کالاها گوشه: AAA انتظار ارزان ترین تابستان قیمت بنزین از سال 2016

درایور های آمریکایی هستند به احتمال زیاد به پرداخت ارزان ترین تابستان قیمت بنزین در سال, با توجه به پیش بینی منتشر شده توسط رانندگان و اوقات فراغت سفر گروه AAA در روز پنج شنبه.

ملی گاز قیمت به احتمال زیاد به طور متوسط نزدیک به $2.25 یک گالن برای سه ماهه سوم این سال به نمایندگی از 15 درصد کاهش از $2.66 متوسط دیده می شود در تابستان گذشته AAA گفت: در آن گزارش است که بر اساس پیش بینی های اقتصادی و پژوهش توسط IHS Markit.

“این خواهد بود که ارزان ترین تابستان برای پر کردن پس از سال 2016” AAA گفت.

AAA پیش بینی است که آمریکایی ها را به 707 میلیون سفر برای 1 جولای تا سپتامبر. 30 دوره تابستان کاهش 14.6 درصد از مدت مشابه سال پیش.

از این مجموع تعداد 683 میلیون آمریکایی را به یک سفر با خودرو پایین 3.3% از مدت مشابه سال قبل است. این “راه آهن کروز و دیگر” دسته خواهد رنج می برند 85.5% افت فقط به 9.3 میلیون نفر در تابستان امسال در حالی که سفر از طریق هوا انتظار می رود به پایین نزدیک به 74 درصد به 15.1 میلیون.

سفرهای ماشین حساب برای حدود 97% از مورد علاقه حالت از حمل و نقل خواهد شد و کوچکترین کاهش در سفر, حجم, AAA گفت.

آمریکایی ها در این تابستان در حال گرفتن یک “”صبر کنید و ببینید رویکرد’ وقتی که می آید به رزرو و به احتمال زیاد به کتاب بیشتر academist:: دانشجویان آخر هفته طولانی از تمدید تعطیلات” گفت: پائولا Twidale AAA معاون ارشد رئیس جمهور از سفر, در بیانیه ای. “هنگامی که آنها سرمایه گذاری بیشترین سهم از مسافران — 683 میلیون — را به جاده خود را برآورده سازد سودای سفر به خارج.”

بدون گیر AAA خواهد میرم پیش بینی 857 میلیون سفر در طول سه ماهه سوم سال که می اید به نمایندگی از 3.6 درصد افزایش نسبت به سال گذشته پس از آن تخمین می زند که این بیماری همه گیر از بین برود نزدیک به 150 میلیون سفرهای تابستانی.

AAA نیست انتشار یادبود روز یا روز استقلال سفر پیش بینی با استناد به این بیماری همه گیر است اثرات در سفر.

در اواسط ماه مه در یک نظرسنجی از بیش از 1800 نفر از سوخت-قیمت ردیاب و سفر, نرم افزار GasBuddy نشان داد که 31 درصد از آمریکایی ها گفت که آنها قصد دارند در تابستان سفر جاده ای.

جزئیات:حدود 1 در 3 آمریکایی در حال برنامه ریزی برای گرفتن یک سفر جاده ای در تابستان امسال به قیمت های پایین گاز بیشتر coronavirus نگرانی

در چهارشنبه AAA ثابت به طور متوسط قیمت برای ملی بنزین معمولی در $2.157 یک گالن. که تا از $1.958 یک ماه زودتر, اما از $2.662 یک سال پیش.

در بورس نیویورک روز چهارشنبه اول ماه جولای دوباره فرموله بنزین قرارداد آتی RBN20, -1.72% حل و فصل در $1.1964 یک گالن پایین ترین سطح پس از پایان ژوئن 15. آن را بیش از 29 درصد در سال به تاریخ.

بخوانید:چرا بنزین تنظیم شده است منجر به یک پر از دست انداز بهبود حمل و نقل سوخت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de