CityWatch: نیویورک است و نجات آن نوار زندگی با looser الکل قوانین

اول از همه آنها "برو فنجان" — "نه به جام است." به عنوان پیاده رو نوشیدن می شود شهر نیویورک چیزی که این ویروسی

توسط NEWSAMINS در 9 خرداد 1399

اول از همه آنها "برو فنجان" — "نه به جام است."

به عنوان پیاده رو نوشیدن می شود شهر نیویورک چیزی که این ویروسی تابستان اجازه دهید من به شما صرفه جویی از خجالت اجتماعی با استفاده از چنین clunky درس خوان مدت است.

مواد غذایی چینی برای رفتن? اطمینان حاصل کنید. مواد غذایی مکزیکی برای رفتن? شما شرط می بندم! اما رفتن فنجان.

من صحبت می کنند و با اقتدار در این زمینه آموزش داشتن در پایتخت carryout کوکتل محبوب من وطن از نیواورلئان. در نیک اصلی بزرگ قطار بار در Tulane خیابان, نوجوان من و دوستان من بودند خوش خدمت piña coladas پینا, آلاباما, slammers و طلوع تکیلا, حتی زمانی که ما نشان داد تا بلافاصله پس از کلاس ما یسوعیون بالا لباس مدرسه. و کسانی که فوق العاده شیرین و تصویری همیشه در آمد پلاستیک kiddie فنجان طراحی شده دقیقا برای حمل آسان.

بله نوشیدن سن 18 آن بسیار آزادانه اجرا 18.

اما در حال حاضر که نیویورک کافه ها و رستوران ها رانده شده اند به آستانه انقراض توسط COVID-19 خود را در رابطه ( ، ) امیدواریم که در کوتاه مدت بهبود ممکن است دروغ در عمده فروشی شل شدن شهر سخت منع پیاده رو نوشیدن.

دولت مشروب در حال حاضر قدرت گرفته این اولین گام, آرامش بخش, باستانی آن منع takeout الکل. اما دقیقا چه می آید بعدی ؟ آه شیطان در جزئیات دوباره. به عنوان انبوهی از افتادگی-نقاب imbibers ایستاده خارج و از بالا رفتن جام شراب و قوی تر چیزهای مرتب سازی تمام این تبدیل شده است بسیار پیچیده تر از یک بازی دوستانه متصدی بار کشیدند تا whadaya می خواهید؟"

چگونه بسیاری از مردم می توانند جمع آوری در شلوغ پیاده رو ؟ آنچه در مورد اجتماعی فاصله? شما واقعا می تواند جرعه از طریق یک ماسک? آنچه در مورد رقص و کارائوکه? و چه همسایه ها فکر می کنید ؟ نیویورک میله همیشه همسایگان و آنها به ندرت درک, هوای آزاد, بار, کاربران مسدود کردن درگاه خود را و ادرار خود را stoops.

برای دو هفته گذشته شهردار, بیل د Blasio شده است تلاش برای به دست آوردن اسلحه خود را در اطراف این لغزنده موضوع است. هیچ کس می خواهد یک شهر بدون کافه ها و رستوران ها. اما اگر در داخل آشامیدنی است که هنوز هم بیش از حد خطرناک می تواند tipplers واقعا قابل اعتماد در زیر ستاره ها ؟

"من راحت نیست و در همه مردم با تجمع در خارج از میله" د Blasio گفت: در مارس 17 اولین نظر رسمی در مورد این مسئله. "که نقض آنچه که ما در حال گفت: در مورد اجتماعی فاصله. قرار می دهد که زندگی در خطر است." اما اقدام شده است کندتر از شهردار کلمات. توسط یادبود روز تمام شهر به دست آمده بود روح شعار جدید "را...نمی اویختن" و چند تصادفی از هشدارهای پلیس. جمعیت رو به رشد نگه داشته بزرگتر به عنوان درجه حرارت رخنه کرد.

همچنین نگاه کنید به: نیویورک فاز 1 بازگشایی می تواند ارسال به 400,000 کارکنان به کار

در چهارشنبه NYPD مقامات وعده داده شده پیاده رو-نوشیدن سرکوب در نه "بار سنگین" محله: روستای شرق و غرب ایجاد کرد, Upper East, سمت شرق پایین سمت جهنم آشپزخانه, Williamsburg, Long Island City, Astoria و شهر جزیره است. دیگر boozy سنگر می تواند اضافه شود, de Blasio هشدار میدهد: "با توجه به آنچه که ما بر روی زمین را ببینید. ما در حال رفتن به تحمل مردم شروع به جمع. آن را به عنوان ساده به عنوان آن است."

در نیویورک البته این هرگز به عنوان ساده به عنوان آن است.

نا امید در شهردار pokey, سرعت, شورای شهر شروع به پریدن کرد و به عمل در روز پنج شنبه. رئیس مجلس شورای اسلامی Corey Johnson و بروکلین عضو شورای آنتونیو Reynoso معرفی یک لایحه طراحی شده برای گسترش فضای ناهارخوری plopping جداول که در آن مصرف کنندگان در غیر این صورت ممکن بود ایستاده در اطراف. به طور خاص اعضای شورا می خواهند این شهرستان در بخش حمل و نقل به شناسایی و خیابان ها و پیاده رو و میدان و پارکینگ که در رستوران ها می تواند گسترش به—و همچنین وزارت بهداشت و درمان آمده تا با جدول-جدایی قوانین.

"یک سیاست شکست خورده و ضعیف طراحی چیزی است که منجر به نیاز به اجرای" Reynoso گفت او می خواهد برای انجام کاری بیشتر از پلیس شکستن نوشیدن اوباش.

وجود دارد مطمئن می شود بحث در تمام این جز برای دو مسلم امتیاز: نوار و صاحبان رستوران ها واقعا از جان گذشته و نیویورک خواهد بود واقعا خسته کننده و بدون آنها.

خوشبختانه پس از همه, من آموخته ام از دهه go-جام سرویس, من در یک موقعیت منحصر به فرد برای ارائه برخی از پیاده رو صدا مشاوره.

یک شهر نیست یک شهر پر جنب و جوش خوردن و نوشیدن ،

همچنین نگاه کنید به: سفر خود را به سالن مو و آرایشگاه همان نخواهد بود پس از مستند

پیاده رو یک محل عالی برای رستوران جداول — حتی فاصله-از رستوران جداول — و نه یک محل عالی برای گروه زیادی از مست کاربران ایستاده در اطراف.

کاری احمقانه شما می توانید در یک بار شما همچنین می توانید بر روی پیاده رو, از جمله عبور از یک ویروس کشنده و یا رفتن به خانه با کسی که شما کاملا باید نیست.

و در نهایت اگر شما نمی خواهید با کسی تماس تلفنی با پلیس در نوار شما عشق به معطل شدن در مقابل—لطفا خاموش ماندن همسایه خم شدن.

الیس Henican یک نویسنده مستقر در شهر نیویورک و یک سابق روزنامه نویس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن