کنگره گزارش: خانه تصویب لایحه که به, District of Columbia 51 دولت

واشنگتن دی سی را تبدیل به 51 کشور در این اتحادیه تحت یک لایحه تصویب شده توسط مجلس نمایندگان روز جمعه همراه عمد

توسط NEWSAMINS در 6 تیر 1399

واشنگتن دی سی را تبدیل به 51 کشور در این اتحادیه تحت یک لایحه تصویب شده توسط مجلس نمایندگان روز جمعه همراه عمدتا حزب خط رای دادن.

رای گیری در مورد این لایحه استقلال بخشی از خانه دموکراتها آخرین مقننه فشار قبل از یک استراحت دو هفته پس از شروع ژوئیه 4 232 به 180.

این قانون است که انتظار نمی رود به حرکت در جمهوریخواه سنا برگزار شد. حرکت خود را به بالای خانه دستور کار سریع در آینده در پی جورج فلوید تظاهرات که roiled ملت است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت را در خارج از کشور سرباز گارد ملی برای سرکوب اعتراضات و همچنین پاکسازی مربع سراسر از کاخ سفید به آن را آسان تر به نظر می رسد برای یک عکس فرصت برجسته منطقه ردیف دوم وضعیت در استقلال طرفداران' چشم.

منطقه است به نمایندگی در مجلس سنا و مجلس نماینده رأی تحت قوانین خانه است نمادین تنها شمارش تا زمانی که رای نمی خواهد تصمیم گیری یکی در طبقه.

"مردم از واشنگتن پرداخت مالیات — مهم تر از که در ارتش خدمت می کنند, کمک به نشاط آمریکا و قدرت اقتصادی کشور ما در یک راه سیاسی و چه ؟ لازم نیست حق نمایندگی در کنگره ایالات متحده است ؟ چگونه می تواند باشد ؟ که ایده این بود که پرسید:" مجلس نانسی پلوسی در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه.

این لایحه که شماره H. R. 51 به عنوان اشاره به جایی که سی خواهد ایستاده در جهت پیوستن به اتحادیه مطمئن بود از خانه عبور آن را به عنوان تا به حال بیش از 218 شرکت حامیان حتی قبل از آن آمد به کف. آن را اعلام شهرستان دولت جدید به نام "واشنگتن داگلاس مشترک المنافع" و راه اندازی روش برای انتقال قدرت و در اختیار داشتن بسیاری از این شهر nonresidential زمین به دولت فدرال است.

جدید "واشنگتن داگلاس مشترک المنافع" moniker اجازه می دهد که شهر هنوز هم به نام "واشنگتن" محاوره بلکه ادای احترام به فردریک داگلاس, برده سابق و طرفدار الغای برده داری در مریلند به دنیا آمد که بعدها زندگی در شهرستان.

دموکرات ها به مدت طولانی به دنبال نمایندگی برای این منطقه که جمعیت بود و تا همین اواخر اریب به شدت نسبت به آمریکایی های آفریقایی تبار ساکنان. با توجه به اداره آمار ایالات متحده, واشنگتن 705,749 برآورد ساکنان به عنوان 2019 ساخته شد تا تقریبا به همان اندازه در حدود 46 درصد هر یک از سفید و سیاه و سفید ساکنان. منطقه سه کالج انتخاباتی رای قابل اعتماد دموکراتیک است.

اوباما گفت: این لایحه خلاف قانون اساسی و پیشنهاد راه های دیگر برای مقابله با سی مالیات بدون نمایندگی مانند معافیت ساکنان از مالیات فدرال و یا دادن زمین به مریلند شبیه به retrocession ویرجینیا زمین است که به سی آن زمان در مرز جنوبی.

"اگر شما می خواهید رای گیری حقوق این ساده است: آیا آنچه رخ داده است در سال 1847 و به زمین برگشت به مریلند" گفت: Rep. اندی هریس یک مریلند خواه. "این یک خالص شگرد سیاسی."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن