کاخ سفید در حال هل دادن یک بازگشت به آن تجربه شکست خورده در تکیه بر کنترل دمای بدن مسافران هوایی به تشخیص coronavirus با وجود اعتراض شدید از ملت آژانس بهداشت عمومی داخلی و اسناد و مدارک به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز نشان می دهد.

اختلاف بر دولت را به بی توجهی به علم و کاهش ایستاده از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در یک لحظه زمانی که دولت های محلی کسب و کار و رهبران جامعه به دنبال جهت در مورد نحوه بازگشایی با خیال راحت.

های اخیر ایمیل های CDC نشان می دهد دانشمندان که آغاز کرده اند داشتن به اولیه اشتباه در فدرال پاسخ در تلاش برای متقاعد کردن دولت به تجدید نظر.

کاخ سفید دستور برای چک کردن مسافران در 20 متحده فرودگاه برای تب می آید پس زودتر تلاش توسط CDC به صفحه نمایش مسافران بازگشت از چین موفق به متوقف کردن جهانی همه گیر از رسیدن به ایالات متحده است.

“حرارتی اسکن به عنوان پیشنهاد یک طراحی ضعیف کنترل و تشخیص استراتژی به ما آموخته اند بسیار واضح است که” دکتر مارتین Cetron های CDC مدیر جهانی کاهش و قرنطینه نوشت: در یک ایمیل به وزارت امنیت داخلی مجلس نمایندگان روز پنج شنبه. “ما باید تمرکز ما CDC منابع که در آن وجود دارد تاثیر و احتمال موفقیت ماموریت.”

Cetron سوال خود آژانس اختیارات قانونی برای اجرای طرح فرودگاه, پایان دادن به ایمیل: “لطفا اعتصاب CDC از این نقش است.”

کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع فشرده جلوتر به هر حال کارگردانی DHS اعلام فرودگاه قراضه آن قابل مشاهده خواهد بود و القای اعتماد به نفس در مسافران با توجه به یادداشت های جلسه.

مسافران با تب و مراتع گفت: می توان با اشاره به CDC برای ترخیص کالا از گمرک. طرح کامل نشده است نهایی.

بورس پس از دو هفته از درگیری داخلی بین CDC و دفتر مدیریت و بودجه بیش از چگونه با خیال راحت به بازگشایی این کشور و مدارس و رستوران ها و کلیساها.

ایمیل جداگانه نشان می دهد آژانس بهداشت عمومی توصیه های که میله نصب عطسه سپر و معلمان فضای دانشجویی میز شش فوت از هم جدا بودند را رد کرد و به عنوان بیش از حد تجویزی است.

به عنوان یک نتیجه دقیق طرح – که CDC مدیر دکتر رابرت Redfield شخصا تایید شده – اند idled در دولت مقامات صندوق پست الکترونیک از اواخر ماه آوریل است. آسوشیتد پرس گزارش کرده است در پیش نویس دستورالعمل پس از سه شنبه گذشته اما یک برنامه رسمی منتشر نشده.

در اوج محدودیت در اواخر ماه مارس و اوایل ماه آوریل بیش از 310 میلیون آمریکایی تحت دستورات اعم از “پناهگاه در محل” به “در خانه بماند.” در حال حاضر فرمانداران سراسر ایالات متحده در حال نورد از یک درهم آمیخته از برنامه به استراحت اجتماعی-محدودیت فاصله.

بازگشایی آمریکا: مقامات بهداشت فدرال هشدار می دهند این بار به انجام این کار با خیال راحت ممکن است بیش از حد بالا

“شماره یک آژانس بهداشت عمومی به طور کامل بی اثر در مهم ترین لحظات,” دکتر گفت: Ashish Jha مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه. “این خیلی مضحک است.”

CDC سخنگوی بنیامین Haynes در بیانیه ای گفت که Redfield تا به حال یک صندلی در پشت میز در طول بحران.

آژانس بهداشت عمومی تخصص است “کمک به شکل ملت ما پاسخ و همچنین به عنوان پاسخ ما ایالتی و محلی در بخش بهداشت و درمان همکاران که همچنان در خط مقدم مبارزه با این جنگ” Haynes گفت.

او گفت: CDC است تجدید نظر خود را بازگشایی ارشاد مستقر در کاخ سفید انتقادات و پیشنهادات خود را به آدرس سوابق نشان می دهد که آژانس مبارزه با مقامات دولت بیش از این فرودگاه نیز با اشاره سوالات به کاخ سفید است.

سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere عنوان هر اختلاف و اشاره کرد که دولت بوده است “تشویق همه آمریکایی ها به دنبال دستورالعمل CDC از همان ابتدا از این بیماری همه گیر.”

او گفت: CDC هرگز پاک بازگشایی دستورالعمل های آن را می خواستم به موضوع که استاندارد هدایت نامناسب خواهد بود در تمام متحده است. دیر جواب نداد سوال در مورد فرودگاه غربالگری پیشنهاد.

در دفتر بیضی جلسه هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه پشتیبانی برای برخی از فرم افزایش سلامت و قراضه هواپیمایی که امید را متقاعد خواهد کرد و مسافران آن را امن برای پرواز دوباره.

این هفته مدیر اجرایی خطوط هوایی جنوب غربی گفت: اداره امنیت حمل و نقل باید اضافه متوسط اسکن به پست های بازرسی امنیتی فرودگاه و تخفیف حامل مرزی اعلام کرد به آغاز طرح غربالگری مسافران قبل از آنها در هیئت مدیره با touchless دماسنج آغاز ژوئن 1.

Frontier Airlines: ایالات متحده برای اولین بار شرکت هواپیمایی به مسافر اعلام متوسط چک

کاخ سفید coronavirus نیروی کار نیز درخواست کرده است شواهدی از نتایج حاصل از این نمایش پس از رئیس جمهور چین سفر بان کی مون در اوایل ایالات متحده شیوع در اواخر ژانویه ایمیل نشان می دهد.

دانشمندان از جمله کسانی که در CDC بارها و بارها اصرار داشت که این اقدامات هنوز درصد زیادی از مردم با آلوده COVID-19 نمایش که هیچ نشانه و یا می تواند دیگران را آلوده قبل یا بدون خونتان تب. و تب می تواند نشانه ای از یک طیف گسترده ای از بیماری ها.

در نوادا مقامات بهداشت عمومی تلاش برای به دست آوردن اطلاعات اولیه از CDC در مورد اطلاعات تماس اوایل مسافران قرار بود آن را برای پیگیری با توجه به سوابق به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز تحت سوابق درخواست.

رئیس دولت در بخش سلامت و خدمات انسانی فرستاده و نگران نامه به Redfield در فوریه. 11.

“من در مورد تفکیک بین ارتباطات متحده دریافت کرده اند از CDC” نوادا بهداشت عمومی مدیر ریچارد وهیتلی نوشت. “عدم ارتباط در این شرایط ایجاد سرخوردگی و سردرگمی برای همه کسانی که درگیر است.”

CDC سخنگوی Haynes گفت: مسائل مورد خطاب “به عنوان سرعت و کارآمد که ممکن است” با دعوت از فرودگاه نمایش با شروع در ماه ژانویه بی سابقه است.

در نظر گرفتن سهام از شکست های گذشته و گسترش بیماری

به تازگی CDC را آغاز کرده است هر دو خصوصی و عمومی حساب اولیه آن اشتباهات قرار دادن آن در تقابل با کاخ سفید است که صبورانه در دفاع فدرال پاسخ.

داخلی CDC یادداشت به سفارش در درخواست از بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر به دست آمده و توسط ایالات متحده آمریکا امروز به بررسی چگونه دولت فدرال از دست رفته علائم هشدار دهنده زود هنگام به عنوان ویروس گسترش کشف نشده در اطراف واشنگتن و کالیفرنیا به عنوان اوایل به عنوان در اواخر ماه ژانویه است.

آژانس همچنین انتشار گزارش هفته گذشته با تاکید بر نقش سفر و اجتماعات بزرگ مانند مردی Gras حرفه ای کنفرانس در بوستون و یک شهر کوچک تشییع جنازه در کمک به اوایل گسترش یافته است. این تجزیه و تحلیل در نظر گرفته شده برای کمک به بهداشت عمومی بهتر آماده شدن برای آینده شیوع و نه تکرار اشتباهات.

بیشتر: فدرال coronavirus استراتژی lurches به عنوان برنامه ای برای کمک به ایالات تغییر دهید سپس دوباره تغییر دهید

دولت فدرال coronavirus شکست ممکن است شروع با اولین مورد مستند در ایالات متحده آمریکا CDC اذعان دارد در یادداشت مستند این بیماری را گسترش.

ویروسی ژنتیکی توالی در حال حاضر نشان می دهد یک لینک از اولین مورد شناسایی شده در اواخر ماه ژانویه در ایالت واشنگتن که شامل یک مرد که تا به حال در سفر به چین به یک زنجیره ای از برخی از 300 عفونت اگر چه اعداد طور گسترده ای متفاوت است.

همان ویروسی خط نیز گردش در یک گرند شاهزاده کشتی کروز که رفتگان چند هفته بعد از کالیفرنیا برای اولین بار در مجموعه ای از سفرهای به پایان رسید که با تخلیه و قرنطینه مسافران است.

که انفجار از عفونت رخ داده است با وجود این CDC رهبری قوی بهداشت عمومی پاسخ. دولت واشنگتن ساکن تماس نزدیک شد و با دقت ردیابی و نظارت.

در داخلی ضبط خبرنگاری سازمان حدس است که تلاش های خود با این وجود می تواند از دست رفته افرادی که عفونی اما تنها بعد یا هرگز نشان داد علائم. تعداد زیادی از کسانی که مبتلا به این ویروس در حال حاضر شناخته شده است از جمله موارد بدون علامت اگر چه در آن زمان که هنوز رتبهدهی نشده است به طور کامل به رسمیت شناخته شده.

“این ویروس می تواند از گسترش این مورد با وجود این تحقیق کامل و پاسخ” CDC یادداشت یادداشت اضافه کردن یک مورد نتیجه گیری برای یک کشور رو به احتمال زیاد موج دوم ویروس: منشاء واشنگتن خوشه “احتمالا همیشه ناشناخته است.”

آژانس داخلی حسابداری چگونه این ویروس گسترش می شناسد یکی دیگر از ضعف در عدم مناسب آزمایش در مراحل اولیه وقوع. بحرانی هفته سپری شده در فوریه با حداقل تست ظرفیت پس از CDC botched توسعه چه شد و سپس این کشور را تنها coronavirus آزمون.

در این یادداشت CDC می گوید: اوایل انتقال رخ داده در طول یک دوره از “محدود در دسترس بودن تست است.” اما به جای برجسته خود تاخیر در توسعه یک تست قابل آژانس توصیف یک غذا و دارو سیاست است که مسدود شده و پوسته پوسته شدن تا تست از طریق تجاری آزمایشگاه تا اواخر فوریه.

پیامدهای تست تاخیر هنوز هم در حال آمدن به نور است.

مقامات بهداشت عمومی در شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا به تازگی آموخته است که از کالبد شکافی که دو نفر که جان خود را در خانه های خود را در اوایل و اواسط ماه فوریه آلوده شدند با کروناویروس جدید – نشان می دهد که ویروس پخش شد به صورت محلی بسیار زودتر از آنچه قبلا شناخته شده است.

این مرگ و میر رخ داده است “در طول زمان هنگامی که بسیار محدود تست در دسترس بود و تنها از طریق CDC” کالیفرنیا مقامات بهداشت گفت: در انتشار اخبار اشاره کرد که آژانس راهنمایی در تست و سپس حذف شدند مردم بدون یک سفر سابقه و یا علائم خاص.

CDC داخلی memo اما حداقل می رساند آژانس اقتدار در آن شرایط.

“CDC دستورالعمل تاکید کرد که آنها بودند که فقط – ‘دستورالعمل’ – که تصمیم گیری در مورد تست های مورد نیاز ساخته شود در یک مورد به صورت” سند اعلام کرد و اضافه کرد که اکتشافات در شهرستان سانتا کلارا که آژانس تایید کرد در اواخر ماه آوریل بودند و هنوز هم “مقدماتی و می تواند به راحتی تغییر دهید.”

Haynes, the CDC سخنگوی تایید دولت تصمیمات اتخاذ شده در ماه های ژانویه و فوریه بر اساس اطلاعات موجود از احتمال مواجهه با کسانی که تا به حال سفر به ووهان, چین. علاوه بر این, او گفت:, “CDC راهنمایی همیشه مجاز به صورت بالینی در اختیار چه کسی باید آزمایش می شود.”

دکتر آلیسون Roxby یک دانشگاه واشنگتن اپیدمیولوژی است که تست پرستاری صفحه اصلی بیماران در منطقه سیاتل گفت: او شده است به طور مداوم اجازه پایین توسط فدرال پاسخ. او در مقایسه اخیر تجربه — رقابت برای تست لوازم روزانه با کمی جهت روشن از دولت فدرال — با زمان کار در توسعه کشورهای آفریقایی.

“خلاء رهبری فوق العاده ای است” گفت: Roxby اشاره کرد که متناقض بهداشت عمومی پیام را به کمک مردم به اشتباه باور بحران را تصویب کرده است.

“آن را بیش از” Roxby گفت. “این چشم طوفان.”

خبرنگار کنی Jacoby کمک به این گزارش.

برت مورفی و Letitia استین در حال خبرنگاران در ایالات متحده آمریکا امروز بررسی میز. تماس با برت در brett.murphy@usatoday.com یا @brettMmurphy و Letitia lstein@usatoday.com, @LetitiaStein توسط تلفن و یا سیگنال در 813-524-0673.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de