Cam Newton می خواهد برای 'چوب آن را همه را با میهن پرستان

شرق آسیا تیم توجه داشته باشید: این تراشه در طب مکمل و جایگزین نیوتن شانه رفتن نیست دور در هر زمان به زودی. پس

توسط NEWSAMINS در 19 تیر 1399

شرق آسیا تیم توجه داشته باشید: این تراشه در طب مکمل و جایگزین نیوتن شانه رفتن نیست دور در هر زمان به زودی.

پس از زشت طلاق با پلنگ و طولانی رایگان آژانس چپ او را با یک جانباز حداقل قرارداد تازه ضرب پرستان کارفرمایی از کار اخراج شده است تا خود را به اثبات مخالفان اشتباه است.

یکی از نیوتن هم تیمی های سابق گفت: Michael Giardi NFL شبکه که رد سیگنال-caller است "با انگیزه به چوب آن را همه را" پس از گذشت بیش از تیم های متعدد در طول کارفرمایی دیوانگی این offseason.

"چرا که او چگونه همیشه این است که" به هم تیمی اضافه شده از طریق Giardi. "او نمی خواهد آن را می گویند اما او نام گرفت."

نیوتن 31 سابق Heisman برنده جایزه و شماره 1 به طور کلی از سال 2011 پیش نویس NFL. آبرن محصول را تکمیل کرده است 59.6 درصد از NFL فصل به طور منظم عبور برای 29,041 متری 182 touchdowns و 108 interceptions و 4,806 عجله متری و 58 عجله touchdowns. او شده است به نام سه نرم افزار کاسه بود و به نام NFL را Rookie از سال 2011 و با ارزش ترین بازیکن در سال 2015.

Former Panthers quarterback Cam Newton
سابق Panthers کارفرمایی Cam Newtonگتی ایماژ

6-پا-5, 245 پوند موبایل رهگذر در نظر گرفته شده است که به عنوان ورزشکار نمونه اما سبک تهاجمی خود را از بازی در معرض او را به آسیب ها و تناقض. او اخیر بیماری — یک Lisfranc شکستگی که نیاز به عمل جراحی — کنار او برای همه اما دو بازی سال گذشته و به احتمال زیاد منصرف بسیاری از اشخاص علاقه مند.

نیوتن رایگان آژانس مبارزات انتخاباتی به پایان رسید و هفته گذشته پس از موافقت با لاشی قرارداد یک ساله با $550,000 در تضمین پول است. معامله پر از انگیزه و حمل حداکثر ارزش $7.5 میلیون.

"این یک مقدار زیادی از چیزهایی که با پول نمی شه خرید. اما در میان بالا که لیست از چیزهایی که شما را در پیدا کردن احترام به عنوان یکی از آن!!" او در پاسخ به منتقدان. "این است که در مورد پول برای من مورد احترام است."

بزرگتر-از-زندگی QB می پیوندد 23 ساله جارت Stidham و کارگر ماهر پشتیبان برایان هویر در میهن پرستان' عمق نمودار خواهد شد و رقابت برای پر کردن جای خالی سمت چپ توسط 20 سال استارت تام بردی.

مدت کوتاهی پس از امضای قرارداد اعلام شد, نیوتن ارسال شده احساسی, shirtless تصویری به Instagram تعهد به "motherf نشستند سر و صدا مانند یک حیوان است."

"شما جاوا را انتخاب کنید که بیش از این ؟" او فریاد زد: بین بحران و تاب. "من در حال متواضع من این را می گویند: من خسته از بودن فروتن در حال حاضر."tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب