CityWatch: خانه محرک لایحه می تواند ارسال مبلغ 34 میلیارد دلار به ایالت نیویورک

خانه دموکرات معرفی یک محرک لایحه که عبارتند از 1 تریلیون دلار به صورت نقدی-بسته متحده و دولت های محلی از جمله

توسط NEWSAMINS در 25 اردیبهشت 1399

خانه دموکرات معرفی یک محرک لایحه که عبارتند از 1 تریلیون دلار به صورت نقدی-بسته متحده و دولت های محلی از جمله $17 میلیارد دلار برای سخت-آمار شهر نیویورک و مبلغ 34 میلیارد دلار به نیویورک, دولت, شهردار, بیل د Blasio روز چهارشنبه گفت:.

"در نهایت ما شاهد آغاز یک پاسخ در واشنگتن, d. C.," de Blasio گفت: در جلسه توجیهی روزانه. "این بزرگترین بهداشت و درمان-مراقبت از بحران, بزرگترین چالشی که ما با آن روبرو از لحاظ بهداشت و درمان در یک قرن در این شهر در این کشور است. بزرگترین بحران اقتصادی پس از رکود بزرگ و آنها هر دو اتفاق می افتد در یک بار."

در مجموع از 3 تریلیون قانون را تقریبا دو برابر محرک اقتصادی فدرال در پی این بیماری همه گیر و دراز چارچوب برای مذاکرات با جمهوری خواه به رهبری سنا.

این لایحه که در آن خانه است انتظار می رود برای رای دادن در روز جمعه پیشنهاد ارسال $375 میلیون دلار بودجه فدرال محلی و شهرستان دولتها و 500 میلیارد دلار به ایالات — محرک که برخی از قدرتمند جمهوری خواهان در واشنگتن از جمله رئیس جمهور خود را گفت: آنها مخالف است.

شهرها و ایالات متحده در سراسر کشور روبرو هستند شیب دار کمبود بودجه به عنوان خاموش شدن ناگهانی را قطع حیاتی مالیات بر جریان درآمد. که احساس بشدت در شهر نیویورک کشور کانون برای این ویروس که تعداد موارد تایید شده روش 200,000 و بیش از 15000 نفر کشته شده اند (بیش از 20 ، 000 اگر احتمال COVID مرگ و میر را شامل می شوند).

هتل یک منبع قابل توجهی از درآمد مالیاتی را برای این شهرستان در حال حاضر دو بسته و یا به طور داوطلبانه مسکن کارگران خط مقدم و convalescing بیماران.

در ضمن غیر ضروری کسب و کار و تعطیلی و اخراج های دسته جمعی — پایه به توقف تمام بخش های اقتصاد این شهر از برادوی تئاتر خوب ناهار خوری خشک شده اند تا درآمد حاصل از فروش کسب و کار و مالیات بر درآمد شخصی. حتی بلیط پارکینگ که با ارائه بیش از 500 میلیون دلار در سال به خزانه دولت کاهش یافته است به شدت. ماه گذشته در این شهرستان صادر شده تنها 54,000 بلیط پارکینگ پایین 92 درصد از مارس سال گذشته به گفته یک سخنگوی NYPD.

ببینید: با شهر نیویورک دفاتر هنوز هم بسته شده و شرکت در نظر کوچک یا بزرگ به سمت حومه

به عنوان یک نتیجه, شهرستان انتظار $7.4 میلیارد دلار درآمد از دست رفته در مالی سال 2020 و 2021 شهردار گفته است.

"ما گرفته ایم مالی بزرگ رسید و آن را تنها بدتر می شود در همه زمان ها" de Blasio روز چهارشنبه گفت:. فدرال تزریق می توان به "برای ایجاد ثبات در این دولت شهر به مطمئن شوید که ما می توانیم پرداخت صورتحساب و ما خدمتگزاران مردم در خط مقدم انجام کار بزرگ انجام می دهند و برای ساختن آینده ای که اقتصاد ما در واقع می آید و قوی است."

فدرال محرک نیز کاهش یافته است کوتاه در کمک به شهر نیویورک کسب و کارهای کوچک یک اقلیت که دریافت کمک های مالی از طریق دو وام اضطراری برنامه ها از طریق مدیریت کسب و کار کوچک, جامعه, نظرسنجی نشان داده اند.

نیویورک شورای شهر زمام امور را به دست خود در حال عبور از کنار یک تخته سنگ کوچک کسب و کار اقدامات امداد در روز چهارشنبه. آنها شامل کلاه چقدر برنامه های مانند بدون درز و Grubhub شارژ می توانید در هزینه های تحویل waiving کافه پیاده رو هزینه ها و fining صاحبخانه که تهدید تجاری مستاجران با اخراج.

علاوه بر مستقیم کمک به دولت های ایالتی و محلی, آخرین محرک لایحه همچنین پیشنهاد بودجه تعدادی از سازمان ها و خدمات است که می تواند به نفع نیروهای جدید و پیشنهاد دور دیگری از $1,200 چک به طور مستقیم به افراد است.

قانون تماس برای اضافی $10 میلیارد دلار بودجه برای مواد غذایی تمبر و یک 4 میلیارد دلار تزریق برای بخش هشت مسکن عمومی است. این لایحه همچنین گسترش از طریق بقیه سال افزایش تا چک بیکاری که زودتر بسته محرک افزایش 600 $در هر هفته.

از دست ندهید: وام مسکن تخلفات ناشی از کروناویروس را فراتر از رکود بزرگ سطح با توجه به این پیش بینی

هر چند این خانه می تواند از عبور از 3 تریلیون دلار بسته در روز جمعه آن می تواند هفته قبل از آغاز مذاکرات با جمهوری خواهان مجلس سنا. د Blasio اذعان کرد این امر می تواند یک نبرد دشوار به خصوص برای رهبر اقلیت سنا چاک شومر که نشان دهنده نیویورک.

"ما می دانیم آن خواهید بود یک مبارزه, اما ما همچنین می دانیم که شهرها و ایالات متحده در سراسر کشور, مهم نیست که اگر شما یک دولت و یا آبی دولت" د Blasio گفت: "شما در قلب و تو در ساحل همه رفتن را از طریق این."

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو بارها التماس فدرال قانونگذاران برای ارسال کمک به دولت های ایالتی و در یک نقطه خطاب رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل به طور مستقیم بیش از نظرات کنتاکی سناتور ساخته شده معادل چنین محرک برای نجات "آبی متحده است."

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را ترک کرده است بازگشایی برنامه به عنوان به خوبی به عنوان مقیاس بزرگ مهار تلاش های از جمله تست و ردیابی به ایالات متحده. کومو گفت: آن را حس می کند برای دولت های ایالتی برای هماهنگ کردن خود و بازگشایی, اما آنها نیاز به کمک های مالی به آن را انجام دهد.

"ما نیاز به کمک به ایجاد این اتفاق می افتد و ما نیاز به کمک از واشنگتن" فرماندار گفت: در روز چهارشنبه. بدون کمک به بودجه کل او پرسید: "چه کسانی قطع می شود?"

"پلیس و آتش نشان و مدارس و دولت های محلی" او گفت:. "خیلی از مردم ما تماس ضروری کارگران و قهرمانان."

دیگر تحولات:

• نیویورک دولت در بخش بهداشت و درمان برگزار خواهد شد یک وبینار پنج شنبه با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به بحث در مورد نادر بیماری التهابی موثر کودکان در معرض COVID-19. دولت در حال بررسی بیش از 100 نفر بیشتر کودکان در سن مدرسه ارائه علائم شبیه به سندرم شوک سمی و کاوازاکی بیماری است.

ببینید: نیویورک تبدیل می شود با توجه به آزمایش کودکان

شمال کشور, روستایی بخشی از شمال ایالت نیویورکخواهد شد پیوستن به دیگر مناطق از دولت است که در فاز بازگشایی از جمله ساخت و ساز و تولید و خرده فروشی با منظقه وانت در روز جمعه.

بیش از 400 نفر با موارد مشکوک از coronavirus راه می رفت به بیمارستان های سراسر کشور در روز سه شنبه اندکی چشم انداز مثبت از روز قبل اما بریدن از روزانه بستری شدن در بیمارستان ثبت شده در اوج ماه گذشته. دولت همچنین ثبت 166 مرگ و میر در روز سه شنبه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن