شارژر جوی Bosa می شود 135 میلیون دلار فرمت با شارژر

کوستا مسا کالیفرنیا. — پایان دفاعی جوی Bosa موافقت کرده است به یک تماس با فرمت است که او را به بالاترین پرداخت

توسط NEWSAMINS در 8 مرداد 1399

کوستا مسا کالیفرنیا. — پایان دفاعی جوی Bosa موافقت کرده است به یک تماس با فرمت است که او را به بالاترین پرداخت بازیکن دفاعی در NFL.

دو نفر آشنا با معامله گفت: پنج سال گسترش ارزش 135 میلیون دلار که شامل $78 میلیون تضمین شده در ثبت و 102 میلیون دلار به طور کلی. مردم به صحبت کرد آسوشیتد پرس به شرط ناشناس ماندن سه شنبه شب به دلیل قرارداد هنوز نهایی نشده است. ESPN اعلام کرده در معامله.

معامله گرفتگی پنج سال, $125 میلیون فرمت که کلیولند Myles گرت امضا دو هفته پیش. این قرارداد شامل 100 میلیون دلار تضمین شده برای گرت یک پایان دفاعی بود که در بالا انتخاب کنید در سال 2017.

شارژر تایید Bosa موافقت کرده است برای گسترش, اما فاش نمی کند شرایط مالی.

Bosa شد و از ورود به پنجمین و آخرین فصل خود را تازه کار قرارداد. وجود دارد برخی تصور می کردند که او را نگه دارید اگر توافق شده بود رسیده اما او گزارش به اردوگاه در روز سه شنبه.

Joey Bosa
جوی BosaAP

مدیر کل تام Telesco روز دوشنبه گفت که این شارژر در یک موقعیت خوب با حقوق و دستمزد کلاه انعطاف پذیری برای دریافت برنامه های افزودنی انجام می شود. این اتحادیه بازیکنان حال لس آنجلس با $20.38 میلیون در فضا بود که در 10 صفحه در لیگ قبل از Bosa را فرمت.

این سایت بیش از این کلاه همچنین تخمین زده است که شارژر را دوم بیشتر فضا کلاه رفتن به 2021 حتی اگر کاهش چقدر تیم می تواند صرف به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

6-پا-5, 280 پوند Bosa سوم بود کلی انتخاب در سال 2016 پیش نویس و انتخاب شده به دو نرم افزار کاسه. او گره خورده است برای دوم در لیگ فصل گذشته با 11.5, کیسه و کیسه و دارای دو رقمی کیسه در سه تا از چهار فصل است. او سوم شد و در میان دفاعی به پایان می رسد و دوم در کنفدراسیون فوتبال آسیا با 60 پردازد از جمله 16 برای از دست دادن. Bosa نیز تا به حال 25 کارفرمایی بازدید و یک اشتباه.

در سال گذشته Bosa شد اولین شارژر پس از Kevin برنت در سال 2010 به رکورد سه مستقیم چند گونی بازی.

Bosa را گسترش نیز مانع از این شارژر از داشتن کثیف holdout وضعیت برای دومین مستقیم فصل. در حال اجرا پشت Melvin Gordon نمی گزارش تا هفته چهارم از فصل به طور منظم در سال گذشته است. گوردون امضا شده با دنور در offseason.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن