کالیفرنیا مرد که تخریب Black Lives Matter خیابان نقاشی دیواری و رد نژاد پرستی در صورت جرم و جنایت نفرت اتهامات

اردن کولور سیتی ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:04 PM EDT Jul 7, 2020یک مرد سفید و زن اسیر گرفته شده بودن

توسط NEWSAMINS در 18 تیر 1399

یک مرد سفید و زن اسیر گرفته شده بودند که در تصویری خرابکاری یک زندگی ماده خیابان نقاشی دیواری در کالیفرنیا صورت جرم و جنایت نفرت اتهامات مقامات اعلام کرد.

این شهرستان کنترا کوستا ایالت دفتر دادستان منطقه در روز سه شنبه منتشر شد بیانیه ای گفت نیکول اندرسون, 42, و دیوید نلسون 53 ساله متهم شدند "سه فقره بزه از جمله جرم و جنایت نفرت." این دو سعی به رنگ بیش از یک مرکز شهر نقاشی دیواری که اجازه داده شده بود که در این شهر و داد و ستد با توهین تماشاچیان.

"ما باید آدرس ریشه و محصول جانبی سیستمیک نژادپرستی در کشور ما است. سیاه و سفید زندگی مهم جنبش مهم حقوق مدنی علت است که سزاوار همه ما توجه" در شهرستان کنترا کوستا ایالت دادستان منطقه دیانا Becton در بیانیه ای گفت.

این حادثه در محل مارتینز در شرق خلیج سان فرانسیسکو. با توجه به دفتر دادستان منطقه یک مارتینز اقامت برای اعمال و دریافت یک شهر مجوز به رنگ نقاشی دیواری در مقابل یک مرکز شهر دادگاه است. "Black Lives Matter" نقاشی شده بود در خیابان در رنگ زرد روشن در جولای 4.

'وجود دارد خشونت نژادپرستان که در حال رفتن به بعد از آنها': سیاه و سفید آمریکایی گزارش جنایات نفرت و خشونت در پی جورج فلوید تظاهرات و زندگی موضوع دستاوردهای

پس از نقاشی انجام شد اندرسون شروع به نقاشی بر روی دیواری در رنگ سیاه و سفید در حالی که نلسون صحبت با یک جمعیت از تماشاچیان تصویری از این حادثه نشان می دهد. اندرسون می توان با استفاده از یک غلتک به رنگ بیش از بخشی از نقاشی دیواری در حالی که مرد می گوید: "ما بیمار از این روایت است."

در تصویری, Nelson نیز شنیده می شود گفت: "با وجود ظلم و ستم. هیچ نژاد پرستی. این یک چپ دروغ است."

در زمان اجرای قانون وارد دو رفته بودند مارتینز پلیس گفت:.

اندرسون و نلسون هر صورت دو اتهام خرابکاری و به اتهام "نقض حقوق شهروندی" با توجه به دفتر دادستان منطقه. دو چهره از یک سال در زندان شهرستان اگر محکوم کرد.

هر دو ارسال خواهد شد توجه به نظر می رسد قبل از برتر قاضی دادگاه یک فرایند است که می تواند چند هفته به علت ادامه بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: Scott آلونسو سخنگوی دفتر دادستان منطقه. هیچ تاریخ دادگاه تعیین شده بود برای هر فرد از سهشنبه شب, او گفت:.

Black Lives Matter: ما باید به اعلامیه استقلال قول

"نقاشی دیواری به اتمام آخر هفته گذشته بود و آرام راه قدرتمند برای برقراری ارتباط اهمیت سیاه زندگی در شهرستان کنترا کوستا ایالت و کشور" Becton در بیانیه ای گفت. "ما باید همچنان به بالا بردن بحث و در واقع گوش دادن به یک دیگر در تلاش برای التیام جامعه ما و کشور است."

سیاه زندگی موضوع نقاشی های دیواری نقاشی شده است در سراسر کشور در طول هفته از اعتراضات علیه نابرابری نژادی و خشونت پلیس. مکان هایی مانند نیویورک و سان فرانسیسکو و واشنگتن دی سی در خیابان با "Black Lives Matter" نقاشی بر روی آنها.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته نام یک پیشنهاد دیواری — نقاشی شده است در مقابل برج ترامپ — یک "نماد نفرت است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب