کنگره گزارش: "من هرگز به شما دروغ': دبیر مطبوعاتی می دهد برای اولین بار در کاخ سفید جلسه توجیهی در بیش از یک سال و

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی منصوب کاخ سفید وزیر مطبوعات برگزار شد اولین جلسه رسانه در بیش

توسط NEWSAMINS در 12 اردیبهشت 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی منصوب کاخ سفید وزیر مطبوعات برگزار شد اولین جلسه رسانه در بیش از یک سال در پنج شنبه, فیلدینگ سوال در چین جنسی-حمله اتهام علیه جو بایدن و موضوعات بیشتر.

این جلسه توسط Kayleigh McEnany برای اولین بار بود پس از منشی مطبوعاتی سابق سارا ساندرز گذشته در دوربین جلسه در تاریخ 11 مارس 2019.

McEnany است مغلوب ساختن پیشی جستن چهارم مطبوعات ، او موفق استفانی گریشام در مارس 7, گرفتن نقش پس از خدمت به عنوان ملی دبیر مطبوعاتی برای مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات.

"من هرگز به شما دروغ گفت:" 32 ساله McEnany های جورج تاون و دانشگاه هاروارد فارغ التحصیل حقوق و همچنین به عنوان یک سابق مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت سی ان ان از عوامل. "شما کلمه من است." او شنود گذاشته برای این کار با مغلوب ساختن پیشی جستن جدید رئیس ستاد علامت مراتع.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور موثر در خدمت به عنوان خود را سخنگوی طول بیماری همه گیر کوروناویروس هر چند او توییتی در هفته گذشته که او شک روزانه خود را در کاخ سفید جلسات در مورد این موضوع شد و ارزشمند است. او ادامه داد: به میدان سوالات خبرنگاران در کاخ سفید در حوادث و غالبا با استفاده از توییتر خود را TWTR, -2.70% حساب به نظر.

سهام ایالات متحده DJIA, -2.57% کاهش حدود 600 امتیاز در جمعه افتادن در شروع ممکن است بر روی پاشنه از مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به اعمال تعرفه های چین در اقدامی تلافی جویانه برای دست زدن به آن از بیماری همه گیر. سرمایه گذاران همچنین نشان داد ناامیدی با درآمد از شرکت های فن آوری.

در مورد خواسته ممکن است مقابله به مثل در برابر چین McEnany گفت که او نمی خواهد "پیش از هر گونه اعلام" با مغلوب ساختن پیشی جستن. اما او افزود: "این هیچ راز است که چین و سنن این وضعیت است."

تهمت سیاسی تیم خواست رئیس جمهور به محدود کردن خود را coronavirus جلسات با این استدلال که مبارز جلسات بودند او هزینه در انتخابات به خصوص در میان سالمندان به عنوان آسوشیتد پرس گزارش داد.

ببینید: مغلوب ساختن پیشی جستن فوران در مبارزات انتخاباتی به عنوان تیم داخلی نظرسنجی اعداد نشان می دهد او را انتهایی بایدن

McEnany اولین جلسه آمد همان روز که بایدن را رد جنسی-حمله اتهام علیه او توسط یک سابق سنا کارمند. خواسته در مورد اتهامات مشابه علیه مغلوب ساختن پیشی جستن McEnany گفت: چنین سوال شده است "پرسید و جواب داد."

"ترک آن را به رسانه ها واقعا یک مسئله در مورد معاون رئیس جمهور سابق و تبدیل آن از رئیس جمهور" McEnany گفت.

در حال حاضر به عنوان خوانده شده:"این هرگز اتفاق افتاده است': بایدن را رد میکند جنسی-حمله به اتهامات سابق سنا کارمند تارا Reade

گریشام هرگز برگزار شد در دوربین جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید اتاق جلسه است و در حال حاضر رئیس ستاد بانوی اول Melania Trump. ساندرز گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دبیر مطبوعاتی به یک جلسه. ساندرز در زمان بیش از برای شان اسپایسر تهمت اولین مطبوعاتی کاخ سفید ،tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب