میهن پرستان نشانه گیری نیوتن به عنوان پتانسیل تام بردی جایگزینی

میهن پرستان' رقابت به جای تام بردی فقط یک کل خیلی بیشتر جالب روز یکشنبه به انگلستان امضا سابق MVP لیگ گیری نیو

توسط NEWSAMINS در 9 تیر 1399

میهن پرستان' رقابت به جای تام بردی فقط یک کل خیلی بیشتر جالب روز یکشنبه به انگلستان امضا سابق MVP لیگ گیری نیوتن به یک سال معامله NFL شبکه گزارش شده است.

نیوتن که تبدیل 31 ماه گذشته منتشر شد توسط پلنگ در ماه مارس پس از کار خود را از خط خارج شد توسط پا و شانه و صدمات منجر به او را به بازی تنها در دو بازی فصل گذشته.

امضای Newtom به ارزش $7.5 میلیون می آید به عنوان یک بیت از تعجب بسیاری از NFL صاحب نظران انتظار سال دوم کارفرمایی و سابق دور چهارم انتخاب Jarred Stidham به جای بردی که در سمت چپ پس از دو دهه به ثبت نام با Tampa Bay Buccaneers.

اما در حال حاضر نیوتن 2011 برای اولین بار-به طور کلی انتخاب کنید به احتمال زیاد می شود مورد علاقه برای شروع در انگلستان در یک کارفرمایی اتاق که شامل Stidham و کارگر ماهر پشتیبان برایان هماهنگ می کنیم.

نیوتن صرف نه سال زندگی حرفه ای خود را در کارولینای پیشرو پلنگ به یک سوپر باول ظاهر 2015 در زمانی که تیم رفت 15-1. او به نام MVP این فصل اما صدمات قرار داده اند او را در حال کاهش بوده است.

در اوایل 30s اما نیوتن ممکن است قادر به دست آوردن مجدد فرم آن نیز ساخته شده او را سه بار نرم افزار کاسه در کارولینای.

خواهد شد که امیدواریم از میهن پرستان و لایحه Belichick که هیچ غریبه ای به در نظر گرفتن در احیای پروژه های معروف پیدا کردن موفقیت با Randy Moss 2007 در حالی که flunking با مشکل آنتونیو قهوه ای در فصل گذشته.

Belichick البته گرفته در این پروژه در موضع کارفرمایی که بردی به حال سرنشین دار به مدت 20 سال sans فصل 2008 که در آن او از دست رفته به دلیل مصدومیت.

نیوتن سابق تیم تحت یک مربی جدید در مت Rhule تصمیم گرفتند به ثبت نام عروسکی بریج برای جایگزین او شود.

نیوتن تا به حال یک سال به سمت چپ در $21.1 میلیون هنگامی که او منتشر شد از پنج سال 103 میلیون دلاری قرارداد با Panthers.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب