قسمت 9 در یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک یانکیز

با تامی Kahnle آدم Ottavino زاک Britton و Aroldis چاپمن یانکی ها’ 2019 اغل گاو یا حشم رونق با وجود داشتن Dellin Betances فقط برای دو سوم از یک زمین باز یافته در ماه سپتامبر.

پس Betances امضا شده با متس به عنوان یک عامل رایگان این یانکی ها نمی خواهد که یکی از بیس های برتر بین برنده خواهد شد اما باید یک فرصت برای داشتن یک بهبود قلم چون چاد سبز نمی شود به احتمال زیاد مورد نیاز به عنوان یک “بازکن” اگر و زمانی که فصل شروع می شود.

وقتی بهار آموزش متوقف شده در مارس 12 با توجه به کروناویروس همه گیر یانکی ها قفل شده بودند به Gerrit کول Masahiro Tanaka, James Paxton و اردن مونتگمری در چرخش و عمق به اندازه کافی برای پر کردن پنجمین نقطه حتی با دمینگو آلمانی به حالت تعلیق درآمد. که عمق شامل Jonathan Loaisiga و لوئیس Cessa در بالای جدول و در صورت نیاز با توجه به آسیب دیدگی و یا عملکرد ضعیف Deivi گارسیا Clarke اشمیت و Michael King انتظار در افراد زیر سن قانونی.

که ترک Aaron Boone به استفاده از رنگ سبز به طور انحصاری در قلم یک محل سخت-پرتاب right-hander تحت سلطه در سال 2018 زمانی که او نوشته شده 2.50 عصر در 63 بازی (هیچ افتتاحیه) و زده از 98 در 69 نوبت.

به عنوان خوب به عنوان سبز شد و در سال 2018 شد که بد نیست برای شروع فصل گذشته زمانی که او فرستاده شد به سه گانه-A اسکرانتون/Wilkes-Barre در اواخر ماه آوریل با تشکر از 16.43 دوران در 10 تسکین گردش. در 7 2/₃ نوبت سبز داد تا 15 بازدید (چهار homers) به عنوان batters ضربه عظیم .395 علیه او نوشته شده و یک 1.228 OPS.

Chad Green
چاد سبزچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

زمانی که دست راست و سبز و بازگشت به تیم اول دانشگاه یا دانشکده او بدل به 2018 نسخه با 2.64 عصر در 44 بازی ها (15 شروع می شود) کار می کرد و 61 1/₃ نوبت که او در آن محدود hitters به .223 متوسط نوشته شده و یک .653 OPS. او را زده 91 در مقایسه با 15 راه می رود.

“من نمی خواهم برای قرار دادن هر گونه فشار بر روی او در همه, اما من فکر می کنم چاد یکی از بهترین های ما کوزه” Ottavino گفت: پست Joel شرمن در ماه ژوئن.

سبز و اعتبار یک تغییر ساده در تحویل خود را برای موفقیت در 44 بازی پس از بازگشت از SWB.

یک NL استعداد ارزیاب معتقد است سبز خواهد شد که در 29 آوریل 24, خوب است به اندازه کافی به زمین هفتم و هشتم نوبت برای یانکی ها و نهمین برای تیم های دیگر. و پایان دادن به روز خود را از تبادل اولیه زمین باز یافته از یک بازی است.

“نه او را به یک درب بازکن” طلایه گفت: از سبز.

یانکی ها برنده اول و نه بازی سبز آغاز شده در سال 2019 و رفت 11-4 کلی. سبز تن به تن به 3.72 دوران به عنوان یک درب بازکن اما به کمک بود یانکی ها به ثمر رساند 64 اجرا می شود در نه بازی برنده خط و 93 در 15 بازی.

سبز شروع بازی 6 از ALCS برابر در هوستون آستروس قرار داده و یانکی ها در 3-0 سوراخ با دادن سه اجرای دو-صفحه اصلی اجرا به یوری Gurriel در اولین کمک کرد که میزبان پلیس یک 6-4 پیروزی به پایان رسید که یانکی ها ” فصل.

چاپمن, Britton Kahnle و Ottavino (postseason کنار) تبدیل جامد فصل برای یانکی ها در سال گذشته است. تعیین سبز به صورت تمام وقت امداد وظیفه تقویت یک نقطه قوی است.

“آنها مقدار زیادی از گزینه های اواخر و به بچه ها تنفس آن چیزی است که بسیاری از تیم” طلایه گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de