنها هستند که لقب "ضد coronavirus قرص."

سم قرص داشتن کنار جاده افتاده در حال زنده به عنوان شرکت هایی که سهام-بازار ارزیابی را با عجله به ساحل تا خود را تصاحب دفاعی برای خنثی کردن دشمن مناقصه.

این حقوق سهامداران برنامه اجازه می دهد تا موجود سهامداران برای خرید سهام ترجیحی در تخفیف قابل توجهی در نتیجه رقیق کردن سهم از یک پیشنهاد و تصاحب بیشتر گران است.

در ماه مارس به تنهایی 57 شرکت های دولتی به تصویب رسید سم قرص در پاسخ به یک فعال تهدید و یا به عنوان یک اقدام پیشگیرانه — بیشترین تعداد جدید فرزندخواندگی در یک دوره زمانی کوتاه در بیش از 20 سال با توجه به قانون شرکت Sidley Austin.

جزئیات: سهامداران و فعالان در حال پاره کردن سنتی راهکار. اما Passivism نمی خواهد آخرین طولانی است.

این موارد شامل نام خانواده در سراسر طیف وسیعی از صنایع از جمله Occidental اکسی, +0.71% Groupon, Barnes & Noble BNED, +1.76%, Hilton Grand Vacations و روح Airlines ذخیره -2.02%.

"حجم زیادی از وجوه انباشته شده در سالهای اخیر توسط خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت ها و پرچین-صندوق سرمایه گذاران که تلاش کرده اند در سال های اخیر برای پیدا کردن جذاب اهداف افزایش بیشتر احتمال بالقوه کسب موج که سوء استفاده از کاهش اخیر در شرکت های بازار ارزیابی" اشاره کرد نویسندگان به تازگی منتشر شده گزارش اجرایی جبران مشاوره Veritas.

اما سهام خصوصی گروه تمایل به خجالتی و دور از دشمن مناقصه معنی شرکت ها بعید به اتخاذ حقوق سهامداران قصد دارد برای دفع خریداری شرکت.

"برای شهرت دلایل خصوصی-حقوق صاحبان سهام سرمایه تقریبا هرگز راه اندازی تصاحب خصمانه مناقصه اعتراض در یک شرکت مورد نظر هیئت مدیره و مدیریت" گفت کای Liekefett co-رهبر Sidley Austin سهامداران فعالیت تمرین. "در واقع حاکم بر اسناد و مدارک خصوصی بسیاری از سهام وجوه آشکار منع هر گونه خصمانه و فعالیت است."

تا همین اواخر تعداد فعال قرص های سمی در شرکت های بزرگ ایالات متحده بسیار کم است. محبوب ترین ها در طول ادغام امواج از اواخر 1980s و 1990s دستگاه سقوط کرد در دو دهه گذشته در بخش های بزرگ به دلیل تاثیر پروکسی مشاوران. در پایان 2019 تنها 25 S&P 500 شرکت تا به حال یک فعال مثبت قرص نویسندگان Veritas گزارش اشاره کرد.

بسیاری از قرص های سمی است که به تازگی به تصویب رسید و یک سال مدت با توجه به Sidley Austin Liekefett. او انتظار دارد که اکثر شرکت ها برای حفظ این محل تا زمانی که آنها به پایان می رسد.

"در حالی که بازار سهام ممکن است غلبه بر نوسانات شدید ما تو را دیدم در بهار و قیمت بازار را بهبود قابل ملاحظه ای وجود دارد باقی می ماند یک خطر واقعی از یک دوم COVID-19 موج و بیشتر اقتصادی اختلال — همراه با یکی دیگر از سقوط بازار سهام," او اضافه شده است.

دفعات بازدید:در اینجا چیزی است که بازار سهام سرمایه گذاران فکر می کنم بزرگترین عامل در سرمایه گذاری خود را به عنوان coronavirus موارد افزایش — اشاره: آن را موج دوم

این مکانیسم دفاعی تحت انتقاد شدید از سهامداران که به ادعای آنها می تواند محافظت از مدیران تلاش برای ماندن مستقل به دلایل سرمایه گذاران لزوما به اشتراک بگذارید.

حتی نهادی سهامداران, خدمات, توصیه می کند که سرمایه گذاران در مورد نحوه رای گیری در شرکت های بزرگ مهم نرم است مواضع خود نسبت به قرص های سمی در میان coronavirus بحران است. به روز شده در دستورالعمل در مارس 8, آن استدلال کرد که به عنوان طولانی به عنوان آنها در محل کمتر از یک سال و توجیه کاهش شدید در یک شرکت قیمت سهم آنها باید در نظر گرفته و در یک مورد به مورد و بر اساس.

تجدید حیات از قرص های سمی است که هدایت می شود با شیب تند کاهش قیمت سهم به خصوص برای شرکت ها در بخش های که ضربه سخت توسط دولت مستندات که منجر به سقوط در فروش و درآمد.

این شامل خرده فروشی هواپیمایی فراغت و گردشگری و تولید است. این تحقیقات توسط Veritas یافت که قیمت سهام شرکت ها در این به شدت در معرض بخش تجربه یک افزایش چشمگیر پس از تصویب سم قرص.

جزئیات:نقدینگی در چند خریداری حمایت کسب و کار بدتر می گوید مودی

به طور متوسط شرکت دیدم سهم خود را افزایش قیمت 5 درصد در روز و 12.8% پس از 10 روز. در مقابل کمتر آسیب پذیر شرکت ها از جمله کسانی که در دفاع شیمیایی و دارویی بخش دیدم منفی قیمت سهام اثر پس از اتخاذ سم قرص.

"این نشان می دهد که شرایط تصویب و پس بستگی دارد که تا چه حد شرکت های بودند که تحت تاثیر بحران" نویسندگان این گزارش اشاره کرد.

بخوانید:نقدی پادشاه است — و M&A می رود میا

آنلاین معاملات خرده فروش Groupon GRPN, به تصویب رسید حقوق سهامداران طرح در مارس 13 بعد از 66 درصد سقوط در قیمت سهم آن بیش از سه ماه به دفاع از خود در برابر هر مناقصه به دست گرفتن کنترل شرکت است. سه روز بعد سهام خود را افزایش 4.94% و در تاریخ 17 آوریل آن شد تا 8.62% با توجه به داده ها از FactSet.

سه روز بعد هیئت Hilton Grand Vacations HGV, -1.96% گفت: آن را به حال به تصویب رسید و یک سال حقوق سهامداران برنامه ریزی موثر برای جلوگیری از یک پتانسیل تصاحب این شرکت پس از یک شیب دار فروش سهام خود را. "هیئت مدیره اشاره کرد که به عنوان از پایان معاملات در تاریخ 1 آوریل سال 2020 قیمت سهام عادی شرکت تا به حال کاهش یافته و بیش از 50 درصد پس از پایان معاملات در Jan. 31, 2019 با توجه به COVID-19 همه گیر و مرتبط با نوسانات بازار." سهام در HGV شروع به پریدن کرد 10.1 درصد در آوریل. 17 با توجه به FactSet.

"به عنوان قیمت سهام بشدت کاهش یافته است در ماه مارس بسیاری از شرکت ها شد و سریع به هم قرار داده و قرص های سمی در محل و یا قرار داده و آنها را در ضرب المثلی 'قفسه'" گفت: فرانک Aquila جهانی سر از M&A در شرکت حقوقی بین المللی سالیوان و کرامول.

"این سم قرص شد به وضوح با هدف جلوگیری از فعال سهامداران از دستیابی به سهم قابل توجهی موقعیت خود را در میان نوسانات بازار. در حالی که این قرص های سمی نیز ممکن است مانع از فرصت طلبی دشمن مناقصه آنها جلوگیری خواهد شد به طور کامل قیمت خرید پیشنهادی از موفقیت. مثل همیشه همه خواهد بود و موضوع مذاکره" Aquila اضافه شده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن