CityWatch: اضطراب سبقت هیجان به عنوان شهر نیویورک آماده بازگشایی در روز دوشنبه

اضطراب و بیم و هراس را جایگزین کامل-بویژه هیجان در میان شهر نیویورک کسب و کار در حال آماده شدن برای بازگشایی در روز دوشنبه.

“وجود دارد یک حس امداد و پیش بینی در مورد بازگشت به کسب و کار گفت:” تام Grech جمهور و مدیر عامل شرکت از ملکه در اتاق بازرگانی. “اما حوادث گذشته پنج به هفت روز باید خو است که به اضطراب و ترس, آیا آسیب از غارت شد در منهتن و برانکس و یا در سراسر کشور.”

حدود 200 ، 000 تا 400 ، 000 نفر غیر ضروری کارکنان انتظار می رود به بازگشت به کار در هفته آینده در شهر نیویورک برای اولین بار در نزدیک به سه ماه پس از هوازدگی بدترین Covid-19 شیوع در کشور است. ساخت و ساز و تولید کل تجارت و خرده فروشان است که می تواند ارائه منظقه انتخاب کنید تا اجازه خواهد داشت به عمل به عنوان بخش اول از چهار مرحله از بازگشایی به دستور دولت است. اما بسیاری از این کسب و کار که مشتاق به رفتن در حال حاضر احساس اضطراب بیشتر خوش بینی پس از غارت غارتگران کسب و کار در درجه اول در برانکس و منهتن با استفاده از خشونت بیش از مرگ جورج فلوید.

“به طور کلی وجود یک هیجان گفت:” لیزا Sorin رئیس جمهور از برانکس اتاق بازرگانی که تیم اتحاد به نام چند صد کسب و کار در این شهر برای کمک به آنها آماده شدن برای بازگشایی در روز دوشنبه. او گفت: “وجود این سطح از ترس.”

جوامع در برانکس گرد هم آمده اند برای کمک به تمیز کردن پس از غارت کرده است که تا حد زیادی کاهش خواهد یافت از آنجا که آغاز هفته است. اما وجود دارد برخی از کسب و کار آماده بازگشایی در هفته آینده که در حال حاضر نمی تواند به دلیل غارت و چپاول از جمله برانکس نوری مرکز که در آن بسیاری از عینک موجودی و همچنین به عنوان کامپیوتر از آن دفتر به سرقت رفته بودند خانم Sorin گفت.

که همچنین برای تعدادی از داروخانه ها و pawnshops که هنوز در روند بازسازی خود را شکسته نمای.

بسیاری از این شهر بزرگترین خرده فروشان نیز خود قرار داده reopenings در خود نگه دارد و یا محدود کردن تعدادی از فروشگاه های شرکت کننده به عنوان آنها کار کردن چگونه برای بازگرداندن کارکنان و مشتریان با خیال راحت. که بنا به گزارش ها شامل مد و آرایش مارک های مانند مربی میسی M +6.82% و Ulta Beauty ULTA, +1.65% . بازگشایی می آید تنها چند روز پس از بسیاری از عمده فروشان و فروشگاه های بزرگ در میدتاون منهتن سوار کردن ویندوز و افزایش امنیت زیر غارت گسترده در قصبه را به مراکز تجاری از جمله خیابان پنجم.

شهر جامعه کسب و کار است با این وجود آماده برای اقتصادی بازگشایی برای شروع از جمله مو و ناخن سالن که هنوز باید صبر کنید حداقل یک زن و شوهر بیشتر در هفته به صورت فاز 2. Sorin گفت که او تا به حال به شکستن این خبر به یک تعداد انگشت شماری از سالن که تا به حال شروع به گرفتن وقت ملاقات برای هفته آینده.

“هیجان آنقدر بزرگ است” Sorin گفت.

برای کسانی است که می تواند بازگشایی کارکنان و مصرف کنندگان خواهد بود بازگشت به بسیار تغییر تجربه که در آن ماسک مورد نیاز تقریبا در همه جا, فروشگاه کالا, نشت کردن در پیاده رو و که در آن بسیاری از کارکنان از رانندگان اتوبوس و فروش همکاران نشستن پشت ورق پلاستیکی محافظ.

این شهر کوچک کسب و کار بخش خدمات خواهد بود توزیع صدها نفر از هزاران نفر از ماسک برای کسب و کارهای کوچک از طریق اتاق بازرگانی و واسطه های دیگر بیش از آخر هفته Grech گفت که بهداشت را در حال حاضر یک نگرانی رئیس برای مشتریان.

“زمانی که من و خانواده به یک فروشگاه در ملکه و من قصد دارم به دنبال برای دیدن اگر آن را سالم و تمیز از بهداشت عمومی از دیدگاه,” او گفت:, و اضافه کرد که صاحبان فروشگاه ها می توانند ایجاد اعتماد با شدت اعمال ماسک و اجتماعی فاصله. “مطمئن شوید که کارکنان نمی, دامن, قوانین است.”

در نور از این شهرستان است که به دنبال راه هایی برای کمک به کاهش ازدحام در داخل خرده فروشان به خصوص در رستوران ها است که می تواند میزبان ناهار خوری در فاز دوم بازگشایی می رود در ماه جولای با ساخت بیشتر فضای عمومی در دسترس آنها خارج است.

در روز پنج شنبه, شهرستان, اداره حمل و نقل کمیسر پولی Trottenberg گفت: شورای شهر است که آژانس او بود “آماده برای باز کردن خیابان ها و پیاده رو برای کمک به ما معشوق رستوران صنعت بهبود می یابند.”

نگاه کنید به: شهر نیویورک فاز 2—که شامل فضای باز ناهار خوری—می تواند اتفاق می افتد در اوایل ماه جولای

حتی رفت و آمد نگاه های مختلف برای بسیاری از کارگران در این شهرستان به عنوان کسب و کار تلو تلو خوردن برنامه کار برای کمک به تسکین احتقان در سیستم حمل و نقل عمومی.

ایستگاه های مترو در حال حاضر خواهد شد ضد عفونی کننده دست در دسترس; افسران پلیس دست از ماسک; و نشانه گذاری بر روی زمین کمک خواهد کرد که هدایت جریان سواران و فضای مردم جدا در سیستم عامل های حمل و نقل متروپولیتن مقامات گفت: در روز جمعه. این تغییرات همچنین به عنوان ضد عفونی روزانه و تجربی تصفیه هوا خواهد بود بخشی از یک 13-نقطه طرح توجیهی برای گرفتن این سیستم و در حال اجرا در روز دوشنبه که روز هفته خدمات مترو را بازگشت به حالت عادی برای اولین بار در بیش از دو ماه است که در طی آن ridership کاهش بیش از 90% است.

Ridership در مترو است انتظار می رود افزایش به 10 درصد به 15 درصد و اتوبوس ridership به 30 درصد از پیش همه گیر سطح MTA رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل پاتریک Foye گفت: در یک جلسه در روز جمعه. MTA مقاومت کرده است تماس از شهردار, بیل د Blasio به اجرا اجتماعی فاصله در سیستم گفت که ماسک و بهداشت کافی است.

“سئول برلین و توکیو که نشان دهنده اندازه مشابه سیستم های حمل و نقل, حمل میلیون ها نفر از مسافران در روز” آقای Foye گفت: لازم است, ماسک های اجتماعی بدون فاصله و شهرستانها دیده می شود “هیچ توجهی خوشه در COVID موارد است.”

شهر نیویورک است که آخرین منطقه از دولت برای آغاز بازگشایی. آن را در زمان های سخت مستند تهاجمی کمپین سلامت عمومی و برخی از بالاترین سرانه تست در کشور به داد و بیداد کردن موارد جدید به سطح قابل کنترل. روز چهارشنبه تنها 4 درصد از مردم تست مثبت بودند COVID-19 از 30 درصد یا بیشتر در اوج بحران de Blasio گفت: در صبح روز جمعه. شهر تایید هفت مرگ و میر در آن روز از اوج روزانه نزدیک به 600 در اوایل ماه آوریل.

از دست ندهید: درس برای COVID نسل از یکی از بزرگترین

حتی بیش از چند هفته گذشته در این شهرستان شاهد افزایش تدریجی در فعالیت های تجاری به عنوان ضروری تر کسب و کار مانند eateries laundromats و مواد غذایی نمیفهمد چگونه به کار در این عادی گفت: شیدا همسالان, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت بروکلین اتاق بازرگانی است.

تولید نیز ramped تا به تدریج جلوتر از فاز 1 به عنوان کارخانه چرخد و به تجهیزات حفاظت شخصی, همسالان, گفت:, و اضافه کرد که او انتظار می رود اکثر تولید به بازگشایی در روز دوشنبه.

همان می رود برای ساخت و ساز, او گفت:, که در آن مقدار زیادی از کار اتفاق می افتد در خارج از منزل. د Blasio روز جمعه گفت او انتظار دارد 32,000 کارگران ساختمانی به عقب بر گردیم در روز شنبه.

همسالان در توصیف این احساس در بروکلین کسب و کار در جامعه به عنوان یکی از خوش بینی.

“هر بازگشایی مثبت بازگشایی برای همه” او گفت:. “حتی کسب و کار است که نه فاز 1 در حال دیدن نور در انتهای تونل.”

بعدی مانع خواهد بود مطمئن شوید این شهرستان می تواند در حفظ و گسترش این بیماری تحت کنترل به عنوان فعالیت بیشتر رزومه. شهرستان و مقامات دولتی را به نام آزادی و تست کنید و نگران عموم که تجمع جرم می تواند باعث تجدید حیات از موارد. روز پنج شنبه تعداد زیادی از مردم راه رفتن به بیمارستان مشکوک به COVID-19 شروع به پریدن کرد و به 84 از 48 روز قبل.

اما اگر موارد اقامت نسبتا پایین فاز 2 از بازگشایی همسالان گفت: “واقعا که لاستیک بازدید از جاده ها است.”

دیگر نیویورک تحولات پنج شنبه:

Coronavirus: مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان کاهش یافته و به پایین ترین سطح خود پس از همه گیر آغاز شده گفت: رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در جمعه گزارش 42 مرگ و میر در روز پنج شنبه.

پلیس اصلاحات: فرماندار به نام برای یک سری از اصلاحات از جمله ممنوعیت chokeholds و ساخت مسابقه سوخت 911 تماس یک جنایت نفرت در نور از ملی خشم بیش فلوید مرگ است. او همچنین دقیق دو مورد از خشونت پلیس علیه معترضان در روز پنج شنبه از جمله بوفالو افسران تنه زدن 75 سال. کسانی که افسران شده اند به حالت تعلیق بدون پرداخت, او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de