قاضی جان رابرتز دچار سقوط نیاز به بستری شدن در ژوئن

واشنگتن – رئیس دادگستری جان رابرتز دچار سقوط نیاز به یک شب بستری شدن در بیمارستان دو هفته پیش سوم چنین قسمت قدمت آن به سال 1993 برای رهبر دیوان عالی کشور است.

واشنگتن پست بود که اولین گزارش این حادثه شنبه شب و بعد از آن تایید شد به ایالات متحده آمریکا امروز توسط دادگاه سخنگوی کاتلین Arberg.

“رئیس دادگستری تحت درمان در یک بیمارستان محلی در 21 ژوئن برای آسیب به پیشانی اش پایدار در یک سقوط در حالی که راه رفتن برای ورزش در نزدیکی خانه خود را,” او گفت:. “آسیب مورد نیاز بخیه و از فراوانی احتیاط او در آنجا ماند در بیمارستان شبانه و مرخص شد صبح روز بعد. پزشکان او رد تشنج. آنها بر این باورند که سقوط شد به احتمال زیاد به علت سرگیجه ناشی از کم آبی است.”

اخبار در مورد رابرتز, 65, ملت 17th, رئیس دادگستری, می آید در زمانی که دادگاه نه قاضیان شده اند خارج از دید به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. آخرین آنها در دادگاه ظاهر شد و در مارس 4 و پس از رسیدگی هر دو شفاهی و صدور نظرات از راه دور.

بیشتر: Pandemic تعویق نگه داشتن دیوان عالی کشور زحمتکش به جولای

به عنوان او خود را کامل 15 سال به عنوان رئیس دادگستری رابرتز – معرفی شده توسط رئیس جمهور جورج دبلیو بوش در سال 2005 و به راحتی تایید توسط سنا به عنوان کلید رای دادن در دادگاه است که شامل چهار محافظه کار قضات و چهار لیبرال.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل شده است دادگاه فدرال اما جان رابرتز هنوز هم آنها منجر

او طرفه با لیبرال ها در سه گروه عمده از موارد که به تازگی اعطا محل کار حمایت, گی, همجنسگرا کارکنان; مسدود مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از پایان دادن به برنامه DACA برای مهاجران مستند نشده و زده کردن لوئیزیانا قانون اعمال محدودیت بر سقط جنین درمانگاه.

در همان زمان او بیشتر رای داده است با دادگاه محافظه کاران از جمله آزادی مذهبی و حمایت از مصرف کننده موارد است. و خود دادگاه به طور موقت مسدود شده بسیاری از پایین احکام دادگاه در برابر تهمت اداره مهاجرت سیاست و مسائل دیگر.

پست گزارش داد که رابرتز دچار سقوط 21 ژوئن در ایالت مریلند کشور باشگاه که یکی از اعضای دادگاه جدیدترین دانشیار عدالت برت Kavanaugh. این روزنامه گفت که او گرفته شده بود توسط آمبولانس به بیمارستان و نیاز به بخیه برای بستن زخم سر.

رابرتز به حال تشنج در سال 1993 و 2007 دومی در خانه برای تعطیلات خود در ایالت مین دو سال پس از تبدیل شدن به رئیس دادگستری. در آن زمان دادگاه گفت که او دچار “خوش خیم ایدیوپاتیک تشنج.”

سلامت مختلف دیوان عالی کشور به یک نگرانی شده است به چند دلیل. شش تن از آنها شهروندان ارشد هستند و در نتیجه بیشتر در معرض خطر اگر آنها گرفتن COVID-19 ویروس. قدیمی ترین دانشیار عدالت اموزش Bader Ginsburg, 87 تا به حال چهار دوره با سرطان و در بیمارستان بستری شد در اوایل این سال است.

با دادگاه پس از نزدیک تقسیم بین پنج محافظه کاران منصوب جمهوری خواه رئیس جمهور و چهار لیبرالها به نام دموکرات هر گونه اشاره ای بهداشت و درمان اضطراری باعث گمانه زنی در مورد رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شانس – یا کسانی که از رئیس جمهور آینده – برای پر کردن هر جای خالی که توسعه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>