CityWatch: تحت پیشنهادی طرح نیویورک دانش آموزان برای شرکت در کلاس های حضوری دو یا سه بار در هفته در ماه سپتامبر

بسیاری از شهر نیویورک 1.1 میلیون مکان عمومی, مدرسه کودکان را به کلاس های درس فقط دو یا سه روز در هفته در ماه س

توسط NEWSAMINS در 19 تیر 1399

بسیاری از شهر نیویورک 1.1 میلیون مکان عمومی, مدرسه کودکان را به کلاس های درس فقط دو یا سه روز در هفته در ماه سپتامبر تحت یک طرح اولیه شهردار, بیل د Blasio پرده برداری کرد روز چهارشنبه.

"ما می دانیم که ما می توانیم حفظ فیزیکی مناسب فاصله و 100 درصد از دانش آموزان ما در مدرسه ساختمان پنج روز در هفته است. آن را فقط به لحاظ جغرافیایی از لحاظ فیزیکی امکان پذیر نیست" de Blasio گفت: به عنوان او و مدارس شهرستان کمیسر ریچارد کررنزا مشخص شده یک پیشنهاد برای به اصطلاح "حاوی یادگیری" که در آن دانش آموزان در یادگیری از راه دور در خانه برای بخشی از این هفته. این طرح هنوز هم نیاز به تایید دولت یک تصمیم گیری انتظار می رود در اوایل ماه آینده.

شهر نیویورک بزرگترین مدرسه منطقه در کشور که حدود سه چهارم از دانش آموزان از لحاظ اقتصادی محروم. اکثریت قریب به اتفاق خانواده ها — 75% — باید گفت آنها می خواهند فرزندان خود را به بازگشت به فرد در یادگیری در پاییز با توجه به بخش آموزش و پرورش نظرسنجی از صدها نفر از هزاران نفر از پدر و مادر در نیویورک است.

خانواده ها می توانند تصمیم به نگه داشتن کودکان خود را در خانه و آموزش از راه دور پنج روز در هفته با گزینه ای برای بازگشت به کلاس درس بعد از آن در سال تحصیلی. شهرستان است که به درخواست کسانی که پدر و مادر به ثبت نام به صورت 100% از راه دور یادگیری با هفته اول ماه اوت است.

برای هر کس دیگری بلند پروازانه آماده سازی در راه هستند و در سراسر شهر به آماده شدن برای مدارس برای بازگشایی در کاهش ظرفیت و با کشت و جدید بهداشت پروتکل کررنزا مشخص شده در روز چهارشنبه.

مدارس در حال به روز رسانی سیستم های تهویه مطبوع با بالاتر درجه فیلتر برای کاهش پتانسیل گسترش coronavirus را از طریق هوا. کلاس های درس را گسترش خواهد به سالن ورزشگاه و سالن های غذاخوری و حتی به محصور مدرسه متری که در آن ممکن است به گسترش کودکان, او گفت:. این شهر ساخت و ساز مدرسه اقتدار نیز به دنبال گسترش به دیگر ساختمان های شهر و حتی اجاره ملک در نزدیکی مدارس.

ببینید: Coronavirus گسترش می تواند در هوا 'فراتر از هر شک معقول,' بیش از 200 دانشمندان جهان در سازمان بهداشت

"ما در حال رفتن به گرفتن دست خود را در هر فضایی که ما می تواند به حداکثر رساندن گزینه" د Blasio گفت.

پرسش های بسیاری باقی مانده برجسته نه دست کم از آن چیزی است که گزینه های پدر و مادر کار را هنگامی که فرزندان خود را از راه دور آموزش در خانه است. گروه کار در وزارت آموزش و پرورش نیز پرداختن به مسائل مانند باند و کلاس های موسیقی که در آن ملاحظات بهداشت و اجتماعی فاصله ممکن است در حال حاضر عمده چالش ها و همچنین پس از برنامه های مدرسه و سایر فعالیت های فوق برنامه کررنزا گفت.

این طرح هنوز هم نیاز به تایید از دولت و آن دسته از کارشناسان بهداشت عمومی گفت: رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در خود جلسه توجیهی در روز چهارشنبه. نیویورک به موضوع راهنمایی کلی به مدارس دولتی در روز دوشنبه و انتظار آن 700 مدارس به ارائه بازگشایی قصد دارد تا پایان ماه ژوئیه. دولت را بررسی و تایید یا توصیه هایی را در این برنامه در هفته اول مرداد ماه کومو گفت.

به عنوان ویروس موج در دیگر نقاط کشور کومو گفت: دولت در حال انتظار برای تصمیم نهایی در مدارس تا آن را به بهترین و به روزترین اطلاعات بهداشتی.

"من درک می کنم وجود یک drop-dead تاریخ که در آن شما را مجبور به تصمیم گیری" کومو گفت. "اما صبر کنید تا زمانی که تاریخ به تصمیم گیری به این دلیل که حقایق ممکن است تغییر کند. به عنوان ما می بینیم در هفته می تواند یک عمر با این COVID ویروس."

او پیشنهاد کرد ممکن است مدل های مختلف به صورت های مدارس مختلف هر چند دولت به انتشار یک مجموعه واحد از راهنمایی های عمومی برای مدارس در روز دوشنبه.

یکی از بزرگترین اتحادیه های کارگری به نمایندگی از معلمان در دولت ابراز حمایت خود را برای بهداشت عمومی-اول بازگشایی در پاسخ به خبری در روز چهارشنبه. اندی Pallotta جدید وزارت امور خارجه ایالات معلمان رئیس جمهور گفت: مناطق باید با ماسک در دسترس دانش آموزان و کارکنان و ضد عفونی کردن مدارس به اندازه کافی اجرای 6 پا اجتماعی فاصله و ایجاد امکانات رفاهی برای معلمان و دانش آموزان در معرض خطر بالاتر.

"والدین و کارکنان مدرسه باید یک صندلی در پشت میز به صورت محلی به کار کردن جزئیات" او گفت:. "دوم ما نیاز فدرال و بودجه دولت است."

هر دو Pallota و کومو عقب رانده علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را خواستار این هفته برای همه مدارس برای بازگشایی در ماه سپتامبر. کومو گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد اختیارات قانونی و یا قدرت به تهدید متحده که نمی منطبق هستند.

ببینید: مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند بودجه فدرال برای مدارس می گوید: او مخالف با CDC بیش از بازگشایی دستورالعمل

"مدرسه reopenings دولت تصمیم, دوره," او گفت:. "این قانون و این روشی است که ما قصد داریم برای ادامه دهید."

دیگر نیویورک تحولات:

مراکز خرید در بسیاری از ایالت نیویورک می تواند بازگشایی در روز جمعه به عنوان طولانی به عنوان آنها را افزایش تهویه مطبوع سیستم های تصفیه کومو نیز اعلام کرد. مراکز باید به روز رسانی فیلتر تهویه مطبوع برای کسانی که با حداقل مرو-11 امتیاز برای ضبط برنامه به طور بالقوه هوابرد coronavirus. بازگشایی امر در هر منطقه از کشور در خارج از شهر نیویورک است که هنوز در مرحله 3.

روزانه مورد اعداد در ادامه به افزایش در بسیاری از کشورهای دیگر نیویورک روزانه متریک برگزار ثابت با 1.2 درصد از 60,000 آزمون آینده مثبت است. در مجموع دولت ثبت 692 موارد جدید در روز سه شنبه و 11 مرگ و میر.

شرکت های هواپیمایی به توافق توزیع فرم به مردم فرود در نیویورک به منظور برای دولت به پیگیری از کسانی که از مناطق پر خطر و توسط قانون مورد نیاز به قرنطینه برای 14 روز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن