CityWatch: آخر هفته آفتابی در شهر نیویورک برد اجتماعی-فاصله اجرای نگرانی

نیویورک رفتند به پارک ها و فضاهای باز این آخر هفته گذشته به عنوان عطارد صدر 70 درجه فارنهایت در شهر اما جمعیت

توسط NEWSAMINS در 16 اردیبهشت 1399

نیویورک رفتند به پارک ها و فضاهای باز این آخر هفته گذشته به عنوان عطارد صدر 70 درجه فارنهایت در شهر اما جمعیت بالا بردن سوالات جدی در مورد مقامات را اجرا stay-at-home سفارشات برای سال آمده است.

در صبح روز دوشنبه, شهردار, بیل د Blasio در زمان این فرصت را به یاد مردم ضرورت ادامه داد: سعی و کوشش در مبارزه با کروناویروس. آب و هوای گرمتر "باعث می شود ما شروع به فکر می کنم شاید همه چیز حتی کمی بهتر از این حقایق نشان می دهد و به همین دلیل است که ما باید برای همیشه حفظ تعادل" د Blasio گفت. "توان امیدوار, الهام, سخت کوش نگه داشتن انجام آنچه ما باید انجام دهیم."

شهردار یادآوری آمد و کنار به طور فزاینده ای خوش بین نقاط داده ها: کاهش تعداد افراد بستری در بیمارستان ها به صورت مشکوک COVID-19; کاهش تعداد COVID-19 بيمار در Icu در سراسر بیمارستانهای دولتی و کاهش تعداد افراد آزمایش مثبت برای ویروس.

در شهر نیویورک که از بعد از ظهر دوشنبه 170,534 مردم باید آزمایش مثبت برای coronavirus 13,536 فوت کرده اند با دیگر 5,373 مرگ و میر مشکوک به توجه به این ویروس با توجه به این شهرستان در بخش بهداشت و درمان. برای اولین بار در هفته و کمتر از 100 نفر راه می رفت به بیمارستان با موارد مشکوک از COVID-19 در یک روز de Blasio گفت: شنبه با استناد به این آمار و ارقام.

با وجود پیشرفت ها و آخر هفته جمعیت شهر نیویورک است که در مسیر به یکی از آخرین مناطق در دولت برای بازگشایی اگر اطلاعات رژیم صهیونیستی. اندرو کومو دوشنبه منتشر شد هر نشانه است.

فرماندار گذاشته هفت معیار مناطق دولت باید به منظور پاسخگویی به فاز در بازگشایی on May 15, زمانی که اقامت در خانه, سفارشات, شناخته شده به عنوان نیویورک در مکث منقضی خواهد شد. آنها عبارتند از: 14 روز متوالی کاهش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در سه روز نورد متوسط کمتر از دو بستری شدن در بیمارستان در هر 100 ، 000 ساکنان; 30 درصد از تخت های بیمارستانی و به طور خاص تخت های مراقبت ويژه در دسترس است. 30 در هر 1000 ساکنان آزمایش در هفت روز به طور متوسط; و حداقل 30 تماس ردیاب در هر 100 ، 000 نفر.

نگاه کنید به: شهر نیویورک رمپ تا ردیابی و معرفی خود به تست های گرد'

از شنبه هیچ یک از دولت 10 منطقه ملاقات کسانی که معیارهای اکید اما برخی از آنها بسیار نزدیک تر از دیگران است. شهر نیویورک که در آن بیمارستان ها هنوز هم بالاتر از 80% ظرفیت و بسیاری از مردم هنوز در راه رفتن به اتاق اورژانس مشکوک به COVID-19 ملاقات تنها سه نفر از این هفت معیار: کاهش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر و کافی تست. لانگ آیلند است که این منطقه تنها از دولت پشت این شهر است.

"اگر ایالت به صبر برای downstate آماده, آنها در حال رفتن به انتظار مدت زمان طولانی" کومو گفت. ایالت وجود دارد 2,538 فتح کند گرفته شد جدید آزمایشگاه تایید موارد ویروس ها و 226 مرگ و میر در روز یکشنبه را از اوج 799 مرگ و میر در یک روز در ماه آوریل است.

فرماندار گفت: او پشتیبانی فروش بلیط کسانی که دست انداختن اجتماعی فاصله دستورالعمل از جمله پوشیدن ماسک ، اما آن را به شهرداری ها و سازمان های اجرای قانون محلی به آمده تا با مجازات و اجرای آنها ،

در ضمن de Blasio متعهد به توزیع 7.5 میلیون پوشش صورت در سراسر شهر نیویورک در مکان های از جمله پارک های عمومی مسکن تحولات گرفتن و رفتن مواد غذایی سایت های در حال اجرا از مدارس در Mitchell-لاما مقرون به صرفه مسکن و ساختمان در جزیره استاتن کشتی.

"هر جا که NYPD و پارک ها اداره ها و سازمان های دیگر در حال رفتن به اجرا اجتماعی فاصله آنها همچنین توان حمل عرضه رایگان پوشش صورت" de Blasio گفت. "این رفتن به چیزهای ساده تر و آسان تر برای نیویورکی ها که می خواهند به دنبال این قوانین و می خواهید به نگه داشتن مردم امن است."

این آخر هفته گذشته بود که "به خصوص به چالش کشیدن" با توجه به شهر نیویورک کمیسر پلیس درموت شیا که در طی روز دوشنبه شهرداری جلسه اشاره کرد که رفتن به جلو NYPD را تنظیم هر دو در استقرار و همچنین به عنوان پیام.

بیش از 1000 NYPD افسران مستقر سراسر شهر بود برای اطمینان اجتماعی فاصله و صادر 89 احضاریه برای چنین تخلفات با توجه به NYPD انتشار اخبار.

"هر روز ما بهتر از نظر توانایی برای به اجرا درآوردن" د Blasio, گفت:, و اضافه کرد که این روند کمک خواهد کرد با افزایش تعداد پرسنل بازگشت به کار از بودن بیمار است. در حال حاضر متخلفان در این شهرستان می تواند حداکثر پرداخت جریمه نقدی از $1,000.

از دست ندهید: اعتیاد به الکل و اضطراب و شخصی دیگر جنگ: در شهر نیویورک و فراتر از آن افراد در تجارت-فرد پشتیبانی از کنترل از راه دور جایگزین

"ما در حال رفتن به مطمئن شوید که اجتماعی فاصله آثار," او گفت:. "این که ما مسیر به حالت عادی بازگشت. آن را به کار. ما باید آن را به کار می کنند اما آن را نیاز به اجرای به انجام این کار است."

اما تصاویر از نیویورک از موازین اجتماعی فاصله پروتکل های بیش از آخر هفته به نگرانی در مورد دقیقا چگونه این قوانین قرار بود به اجرا به عنوان آب و هوا بهتر می شود و این که آیا وجود تعصب نژادی در میان کسانی که مسئول اجرای گفت Jumaane ویلیامز شهر مدافع عمومی در یک جلسه مطبوعاتی در روز دوشنبه.

تصاویر در رسانه های اجتماعی از جمعیت عمدتا سفید مردم—بسیاری از بدون پوشش صورت—جمع آوری دست نخورده در کنار رودخانه اسکله در غرب ایجاد کرد به شدت در تضاد با تصویری نیز در آخر هفته گرفته که نشان داد خشونتآمیز در پایین سمت شرق بین پلیس اجرای اجتماعی فاصله با یک جوان سیاه.

"ما تا به حال یک احساس است که وجود دارد نه عدالت در اجرای" ویلیامز گفت. "درست مثل COVID و تاج ذره ساختاری نابرابری در جوامع آن را ایجاد امکانات جدید آن را بزرگنمایی آنهایی که وجود دارد. آن را نیز بزرگنمایی مشکلات در رهبری و مشکلات در انجام ندادی."

ویلیامز خواستار شهردار برای ارائه بهتر تفکیک از افراد احضار و بازداشت اجتماعی فاصله تخلفات.

همچنین بخوانید: اضطراب در مورد تعصب در طول coronavirus باقی مانده برای رهبران آمریکایی در شهر نیویورک

پلیس اجرای "باید عادلانه" ویلیامز گفت.

"شما نمی توانید از ورود مردم به توزیع ماسک در یک جامعه و حتی سوال که چرا مردم نمی باید ماسک در" او افزود: "و پس از آن در یکی دیگر از افرادی که منگنه شده به زمین است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن